6 gunluk nasıllar bı yardım silas34 ustam

• Konbuyu başlatan Lordblade
  • Başlangıç tarihi
L

Lordblade

Guest
Selam kankalar 3 tane auto crıtıcal kush 6 gunluk bırısı dıgerlerıne gore hızlı buyuyor ama hepsınde gozlemledıgım yaprak uclarında hafıften pencelesme gıbı kırvılmıs sebebi nedır acaba

Aguş

Doktor
Şimdilik sorun yok gibi saksı litresi ve ışıklarını yazsaydın daha iyi yardımcı olabiliriz

Byfendi

Kıdemli Üye
O yavrucak da bir cannabiss ise lütfen ayri bir medya ile buluştur ve orada büyüt.hemen! yok değilse yol onu ordan derhal :)

bir grow görmüştüm youtube da çok eskiden birbirlerine yakın suda büyütülen 2 cannabis in kökleri alttan birleşmişti, bildiğin kökler birbirlerinin içine girmişti

adam topraksız büyütüyordu besini su ile nutrient karıştırarak veriyordu hydro muydu unuttum bu tekniğin adını, neyse bitkilerin teki 300grama yakın mahsül verirken diğeri 70 80 gram civarı vermişti ve daha küçük kalmıştı

niye bilmiyorum ama cannabisi aynı saksıda yetiştirmiyorlar, tahminim büyük bitki küçüğün enerjiyi falan çekti bişiler oldu küçük kaldı her halükarda tavsiye edilmiyor

S

silas

Guest
50 ml 10 cm çapında alanı 2-3 günde 1 sula, ufak olanı anlamadım kenevirse başka saksıya al diğerinin köklerine dolanmasın, yetersiz ışık veriyor olabilir misin? sıcaklığa dikkat ederek ışığı yaklaştır. Şu durumda yapraklarda bir sıkıntı yok. 15 günden sonra, 1lt 1ml grow gübresi başlayabilirsin.

L

Lordblade

Guest
Aynı saksıdan o kucuk olanı nasıl cıkartırımkı otekı de gelmezmi beraberınde kucuk olanda da buyume var yavas yavas ayrıca nem makınasının yanında olan daha hızlı buyumus bı anlamı varmıdır yoksa tesadufmudur

L

Lordblade

Guest
Isıgım 300 w cob led ısı 25 27 arası nem ıse 50 65 arası

Efexx

Yeni üye
Bitkilerin gayet sağlıklı ve büyüme hızları da güzel. Işığını minimum 400w civarına 40 ila 50 cm 600 ve 800 w 60 cm arasında tut ideal ölçü budur aksi taktide ısı sitresi ışık şoku gibi problemler yaşarsın. Herşeye aynı devam et sulama ve ph seviyene dikkat et ve son olarak 15 17 gün sonra azar azar gübre vermeye baslayabilirsin. İyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ***** ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ** ***** ******* ********** ****** ***** **** ******** hahahaha****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
    *** ******* ****** ******** *** hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** ****** * hahahaha* ********* *** ******* *** ***** *** ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******* ****** *** ******* ******* ****** **** ********** ****** ****** ****** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha*** ** ******** **** hahahaha *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ****** ******* ****** ****** ** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** hahahaha* ***** ***** *** ******* *** ******* *** ****** ******** ******
    içiciadam içiciadam: *** *** hahahaha* ***** ***** *** ******* *** ******* *** ****** ******** ******