53’üncü gün 3 auto genetik Ustalardan durum tespiti ricası :)

Merhaba arkadaşlar ilk growum bitkilerinde sararma mevcut 53üncü günleri Thc üretmeye başladı sizce nasıl gelişimleri

Canna serisi tüm gübreler var elimde.
Şuanda çiçeklenme de 2inci haftaya girdiler canna terra Vega 1mg canna terra veg 1mg cannayzm 1.5 mg veriyorum litreye iki gübreleme de bir canna boost 2mg veriyorum. Ayrıca great white mikoriza ve cannayzm da veriyorum arada boş sulama yaparken de bir temiz bir callmag ilaveli yapıyorum

ogkuş

Üye
Canna serisi tüm gübreler var elimde.
Şuanda çiçeklenme de 2inci haftaya girdiler canna terra Vega 1mg canna terra veg 1mg cannayzm 1.5 mg veriyorum litreye iki gübreleme de bir canna boost 2mg veriyorum. Ayrıca great white mikoriza ve cannayzm da veriyorum arada boş sulama yaparken de bir temiz bir callmag ilaveli yapıyorum
Kanka ışık çok yakın veya sıcaklık yüksek yaprakları burkmuş yukarı doğru yaprak ucu sarıldığı ph bozukluğu gibi

Her sulamada yapıyorum son 4 sulamada ama daha önce pH kalibrasyon sıvısı yoktu suyun üstünde yazan pH ye göre kalibre ediyordum

Geçmiş hatalarım oldu şuan topluyor gibi ama bi konu daha açmıştım o zaman daha kötüydü sararan yapraklar daha düzelmez gibime geliyor

ogkuş

Üye
Kanka senin bitki çiçeğin kaçıncı haftasında benimki de 54 günlük trikom yapmadı hala

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****