56.GÜN Olduğu kadar

Ü

Üye silindi 12891

Guest
RE: ak47 ve jack herer DURUM NEDİR?

2 tane fan https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/220v-fan-12cm-metal-demir-fan-120x120x38mm-P138069644
250×165×35mm sogutucu profil https://urun.n11.com/led-aydinlatmalar/160as-aluminyum-power-led-sogutucu-P402319822
Erkek fis https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/toprakli-erkek-fis-P17333313
Ledler ile termal pedi ayni saticidan aliyorsun zaten alacaklarin bu kadar kafa karistirma kanka.

qweqwe07

Yeni üye
Cvp: ak47 ve jack herer DURUM NEDİR?

boskalmasin' Alıntı:
2 tane fan https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/220v-fan-12cm-metal-demir-fan-120x120x38mm-P138069644
250×165×35mm sogutucu profil https://urun.n11.com/led-aydinlatmalar/160as-aluminyum-power-led-sogutucu-P402319822
Erkek fis https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/toprakli-erkek-fis-P17333313
Ledler ile termal pedi ayni saticidan aliyorsun zaten alacaklarin bu kadar kafa karistirma kanka.

saolasın kanka

civildak

Yeni üye

Kankalar bende magnezyum eksikliği gözlemledim forumdan öğrendiğim kadarıyla ripleyde onayladı ph hiç bakmadım damacana suyu verdim 10 gün yanlarında olamadım die sanırım gelişimleri geri kaldı suan magnezyum için bi gübre almayı düşünmüyorum forumdan bi arkadaş harnupözü keçiboynuzu petmezi ver dedi 5 lt suya 1 kaşıkmonu deniycem çadırın içine nem makinesi koydum nem %48 50 civarında sabitlendi ısıyıda artık düşürdüm ve stabil hale getirdim 23 27.5 arası gidip geliyor ışıkların mesafesini 45 cm tutuyorum 3 kere üst üste gübrei su verdim 3 günde bir toprak kuruduğunda alga grow ve power rots verdim 1litreye 1ml şuanki sulamayı boş su mu veriyim gelişimi zayıf olduğu için gübrelimi veriyim bilmiyorum çok fazlada vermek istemiyorum .

Cob ledi ben kendi yapan birinden aldım 200w 400tl ye  aynı paraya kendiniz 500wlık yapabilirsiniz benim elbecerim çok olmadığından hiç bulaşmadım ama 4 tane yxo marka 50wlık ledde büyük tek fan koymus ısınıyor gibi geliyor bana ama çözemedim ışık 18/6 devam ediyor ama 22/2 e çekicem 2 saate sistem dinlensin sulama yapıyım die bırakıcam.

Ve beyler elimde 2 tane 30w lık biri 2800lümen 3000kelvin ve 30w 3000lümen 6500kelvin phlips led ampul var bunlarıda cob ledin yanına yaksam daha iyi olurmu etkisi olurmu?

Şuan tüm önerilerinize açığım yarın fotoraf güncellemesi yapıcam kankalar umarım paranın ve emeğin karşılığını alırım korkutmaya başladı bu kızlar beni

Ü

Üye silindi 12891

Guest
RE: ak47 ve jack herer DURUM NEDİR?

Kanka bilmedigin seyi verme pekmez keci boynuzu falan birak oyle kalsin daha iyi deneysel isler yapma.. isigi mutlaka 22 saate cek aradaki farki goreceksin iyi bakamamissin gelisimleri durmus bitkilerin gubreli su ver hep sikinti olmaz devam et simdilik cicege girince 1 gubre 1 su yaparsin veg doneminde led isik 50, 60cm civarinda tutuluyor blooma girince boy atiyor zaten 25cm kadar dusuyor mesafa... cob ledler gercek gucu cekiyor prizden 200w ise 200w cekiyor 600w diye alip 120w vermiyor prize ve o 120w ceken ledleri bile 60cm mesafede tutuyorlar veg de yabanci grower takip et kanka youtube da cogu led kullaniyor mesafelere bak

civildak

Yeni üye

boskalmasin' Alıntı:
Kanka bilmedigin seyi verme pekmez keci boynuzu falan birak oyle kalsin daha iyi deneysel isler yapma.. isigi mutlaka 22 saate cek aradaki farki goreceksin iyi bakamamissin gelisimleri durmus bitkilerin gubreli su ver hep sikinti olmaz devam et simdilik cicege girince 1 gubre 1 su yaparsin veg doneminde led isik 50, 60cm civarinda tutuluyor blooma girince boy atiyor zaten 25cm kadar dusuyor mesafa... cob ledler gercek gucu cekiyor prizden 200w ise 200w cekiyor 600w diye alip 120w vermiyor prize ve o 120w ceken ledleri bile 60cm mesafede tutuyorlar veg de yabanci grower takip et kanka youtube da cogu led kullaniyor mesafelere bak

Eyw kankam saolsın pekmezi kendim yerim artık kilo almam lazım zaten :) mesafeyi hep 40 45 cm arası tutuyorum bitki büydükçe tekrar ayarlıyorum 22 saatede geçirdim ışıkları

civildak

Yeni üye
Cvp: 38.Gün KÖTÜ GİDİYOR

Konuyu güncelledim kankalar yardımlarınızı bekliyorum teşekkurler

Ü

Üye silindi 12891

Guest
RE: 38.Gün KÖTÜ GİDİYOR

Kankam ne bekliyorsun ki bitkiyi sana en ihtiyaci oldugu zaman birakip gitmizsin nem ayari yok sicaklak kactaydi allah bilir ph ölcülmüyor iyi bile yasadı bitkiler auto bunlar zaten tripli bitkiler bu sefer ki deneyim olsun ne alirsan artik diger hasatinda daha dikkatli olursun bitkinin hastalik durumuyla ilgilide kaynak: https://we.yesiloda.co/d/28-esrar-yetistirirken-karsilasilan-hastaliklar-sorunlar-ve-cozumleri

Ü

Üye silindi 16208

Guest

Küçük olan çöp
Büyük den  belki 1 üçlü çıkar
Bunun tersini söyleyen seni avutmak için yalan söyler.

Kanka

Administrator
Yönetici

kankam gübrelemeyi çok yapmışsın gibi duruyor bide suyunda problem var gıbı ya dınlendırılmemış yada ph

civildak

Yeni üye
Cvp: 38.Gün KÖTÜ GİDİYOR

rabbit13' Alıntı:
kankam gübrelemeyi çok yapmışsın gibi duruyor bide suyunda problem var gıbı ya dınlendırılmemış yada ph

Dinlendiriyorumda ph bakmıordum aldım ph ölçer bakıyorum artık gübreleme 1litre 1ml verdim hep kanka bu saaten sonra nekadar değişir bilmiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ** ***** ******* ***** ** ******* ******** ****** ******** ** ** ******** ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ********** *** * hahahaha* ** ****
    Night owl Night owl: **** ***** ***** *** ********** *** * hahahaha* ** ****