600 wat cob let 4 bitki ne hasar verir lümen

siperci

Yeni üye
Öyle bir cevap yok kral

600 watt 3 bitkiden autoda alabileceğin en fazla 300,dür süreyi uzatırsın vejetatif ve çiçeklenme uzun tutarsın alanın m2si önemli
Photoperiod uzun dönem olsa 600 de alırsın

Çiçeklenme in son haftalarında hata yaparsın hiç bişi alamazsın çok çeşit faktörler var yani bende 2 auto var 150 alsam mutlu olurum

escobi1

Yeni üye
Öyle bir cevap yok kral

600 watt 3 bitkiden autoda alabileceğin en fazla 300,dür süreyi uzatırsın vejetatif ve çiçeklenme uzun tutarsın alanın m2si önemli
Photoperiod uzun dönem olsa 600 de alırsın

Çiçeklenme in son haftalarında hata yaparsın hiç bişi alamazsın çok çeşit faktörler var yani bende 2 auto var 150 alsam mutlu olurum
Photoperiod autoda m2si bu yazdığı anlamdım açıklamak yapsan olurmu ben çaylak ben kuzen sana zahmet

siperci

Yeni üye
Profesyonel usta grower 1,watt 1.2 gr alıyor ancak bu çiçeklenme süresini ne kadar uzun tuttuğuna da bağlı bende 600 watt hps var 2 auto 150 gr alırmıyım şüphe ediyorum

M2 demek alan demek senin metre kare yani genetikleee göre değişiyor metre karede 500 veren vardır çeşit çeşit 600 watt ile 5 auto ya da bakılır 1000 wattlada bakılır

escobi1

Yeni üye
Profesyonel usta grower 1,watt 1.2 gr alıyor ancak bu çiçeklenme süresini ne kadar uzun tuttuğuna da bağlı bende 600 watt hps var 2 auto 150 gr alırmıyım şüphe ediyorum

M2 demek alan demek senin metre kare yani genetikleee göre değişiyor metre karede 500 veren vardır çeşit çeşit 600 watt ile 5 auto ya da bakılır 1000 wattlada bakılır
Screenshot_20201227-195656_Facebook.jpg

siperci

Yeni üye
Kral, cob led yapmadım ama çok ısınır Bez dolap yanmasın bu tür güvenlik önlemlerini almalısın sıcaklığı iyi dengele kumaşı mylar film ile yansıt Bez dolap kokuyu çok yayar ilerde

siperci

Yeni üye
Kanka buna olur olmaz, demek bişi ifade etmez ama mylar film daha iyi yansıtır buda olur neden olmasın üstüne ışığı daha iyi yansıtsın diye mylar film ile de kaplayabilirsim hem ses azalır hep yansıtma iyi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
    T Tatata: ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* ****...