60 günde hasat

kiryue0

Yeni üye
Selamlar dostlarım 11 litre auto bir bitkim var maalesef 2 ay sonra şehir değiştiriyorum. Hasat miktarı çok önemli değil 2 ay içinde hasat alabilir miyim auto olduğu için bildiğim kadarıyla kendim çiçeğe sokamıyorum. Var mı bi öneriniz bu hasatı nasıl hızlandırabilirim

hasat alsanda pek kafa yapacağını sanmıyorum alırsın ama thc istediğin gibi basmıcak daha çiçeklenmenin ortasında olacağı için sömeklerin şişmemiş olucak ve thc basmamış olucak

Selamlar dostlarım 11 litre auto bir bitkim var maalesef 2 ay sonra şehir değiştiriyorum. Hasat miktarı çok önemli değil 2 ay içinde hasat alabilir miyim auto olduğu için bildiğim kadarıyla kendim çiçeğe sokamıyorum. Var mı bi öneriniz bu hasatı nasıl hızlandırabilirim
bitkilerin kac günlük kanka zaten auto 3 ayda hasat veriyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...