60wat torch ampul ile yetiştirme yapılırımı

mustafa65

Yeni üye
Brolar Sa 90/90/180 bir çadırım var bütçem kısıtlı ondan dolayı torch led almayı düşündüm çadırda 3 bitki bakıcam auto genetik almayı düşünüyorum zamanım kısıtlı olduğu için çadırda 8 tane 60 watlık bi ışık olacak oda 480 Watt yapar benim işimi görürmü sizce bu bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim ve de ortalama kaç gram alırım bitki başı

Ü

Üye silindi 36721

Guest
120x120 alanda 12 60w torch ile bakıyorum 5 bitkiye 4 ü 15 lt saksıda 1 i 5 lt saksıda.bence en kötü bitki başı 3 tane koy vegde beyaz bloomda gün ışıgı olanlardan koymalısın bloomda maliyet dusurmek icin araya beyazzlardanda koyarsın

VendettaX

Ordinaryüs
120x120 alanda 12 60w torch ile bakıyorum 5 bitkiye 4 ü 15 lt saksıda 1 i 5 lt saksıda.bence en kötü bitki başı 3 tane koy vegde beyaz bloomda gün ışıgı olanlardan koymalısın bloomda maliyet dusurmek icin araya beyazzlardanda koyarsın
+1 bende torch yapıyorum 65 160 120 boyutda 9 torch ile

mustafa65

Yeni üye
Kankam peki daha önce hasat aldınmı aldıysan kaç gram aldın birde aylık elektrik parası ne kadar gelir 340m3 fanda alıcam koku yapmasın diye

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka hasat değişir auto 30 100 aradı diyim nem sıcaklık toprak havalandırma genetik etkenler değişir 340 M3 iyidir sanırım forumda higthead usta yazmıştı giriş çıkış fan hesabını ona bakarsın bı
3 auto tüm şartlar iyi olursa ki ilk growun bazı zorluklar yaşarsın 50 70 gram kuru bitki badi alırsın sanirim

mustafa65

Yeni üye
Bende torch ampulle yapıyorum kanka , 123,63,100 Kabinim , 12.5 lt 8 adet saksı var , 6 adet toch var 3 sarı 3 beyaz , şuan gayet güzel gidiyor gunlugumde de bakabilirsin . 3 yıldır bu şekilde ilerliyorum .
Kankam ben şimdi sistemi kurdum tohumu çatlattım bi beyaz torch ledim var birde sarı toplam 120 Watt toprağa atıcam şimdi tohumu ışık mesafesi nasıl olmalı yardım edermisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A angeshar:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
    D doğadostu1004: ******* *** *