60 günde hasat veren genetiğe gübre takvimi uygulanırmı?

GreenHead

Yeni üye
beyler 60 günde hasat veren bir genetik yetiştiricem biobizz in gübre takvimini kullansam nasıl sonuç alırım?

Ü

Üye silindi 33481

Guest
Kanka 60 günde hasat vdren genetik mi varmış?

casperalive

Kıdemli Üye
beyler 60 günde hasat veren bir genetik yetiştiricem biobizz in gübre takvimini kullansam nasıl sonuç alırım?
verilen değerler genel olarak yüksek kalite yetiştirici için verilmiştir , çünkü 1 kere bile hastalansa en az 3-4 gün takvim şaşıyor :) Tecrube ile sabittir . ilk hasatımı biobiz ile yaptım , çok süper diyemem çünkü kendi hatalarım yüzünden çok düşük gr aldım bana göre :) ustam @higthead sayesinde çok şey öğrendim ve 2.grow da ise AN serisi kullanacağım ki bence pahalı olmasına karşın alınan sonuçları başka bir grow da gördüm efsane olmuşlardı.

GreenHead

Yeni üye
bunu sormamın sebebi biobizz takvimi 3 aylık ya genetiğin 2 ayda hasat vereceğini iddia ettiği için gübre eksik veya az kalırmı falan ondan sordum

casperalive

Kıdemli Üye
Veg dönemi için 30 ile 45 gün tutanlar var,tabi daha önce tecrube edenlerin bilgisi dahilinde, bloom dönemi ise yine genetiğin durumuna göre 60 ile 70gün arasında kesim yapıyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* ******* ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** hahahaha ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ** ******** ****** **** **** ******* ** ***** ******** ***** ********* ***** ****** ****** ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ** ********** hahahaha*** *** ******** ***** ***** ****** *** *** ******* ***** ****** ***** ********* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** ******
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* ** *** ***** ** ** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • D Darkroom420:
    *** *** hahahaha* ********
  • Emmy Emmy:
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ***** *** ***** ***** ****** hahahaha* **** ******** ** ****** *** ******
    Emmy Emmy: *** ***** ***** *** ***** ***** ****** hahahaha* **** ******** ** ****** *** ******