5x White Widow Auto Günlüğü

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Revive bir nevi ilkyardim gibidir kullanmanı öneririm ayrıca bunlar ölmez rahat ol yaşayacaklar bu bitkiler çok inat'dir ve bundan sonraki gübre takviminde bir tık azaltarak ver kanka iyi growlar

Revive bir nevi ilkyardim gibidir kullanmanı öneririm ayrıca bunlar ölmez rahat ol yaşayacaklar bu bitkiler çok inat'dir ve bundan sonraki gübre takviminde bir tık azaltarak ver kanka iyi growlar
artık ne gübre vermem gerektiğini kestiremiyorum. sensi bloom a+b, bud candy ve rhino skin vermeyi planlıyorum. Fazla mı gelir sence?

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Verebilirsin fazla gelmez yalnız chart da 2 ml diyorsa 1 ml ver kanka yarı yariya düşür bir süre bitkiler kendine gelene kadar yeni çıkan yaprakları kontrol et normal mi farklı mı ona göre hareket edersin toparlar kendini fazlada su verme gerektiği kadar devam et 10 güne toparlar bunlar bak görürsün sende

Verebilirsin fazla gelmez yalnız chart da 2 ml diyorsa 1 ml ver kanka yarı yariya düşür bir süre bitkiler kendine gelene kadar yeni çıkan yaprakları kontrol et normal mi farklı mı ona göre hareket edersin toparlar kendini fazlada su verme gerektiği kadar devam et 10 güne toparlar bunlar bak görürsün sende
tamam kanka sonuçları buraya atacağım ağzına sağlık

Dünkü flushtan sonra bitkiler bu hale büründü;

14.12.2020
Saksılar geç kuruyor diye altlarına ızgara koyup yerden yüksekleştirdim. Direkt saksılara vuracak şekilde dönen bir vantilatör yerleştirdim. Umarım stres yaşanmaz. Işık en yüksek baştan 55cm yukarıda. Nem oranı 70lerde, saksılar kuru olduğu için sanırım bilmiyorum nem makinesi çalışmıyor bile. Toprak kuruduğunda calmaglı sulama yapcağım bazı bitkilerde sararma olduğundan.
Kabin videosu:
Görüntüler:
Çatıya bir kap su bıraktım yağmur suyu biriksin diye. Sonraki sulamayı onunla yapmayı düşünüyorum.

C

Cannabis-420

Guest
kanka bitki neden yatıyodu ve nasıl halletin bu problemi benime 9 günlükler ama toprakla destek yapmadığımda bitki düşüyo ne yapabilirim

El_Takashi

Kıdemli Üye

kaplantemasi

Yeni üye
cal-mag varsa elinde kullanmanı öneririm gübrelemeyide 1 boş bi dolu şeklinde ver toplasın bitkiler kendini. 2ml olan gübreyi 1ml - 4ml olan gübreyide 2 ml çeklinde vermeyi dene.kalsiyom eksikliğinide göz ardı etme

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****