65 günlük auto çiçeğim hakkında sıkıntılar

ochizir

Üye
iyi günler 65. gününü doldurdugum çiçeklenmenin 3. haftasını bitirip 4. haftasına geçtigim çiçekte sıkıntı yaşıyorum. onca zamandır büyük emeklerle baktıgım cicek cok ufak kaldı fotoğrafta gördüğünüz gibi. sizce bu saatten sonra daha fazla gelişir mi nasıl bir yol izlemem gerekli daha ne kadar gübreli suya devam edip ne zaman overdriveye başlamamı tavvsiye edersiniz?

çiçeklenmeye gireli 25 gün oldu 150w cob led var 50 cmde genetik lemon og . oda sıcaklıgı 23 ila 27 arasında nem %30 ila 55 arası degisiyor. topragı mlight mix . gübrelerim biobizz grow bloom topmax algamic . bud candy , bud overdrive . bugün gösterdigim arkadasım 20 gram anca alırsın deyince acayip canım sıkıldı 3 aylk emegimin 20 gram olması sadece . sizce ne yapabilrim bunu arttırmak için lütfen yardımcı olun

a-420

Müptezel
iyi günler 65. gününü doldurdugum çiçeklenmenin 3. haftasını bitirip 4. haftasına geçtigim çiçekte sıkıntı yaşıyorum. onca zamandır büyük emeklerle baktıgım cicek cok ufak kaldı fotoğrafta gördüğünüz gibi. sizce bu saatten sonra daha fazla gelişir mi nasıl bir yol izlemem gerekli daha ne kadar gübreli suya devam edip ne zaman overdriveye başlamamı tavvsiye edersiniz?

çiçeklenmeye gireli 25 gün oldu 150w cob led var 50 cmde genetik lemon og . oda sıcaklıgı 23 ila 27 arasında nem %30 ila 55 arası degisiyor. topragı mlight mix . gübrelerim biobizz grow bloom topmax algamic . bud candy , bud overdrive . bugün gösterdigim arkadasım 20 gram anca alırsın deyince acayip canım sıkıldı 3 aylk emegimin 20 gram olması sadece . sizce ne yapabilrim bunu arttırmak için lütfen yardımcı olun
Slm kanka 65. Gun icin daha somek sismesi mevcut isigina gore erken panik yapma yanliz isigin yetersiz bilgin olsun

ochizir

Üye
Slm kanka 65. Gun icin daha somek sismesi mevcut isigina gore erken panik yapma yanliz isigin yetersiz bilgin olsun
yanına yapabilecegim ne gibi bir ışık takviyesi var uygun yollu tek grow yapıcam bir daha yapmayacagım . cob ledi arttırma imkanımda yok . ekstra clf alsam sanırım mantıksız olur

A

ALTINPİPO

Guest
Bir dakı sefere cob led yerıne 250w shp yapsan hasadın cok ıyı olurdu onerebılceğım tek sey overdrıve 15 gun kullanman

ochizir

Üye
Bir dakı sefere cob led yerıne 250w shp yapsan hasadın cok ıyı olurdu onerebılceğım tek sey overdrıve 15 gun kullanman
overdrivem var elimde ama hemen başlamak istemiyorum son 15 gün kullanılması gerektigi için. yoksa 15 gün kullanıp sonra biraz daha beklemeli miyim . yada 1 2 hafta normal rutin devam edip sonra 15 gün overdrive mi kullanmalıyım sence. hangi yolu izlemeliyim

A

ALTINPİPO

Guest
overdrivem var elimde ama hemen başlamak istemiyorum son 15 gün kullanılması gerektigi için. yoksa 15 gün kullanıp sonra biraz daha beklemeli miyim . yada 1 2 hafta normal rutin devam edip sonra 15 gün overdrive mi kullanmalıyım sence. hangi yolu izlemeliyim
suan tam zamanı overdrıve icin nokta atısı fluss da atacaz ordanda bı sısme alırız heralde

ochizir

Üye
overdrıvede azot npk de N 1 olduğu ıcın sen 1lt 1ml ver ılk sonra 1.5 2 olarak ayar ceke ceke git kafanda
diğer gübrelerimi şuanda 1 lt ye 2 ml grow 2 ml bloom 3 ml alga mic 2 ml topmax 1 ml candy vererek gidiyordum . 600 700 ml su veriyorum 3 güne bir. suan buna 1 ml overdrive ekleyip devam mı edeyim

A

ALTINPİPO

Guest
diğer gübrelerimi şuanda 1 lt ye 2 ml grow 2 ml bloom 3 ml alga mic 2 ml topmax 1 ml candy vererek gidiyordum . 600 700 ml su veriyorum 3 güne bir
grow neden verıyosun grow verme bloom 1ml ver overdıvede azot 1 toplam 6 olacak ona yeter bud candy 2ml kadar cık suyu 800 yap toprak tam kurusun öyle ver

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Overdrive başla kanka son 10 gün sade sulama yapıyorsun zaten keci boynuzu pekmezi verirsin o zamanda boost niyetine şişme devam eder yine

ochizir

Üye
Overdrive başla kanka son 10 gün sade sulama yapıyorsun zaten keci boynuzu pekmezi verirsin o zamanda boost niyetine şişme devam eder yine
grow neden verıyosun grow verme bloom 1ml ver overdıvede azot 1 toplam 6 olacak ona yeter bud candy 2ml kadar cık suyu 800 yap toprak tam kurusun öyle ver
benim canımı sıkan bu çiçegi birisine gösterdim 20 gram alırsın anca dedi ciddi bi şekilde öyle diyince sanki 2 aydır yaptıgım tüm emekler boşa gitmiş gibi düşündüm . sizcede alabilecegim gram miktarı 15 20 gram gibi midir . yoksa suan bişey söyelmek için erken mi

ochizir

Üye
bana kalsa ben su sekıl verirdim bloom 1ml bud candy 1.5 overdrive ilk 1ml sonra 1.5 2 max az gubre cok ıyıdır kulakla dınle bu cızelge ıyıdır
tamam kanka dedigin gibi veriyim çok teşekkür ederim degerli bilgilerin için gerçekten. peki sence tahmini kaç gram alırım yalanda olsa moralimi yükselt

A

ALTINPİPO

Guest
tamam kanka dedigin gibi veriyim çok teşekkür ederim degerli bilgilerin için gerçekten. peki sence tahmini kaç gram alırım yalanda olsa moralimi yükselt
bakıcaz kanka ona over drıve bıtısınden sonra tahmınım yanılırsa kendımı kucuk dusurmek ıstemem haydii hayırlı growlar her hafta bı foto at 80 gununde gorusuruz bakalım.....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** **
  • 420x 420x:
    * ******* ****** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** *** hahahaha* ******* ******* ******* hahahaha hahahaha** hahahaha* hahahaha***
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** ** *** hahahaha**** ******** ***** ********* ****** ********** *** ******** ********
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
    +1
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
    NewGardener NewGardener: ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****