62. Gün

Rojex

Yeni üye
Merhaba abiler dumanınız bol olsun.
Bitkim 62. Gününde bu şekilde sömeklenmeye girer mi yoksa öleceğemi benziyor ?
Tatile çıkıcam bırakıp gideniyorum kararsız kaldım
Sizce nedir durumu ?6366078F-0936-4396-9BD6-DDEB62636000.jpegF3F8C48E-8E78-4740-8872-54FFEF46EB84.jpeg4522A565-77D3-4F9B-87F3-0F6573AB0326.jpeg

Kanka 70 günlük bitkim var 2 hafta önce pistil vermeye başladı günlük 4-5 saat güneş alıyor gövde senin bitki benim ağacın yanından çıkan dallar kadar bi yerde yanlış yapmışsın bence direk outdoor olsaydı bunun iki katı olurdu

Rojex

Yeni üye
Kanka tohumun geneteğini bilmiyorum güzel bi sigaradan çıkan tohumu attım saksıya bi yerde yanlış yaptım kesin normal değil bu boyda olması

Grenn

Yeni üye
Peki Terasta yaptığımız çiçeğin sömeğe gireceği zaman biz mi belirliyoruz yoksa kendimi bellirliyor bunu Biz belirliyorsak bunun için ne yapıyoruz

OttoMan347

√SEFİR√
Peki Terasta yaptığımız çiçeğin sömeğe gireceği zaman biz mi belirliyoruz yoksa kendimi bellirliyor bunu Biz belirliyorsak bunun için ne yapıyoruz
Auto bitki her yerde kendi girer iç dış farketmez, photo belirli bi olgunluğa gelince ışık döngüsü ile çiçeğe girer dışarda, içerde kendimiz sokarız ışık döngüsü nü eşitleyip

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **