55.gün out bruce bunner 4x + 1x corbaci

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Eline koluna sağlık dostum. Sömek gübresi ne geç geçmediysen. Bol hastalar. Işık nedir dostum.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
bir iki bir iki ince ince güneşi engelleyen sömekleri budayabilirisin bence çok güzel bitkiler hasadın bol olsun:)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
bir iki bir iki ince ince güneşi engelleyen sömekleri budayabilirisin bence çok güzel bitkiler hasadın bol olsun:)
Üstadlar yapraklar ağırlıklı budama yapsın dimi. Sömekleri budamasın bence. Alttaki ince zayıf olan Sömekleri alması daha doğru olmamı.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
alttaki sömekleri alırsa enerjiyi üst sömeklere verir bence alsada olur almazsada olur ama zayıf olur üstlere göre başarılar :)

Ü

Üye silindi 24060

Guest
O şoku bitkiye vermesin bence. Sadece büyük yapraklar o bile geç kalındı diye düşünüyorum o bitki 2 haftadır sömekte en az. Büyük yapraklar hergün 1 veya 2 tane alttan başlasın. Sömek yapraklarını alırsa doldurmaz. Sömek araları boşluk kalacak. Dene yanılt beni. Bende bilgimi güncelliyim.

SUPEROTT

Yeni üye
O şoku bitkiye vermesin bence. Sadece büyük yapraklar o bile geç kalındı diye düşünüyorum o bitki 2 haftadır sömekte en az. Büyük yapraklar hergün 1 veya 2 tane alttan başlasın. Sömek yapraklarını alırsa doldurmaz. Sömek araları boşluk kalacak. Dene yanılt beni. Bende bilgimi güncelliyim.
3
Tanesi meyveye 10 gun filan oldu bro 2 tanesi girmedi daha hic budama yapmayi dusunmuyorum ama ustatlaren iyisini bilir

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Işık peridun nasıl. Kaç saat karanlık alıyor bu kızlar kabindemi bakıyorsun

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Işık konusunda dikkat et bro bizim insanlarımız meraklı başına iş alma. Bu şekilde devam bro meyvedekiler auto. Öbürleri ni bekleyip görücez. Işığı arttır dicem bu kezde başına iş alırsın. Bozma artık @Tr@cyaLı üstad balkon grow yapmadım denemedim akıl veremiyorum. Bilmediğim birşey ışık koy lümen arttır dicem balkona nur inmiş derler ışık sızarsa. Bu grow u bu şekilde getirmişsin. Devam derim. Gübre aynı devam et. @HighMann @higthead arkadaşa ışık konusunda akıl lazım üstadlar. Bu şekilde devam etse sorun olurmu.

higthead

Jolly Green
Hem led ışık verip hemde çıkarıp güneş ışığı alması bitkiyi biraz sersemletebilir. Genel olarak bıtkılerın guzel resım ısık acısındanmı yapraklar bıraz koyu geldı bana. 1 kere keçiboynuzu soguk sıkım lt ye 1 tatlı kasıgı ph ayarlı alttan 1lt falan akıtmalı sulamanı yap. Eğer yapraklar gozune koyu gelmıyorsa bos sulamaya gerek yok.

SUPEROTT

Yeni üye
Işık konusunda dikkat et bro bizim insanlarımız meraklı başına iş alma. Bu şekilde devam bro meyvedekiler auto. Öbürleri ni bekleyip görücez. Işığı arttır dicem bu kezde başına iş alırsın. Bozma artık @Tr@cyaLı üstad balkon grow yapmadım denemedim akıl veremiyorum. Bilmediğim birşey ışık koy lümen arttır dicem balkona nur inmiş derler ışık sızarsa. Bu grow u bu şekilde getirmişsin. Devam derim. Gübre aynı devam et. @HighMann @higthead arkadaşa ışık konusunda akıl lazım üstadlar. Bu şekilde devam etse sorun olurmu.
eyvallah brocum aynen devam

SUPEROTT

Yeni üye
Hem led ışık verip hemde çıkarıp güneş ışığı alması bitkiyi biraz sersemletebilir. Genel olarak bıtkılerın guzel resım ısık acısındanmı yapraklar bıraz koyu geldı bana. 1 kere keçiboynuzu soguk sıkım lt ye 1 tatlı kasıgı ph ayarlı alttan 1lt falan akıtmalı sulamanı yap. Eğer yapraklar gozune koyu gelmıyorsa bos
Hem led ışık verip hemde çıkarıp güneş ışığı alması bitkiyi biraz sersemletebilir. Genel olarak bıtkılerın guzel resım ısık acısındanmı yapraklar bıraz koyu geldı bana. 1 kere keçiboynuzu soguk sıkım lt ye 1 tatlı kasıgı ph ayarlı alttan 1lt falan akıtmalı sulamanı yap. Eğer yapraklar gozune koyu gelmıyorsa bos sulamaya gerek yok.
24 saat led yanio ustat bide gunduz 3 ile 7 arasi balkonun perdesini aciyorum net isik aliyor onunda faydasi oldu sanki hava konusundada sikinti yok. Tamamdir keciboynuzum var veriyom ustst

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...