7 günlük bitki

Acemidal

Üye
Merhaba arkadaşlar
Bitkim auto purple haze ve 7 günlük. 200 watt ışık altında duruyor..henüz hiç gübre vermedim. nem oranını en fazla yuzde 55 yapabiliyorum. Bu nedenle nemi artırmak için 1 adet buhar makinası aldım, henüz gelmedi, bakalım gelince ne olacak nem.

Grow box bez giysi dolabından olup kapı kısmı ve alt kisimlar tam kapalı değil,.oralardan hafif hava alıyor. İyi mi kötü mü bilemedim.
Sorularım şunlar arkadaşlar
1. Yedi günlük bu yavrunun büyümesi bana sanki yavaş gibi geldi. Nem veya ışık yüksekliği ile ilgili olabilir mi. (Nem 50-56, yükseklik 50) Büyüme oranı sizce nasıl.
2. Elimde sadece micro grow bloom ve calmag var, sadece bu gübreler yeterli olur mu.

Metgen7

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar
Bitkim auto purple haze ve 7 günlük. 200 watt ışık altında duruyor..henüz hiç gübre vermedim. nem oranını en fazla yuzde 55 yapabiliyorum. Bu nedenle nemi artırmak için 1 adet buhar makinası aldım, henüz gelmedi, bakalım gelince ne olacak nem.

Grow box bez giysi dolabından olup kapı kısmı ve alt kisimlar tam kapalı değil,.oralardan hafif hava alıyor. İyi mi kötü mü bilemedim.
Sorularım şunlar arkadaşlar
1. Yedi günlük bu yavrunun büyümesi bana sanki yavaş gibi geldi. Nem veya ışık yüksekliği ile ilgili olabilir mi. (Nem 50-56, yükseklik 50) Büyüme oranı sizce nasıl.
2. Elimde sadece micro grow bloom ve calmag var, sadece bu gübreler yeterli olur mu.
Nemi yüksek tutamıyorsan bitkinın üstüne fanus yapabılırsın pet şişe ile gübre yeter mi yetmezmi buna sen ve bitkin karar verir
AN marka gübre kullanıyorsan sitesinde bi hesap makinası ona bi bak

pusher

Üye
Gayet iyi dostum bence. @Metgen7 'in dediği gibi . Bir tane 5 ltlik petin üstünü kes ters bir şekilde akvaryum yap bitkiye yanlarından 2-3 delik aç bol nemli olur

Son düzenleme:

gray

Yeni üye
kanka bir haftalık bi bitkiye göre gayet sağlıklı görünüyor, overdrive sensyzim veya flush için ek besinler kullanabilirsin

Organik

Kıdemli Üye
Dostum 14.gününü devirene kadar sana tavsiyem gübre verme 3.hafta başlangıcı başlarsın gübrelere gelişimden yana bir sıkıntı yok bir anca büyüyücek zaten sende şaşırıcaksın ışığından iyi mesafede.Extra olarak topmax,bigbud gibi çiçeklenmede ve hasata kadar güzel destek olucak gübreler alabilirsin biobizz alg-mic alabilirsin hastalık stress gibi vb şeylerde etkili yine bir bakarız ilerleyen zamanlarda şimdiden güzel mi güzel kızın olsun lst ve topingte uygulaya bilirsin onlarada bir göz at forumda ilgili konular var ^^

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ****** hahahaha* *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** **** ******** ******** **** *** ***** ***** ********* ** ******* ** ***** ** ******** ******* ******** ** ***** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* **** ****** hahahaha**** ********** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ********* ********** ***** *** ******** *** ***** hahahaha* hahahaha*** ****** **** ***** ***** ********** ******** ******* ** ******** hahahaha **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* **** ****** ********* ********* ********** ***** ********** hahahaha**** ******* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******** **** ******* ******* ***** hahahaha*** *******
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ***** hahahaha** ******
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** **** ****** ******* ******** **** ***** ******* ** ****** **** **
    +1
    ********* ********* ******** ******** ******** ******* **
    **** ** ***** ***** ***** **** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha ********* hahahaha*** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    *** ** *** ****** **** *** ***** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** *** **** **** ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** **** ****** ***** *** ********** *** ****** **** ******* ******* **** ****
    ***** ********* ******** *** ****** ** ****** ********** *** **** ** ***** **** **** ******** ***** ********* ****** ******* **** *** hahahaha ****** ********
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ****** ****** ******** ******* **** hahahaha ******* *****
    ***** ****** ***** ********* ********* ******* **** *** ******** ***** ******* ****** ****** ********* ****** ****** **** **** *** ****** ****** ****** *******
    ***** ** ******* ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha **
    +1
    Ü Üfürükçü gargamel: ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha ** +1