5x Gorilla Cookies Autoflower Coco Yapıyoruz Babalar

Yesil888

Ordinaryüs
Hala yapraklar sari, verdigin gübredeki azot yetmiyor. Acele etme, birak filizler photo ise 3 hafta auto ise 2 hafta bardakta kalsin. Run offa gerek yok, topragi camur gibi yapma, toprak kurusun tam filizin dipine 10-15 ml su ver yeter, su anda yüksek nem önemli.

Hala yapraklar sari, verdigin gübredeki azot yetmiyor. Acele etme, birak filizler photo ise 3 hafta auto ise 2 hafta bardakta kalsin. Run offa gerek yok, topragi camur gibi yapma, toprak kurusun tam filizin dipine 10-15 ml su ver yeter, su anda yüksek nem önemli.

Nem makinesi havalandırma sistemi ile birlikte 15dk da bir 15dk çalışıyor abi. Sonraki sulamanın azot gübresini biraz daha arttırabilirim. Toprak çamur gibi olmuyor artık her sulama gecesi elime aldığımda bir hafiflik hissediyorum. Kökler yayılmış olacak ki suyu içmeye başlamışlar. Nem daima %65-75 civarında seyrediyor. Bitkilerin rengi biraz ışıktan birazda benim dandik kameramdan dolayı öyle gözüküyor. Seni dinleyip 1 hafta daha bardakta bekletiyorum kızları. Görüş ve önerilerin için teşekkür ederim :)

Yesil888

Ordinaryüs
Kullandigin gübre cok boktan bir gübre. icinde dogru dürüst azot yok. Bu gübre ile cok zorlanacaksin, nereden aldi o gübreyi. Yada o gübrelere azot takviyesi yap.

Kullandigin gübre cok boktan bir gübre. icinde dogru dürüst azot yok. Bu gübre ile cok zorlanacaksin, nereden aldi o gübreyi. Yada o gübrelere azot takviyesi yap.
Growkentten aldım reis, normalde bütçem olsa Canna yada AN gübre kullanırdım ama sistemimden de anlayacağın üzere genç ve biraz parasız bir kardeşinim :D. Zirai ürünler satan bı abim var buralarda saf azot gübresi çözebilirim ondan.

Yesil888

Ordinaryüs
Sana daha önce yazdim, kullandigin gübredeki NPK orani vegte 3-1-1 ve cicekte 1-2-3 olmali bak bakalim senin gübrelerin üzerideki oranlara growda 4-0-5 bloomda 1-6-4, azot takviyesi yaparsan bu is olur, yoksa dogru dürüst hasat bekleme, bu azot miktari ile o bitkiler gelismez.

Yesil888

Ordinaryüs
Growkentten aldım reis, normalde bütçem olsa Canna yada AN gübre kullanırdım ama sistemimden de anlayacağın üzere genç ve biraz parasız bir kardeşinim :D. Zirai ürünler satan bı abim var buralarda saf azot gübresi çözebilirim ondan.
Tamam kanka ama o abine sor 1 lt ye nekadar karistiracam diye. Aslinda o 600 TL yi ayarlayip sana önerdigim azotu alabilsen cok iyi olur.

Yesil888

Ordinaryüs
Bos ver canna mono azotu, linkteki gübreyi al. 1 lt ye 2,5 ml. Ver bitikilerine senin gübrelerle birlikte bak ne olacak filizlerin.

Bos ver canna mono azotu, linkteki gübreyi al. 1 lt ye 2,5 ml. Ver bitikilerine senin gübrelerle birlikte bak ne olacak filizlerin.
Reis 1 lt 2.5ml naptın kızları öldürürüz :D o bahsettiğin gübrenin npk oranı 32.0.0 artı olarak mikro besinler. şuncacık filizlerin içinden geçebilir benim görüşümce 2.5ml verirsek.

Bak bide bu var bunun npk 20.0.0 saf azot. Canna monoya benziyor biraz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha****** *** *** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** *** ********* hahahaha ******* ******
    +2
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ** ** ***** *
  • kkush kkush:
    *** hahahaha hahahaha** ******* hahahaha**** ******* ** ********** ***** ***** **** ********
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
  • kkush kkush:
    ***** ** ********* **** *** hahahaha**
    +1
  • Tiny Tiny:
  • kkush kkush:
    ******* ***** ********* hahahaha*** ** ****** ********* *********
  • kkush kkush:
    ** **** **** ***** ***** *** ***** *** ********* **
    ***** **** ** ***** ***** ** **** ***** ****** ***** ********** ** ********* **** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ***** ******** hahahaha**** ** *** ***** *** ********* **
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
    **** ** hahahaha
  • kkush kkush:
    *** **** hahahaha hahahaha*
    ***** ******* ******* hahahaha
    ***** ******* **** ********** ******** ******** ***** ***** **** *** ******** ** **** ********* ******* ***** ********** ****** ********** ** *** ***** ******* *** ******* *** *** ******* *** ***** ** **** ****** ********* ******* hahahaha* *** ****
    hahahaha**** ** hahahaha** ***** ******* ****** ********* ****
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ****** *****