500w Cob Led

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Daha mantıklı olur kanka ileriye dönük ilerde kabini büyütür yada kök sayısını arttırmak istersen elinde imkan olur bu sayede.

ewt öyle yapacam.keşke forumda bu işleri yapan birisi olsada paramız yabancıya gitmese umarım bir gün oda olur

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Daha mantıklı olur kanka ileriye dönük ilerde kabini büyütür yada kök sayısını arttırmak istersen elinde imkan olur bu sayede.

kankacım yeniden çok teşekkür ederim.resmen karanlıkta aydınlattın beni.iyiki varsın olmasan yolu kaybedecektim az kalsın.arkadaşta bi adet varmış fakat 10 gün içinde gelcek iş ondan haber bekliyorum. gelsin hemen halledecem.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
@cdrt işini çözer kanka o eleman bütçesi kısıtlı olan insan için ideal fiyatlara satıyor kaliteli ürün baktım çoğu kişi 2000-2300 civarına satıyor bu devirde böyle satıcı bulmak zor herkes karını 2 ye katlama peşinde.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
@cdrt işini çözer kanka o eleman bütçesi kısıtlı olan insan için ideal fiyatlara satıyor kaliteli ürün baktım çoğu kişi 2000-2300 civarına satıyor bu devirde böyle satıcı bulmak zor herkes karını 2 ye katlama peşinde.

ewt kanka konuştum arkadaşla hazırlasın direk alacam ışık olayı çözüme kavuştu benim
için darısı diğer kankaların başına diyeyim

CahilKush

Doktor
Kanka zaman olmuyor bi yandan diğer işleri yetiştiriyorum eleman yok tek çalışıyorum ileride imkanlar değişirse yaparım anca.
Valla bizi çok memnun edersin kankam en azından diyalog da olabileceğimiz bize guven vermiş bir satıcıdan alırız gerçeği senin referans ettiğin ürünlerde gayet başarılı ama paramız gideceksede burada derdimizi bilen bizim gibi keyfinin peşinde olan birine gitsin.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Toplam maliyet ne kadar oluyor kargo dahil? Askılıklar da dahil mi ışığa

herşey dahil 3500 tl geliyor kankacım.ben az kalsın 4500 tl 240w alıyordum bu çok hesaplı geldi bana ışık alacak arkadaşlarada bi referans olur en azından yoksa çok karmaşık bi konu neyseki sonunda çözebildik kaç zamandır araştırıyorum bu kadar uygun fiyata ve kaliteli başka bulamadım saolsun redcliffe kanka yardımcı oldu yoksa iteleyeceklerdi

sickrimpson

Yeni üye
herşey dahil 3500 tl geliyor kankacım.ben az kalsın 4500 tl 240w alıyordum bu çok hesaplı geldi bana
Bu lm281b+ o yüzden. 4500lük B ya da H serisidir %30-35 daha verimli onlar en yenileri. Lm281b eski seri çünkü. Kendin sipariş verip yapsan 2000tl ye yaparsın 281b+ serisini 480w bire bir aynısını

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Bu lm281b+ o yüzden. 4500lük B ya da H serisidir %30-35 daha verimli onlar en yenileri. Lm281b eski seri çünkü. Kendin sipariş verip yapsan 2000tl ye yaparsın 281b+ serisini 480w bire bir aynısını

kankacım ewt haklısın fakat yurtdışına pek güvenemiyorum bi sorun çıkar falan bide onunla uğraşmayayım diye böyle bi yola girdim olurya gümrükte takılır eder veya farklı bi sorun ne bileyim işte evham yaptım sanırım :rolleyes:

sickrimpson

Yeni üye
kankacım ewt haklısın fakat yurtdışına pek güvenemiyorum bi sorun çıkar falan bide onunla uğraşmayayım diye böyle bi yola girdim olurya gümrükte takılır eder veya farklı bi sorun ne bileyim işte evham yaptım sanırım :rolleyes:
H.o kanka işini görür lm281b+ dert etme dediğin olabiliyor yurtdışından için rahat şimdi. Ben sana B ya da H serisini önerirdim onlar çok iyiler ama bu da memnun eder

Ü

Üye silindi 14517

Guest
H.o kanka işini görür lm281b+ dert etme dediğin olabiliyor yurtdışından için rahat şimdi. Ben sana B ya da H serisini önerirdim onlar çok iyiler ama bu da memnun eder

bu hazır sistem en azından yapan arkadaşta biraz kazanır o kadar uğraşmış çabalamış zaten piyasaya göre fiyat gayet makul geldi bana sorun çıksın istemiyorum o yüzden böyle bi yola girdim 4-5 bitki yapsın bana yeter zaten fazla lümen olacak

Ü

Üye silindi 24286

Guest
Kanka o pazarlama stretejisi prizden 65w çekiyor 10 bin lümen civarı veriyor 1 kök anca bakabilirsin oda asgari olarak. Cihazın boyutundan chip sayısından belli ediyor kendini ürün ki aynısı alide satılıyor yukarlarda linkini atmıştım 65w yazıyordu satıcı.
Kanka 100 watt olduğunu söyledi satıcı. Nasıl anlayabiliriz 100 watt olduğunu ,

Ü

Üye silindi 24286

Guest
Kanka ben o zaman dob led e yöneliyorum sanırım en mantıklısı bunlar. İnternette olanlar işimi görür sanırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ******** ******** ********** ***** ***** *** ****** *** ***** *** ******** ** *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ******** ********** ***** ***** *** ****** ***** ******* hahahaha ******* ********* hahahaha* ********** ******* ***** ********* *** ****** ********* ***** ********* *** **** ** ***** ***** *** ********* *** *** ****** ******* *** ** ******** ********* ******** ***** ** ****** hahahaha* ****** **** hahahaha ****
    +1
  • deyorke deyorke:
    hahahaha*** *** ***** ********** ** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* **** ***** ***** ******* hahahaha ******* ********* hahahaha* ********** ******* ***** ********* *** ****** ********* ***** ********* *** **** ** ***** ***** *** ********* *** *** ****** ******* *** ** ******** ********* ******** ***** ** ****** hahahaha* ****** **** hahahaha ****
  • deyorke deyorke:
    ** **** ****** ********* hahahaha****
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ********* *** ***** ***** ******** ********* ***** ****** ***** ******
    ******* **** hahahaha ****** ********* *** ********* ***** ***** *** ********** ******* hahahaha* ****** ******* ***** ***** hahahaha***
    +1
    ** **** ****** ********* hahahaha**** ******** ****** ** ** ***** *** ********** ******** ** ******
    +1
  • K Kartal34:
    ***** ****** hahahaha* *******
  • K Kartal34:
    **** ****** hahahaha** *****
  • T Tropikal.MR:
    ******* **** ****** ********* ******** **** ***** ********* hahahaha******* ********** * **** ***** ***** ***** ******** ** ******* ***** ****** ***** **** **
  • K Kartal34:
    ****** ***** *** hahahaha ********** ****
    ******* **** ****** ********* ******** **** ***** ********* hahahaha******* ********** * **** ***** ***** ***** ******** ** ******* ***** ****** ***** **** ** ******* ** **** ****** ***** **
    hahahaha* ****** hahahaha**** ******** ** ********* ****** ****** **********
  • T Tropikal.MR:
    *** **** ***** ***** ******** ** *** ********* ********** ******* ******* ********* ***** ****** ******* ***** **** hahahaha ********* ****** ********
  • deyorke deyorke:
    *** ******** **** ***** ******** ****** ** ** ***** *** ********** ******** ** ******
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ***** ******** ** *** ********* ********** ******* ******* ********* ***** ****** ******* ***** **** hahahaha ********* ****** ******** *** ****** ****** ***** ***** ** hahahaha* ***** *******
    +1
  • T Tropikal.MR:
    **** hahahaha** *****
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ****** ***** *** hahahaha ********** ****
  • K Kartal34:
    ******** *** ********** ********** ******* ***** ********** ******* hahahaha* ****** hahahaha ******** ******* **** hahahaha*** ******* ***** ***** hahahaha*
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
    hahahahahahahaha ********* ***** ***** ********
  • K Kartal34:
    ***** ***** hahahaha* ****** ****** *******
    K Kartal34: ***** ***** hahahaha* ****** ****** *******