6.günüm sıcaklık nem konusunda yardım

Hadess

Yeni üye
Arkadaşlar kabinim 165/150/165 boyutları 6.gündeyim genelde sıcaklık 29 30 nem 60 oluyodu çok sıcak oluyo diye daha soğuk bi odaya aldım bugünde karbon flitre ve hava giriş fanı geldi onları kurdum bu sefer 18 e düştü sıcaklık nem 40 a kadar düştü chatte yazdım arkadaşlara 3.haftaya kadar havalandırma kullanmana gerek yok dediler bende kapadım bitkiler havasız kalırlarmı sizce sadece ışık yansın dediler

DopamiN

Üye
kardeş valla ben ilk growum da havalar soguk diye çiçege girene kadar havalandırma kullanmamıştım bir sıkıntı olmadı hatta odanın camıda full kapalıydı biraz geriden geldiler sanki konu takip şuan benim kabin de soguk ocak yakınca da nemi sömürüyor eğer gerçekten sıkıntı olmuyorsa bende kapatıyım bari havalandırmayı + 29 30 çok degil 30u geçmicek 20 nin altına inmicek diye biliyorum ben 35 leri gördüm indica bir genetik yaparken benim kabinde şuan 3 bitki var 15 gunlukler seninkiler kadarlar bir türlü nemi ve sıcaklıgı ayarlayamadım nem 35 lerde sıcaklık 13 20 arası

Son düzenleme:

Mertali54

Doktor
20 nin altina dustugunde bitki büyümez bizzat yaşadığımı söylüyorum havalandırmaya girişi ben kapattım sadece çıkış saatte 1 kere 15 dakika çalıştırıyorum nemi bende ayarliyamiyirum ama nem makinasını çalıştırıyorum uyurken bitkiler kapatıyorum nemi

DopamiN

Üye
20 nin altina dustugunde bitki büyümez bizzat yaşadığımı söylüyorum havalandırmaya girişi ben kapattım sadece çıkış saatte 1 kere 15 dakika çalıştırıyorum nemi bende ayarliyamiyirum ama nem makinasını çalıştırıyorum uyurken bitkiler kapatıyorum nemi
çiçekteyken 20 nin altına düşünce çok güzel trikom basıyor ama sömekler tam şişmiyor sanırım bizzat yaşadım sonra sömekler şişsin diye 20 nın ustune çıkarttım sıcaklıgı fokstil mi ne bişey olmuş trkom nerdeyse hiç basmadı o olaydan sonra hatta biri herma oldu diğerini dölledi ALLAHTAN çiçegin sonlarına dogru oldu bu olay da zaten trikom basmıştı yeterince sorun olmadı ama 8 10 tane tane tohum aldım purple kush photo bitkiden onlar %90 dişi dir heralde

higthead

Jolly Green
Dostum gırıs cıkıs fanını 15dk on 15 dk off yap. Kabın ıcındekı sıcaklık kabının bulundugu odaya gore degısır. Yada kabının bulundugu odayı 22 derecelere getır kabın ıcı sıcaklıgın ortalama 25 lerde kalır.

Kabini buz gibi soğuk odaya tasımıssın sanırım=)

Hadess

Yeni üye
Dostum gırıs cıkıs fanını 15dk on 15 dk off yap. Kabın ıcındekı sıcaklık kabının bulundugu odaya gore degısır. Yada kabının bulundugu odayı 22 derecelere getır kabın ıcı sıcaklıgın ortalama 25 lerde kalır.

1 ay sonra falan çatı katı 35 40 derecelere çıkıyo ben bodruma almak zorunda kaldım en ufak güneşte direk artıyo oyüzden

Hadess

Yeni üye
Bende ozaman zaman ayarlı 1 saatte 15 dk çalıştırıyım

Mertali54

Doktor

Ben hava durumuna göre evin sıcaklığına göre böyle yapıyorum Aslında soruyu soran kimin cevabı tam anlamıyla budur mesela yaz aylarında çok sıcak olduğunda yarım saat on 15 dakika of ta yapılıyor bu denklemde yola çıkarak sıcaklik kontrol altına alınabiliyor

Hadess

Yeni üye
Ben hava durumuna göre evin sıcaklığına göre böyle yapıyorum Aslında soruyu soran kimin cevabı tam anlamıyla budur mesela yaz aylarında çok sıcak olduğunda yarım saat on 15 dakika of ta yapılıyor bu denklemde yola çıkarak sıcaklik kontrol altına alınabiliyor
Bakalım aldım bende o prizlerden çok pahalı ama 100 120 TL iki tane daha almam lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • H Heisenberg01:
    hahahaha **** ****** * ***** ** ** ***** **** ***** hahahaha**** * ****** ***** ** ********** ******** ******* *** ** *** ***** **** ** **** ****** ***** *** *** ****** **** ****** ******** ***** ******** ******* ****** *** *** **** ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ******* hahahaha* ***** ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +2
    ***** **** * *
    ***** ***** * *
  • Tiny Tiny:
    ****** ******** ********** *** ******* ****** *
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ****** **** ***** ***** hahahaha* ******** ********** *** ******* ****** *
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** ***** ****** ****** *** ***** **** hahahaha** ** ********** *** ***** ********** ********* ****** hahahaha*** ***** *** ******* ** ******** ******* ****** *** ******** ****** hahahaha ********* ****** ****** ********* *** ******* ****** ******* ***** *** ****** ** ***** *** *** ****** ******** ****** ** ****** ****** ***** ***** ***** *** ** ********* ****** *** hahahaha* ***** ***** **** hahahaha* ****** ****** ******* **** ****** ***** hahahaha* ** ***** ********* ****** ********** *** hahahaha **** ****** ** ***** ** *** *** ***** ****** hahahaha* ** *** ****** ***** ****** ****** ******* *** *** ***** ** ***** ***** ***** ********** *** hahahaha ******* **** ****** ***** *** ***** ********* hahahaha ** **** ******** hahahaha ***** ******* ****** ** *** ******
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha**
    +1
    ****** ******* ****** ***** hahahaha********* hahahaha**
  • Tiny Tiny:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: hahahaha*