7.Yargı Paketi ve İdrar ve hagb birisi masal anlatsın

Dumanınız bol olsun hayırlı haftalar sormak istediğim bir sürü konu var yürürülülüğe giren 7.yargı paketi 5 nisan 2023 te yürürülülüğe girmiş olup denetimini bitiren herkesin ırzına geçti herkes çağrılıyor ve bir kısmı idrarı kirli bir kısmı temiz veriyor kaç defa çağrıldınız?ilk sorum bu olucak ikinci sorum çağrılıp kirli verip hagb alıp hagbliyken idrar testine çağrılan var mı?denetimli serbestliği yakana hagb yanında denetimli serbestlik veriyorlar mı sadece hagb mi veriyorlar yoksa hagb+denetimli serbestlik mi veriliyor?üçüncü sorumda bu birisi bana bu masalı anlatsın babalar merak ediyorum

Rooster

Yeni üye
Kuzenim denetimi yaktım, sadece hagb aldım denetim vermedi ama bu değişiklik göstere biliyor bildiğim kadarıyla ikisini birden alan da var. Ortalama 1 sene oldu mahkemeye çıkalı o günden beri hala çağrılmadım. Bu konuda bende bilgi almak istiyorum. Denetim durumundaki 5 sene muhabbeti geçti sonuçta ceza aldığım için avukatıma sorduğumda çağrılmazsın mantıken diyor ama net o da bir şey bilmiyor

Kuzenim denetimi yaktım, sadece hagb aldım denetim vermedi ama bu değişiklik göstere biliyor bildiğim kadarıyla ikisini birden alan da var. Ortalama 1 sene oldu mahkemeye çıkalı o günden beri hala çağrılmadım. Bu konuda bende bilgi almak istiyorum. Denetim durumundaki 5 sene muhabbeti geçti sonuçta ceza aldığım için avukatıma sorduğumda çağrılmazsın mantıken diyor ama net o da bir şey bilmiyor
hagb aldığında girdi çıktı yaptın mı cezaevine?

Yok kanka yapmadım, girdi çıktı yapma durumunda sicil bozuluyor direk.
ben şimdi yurtdışındayım eve çağrı kağıdı geldi 10 gün içinde gel diye gidemedim işte bu ayın 15inde döneceğim yurtdışında olduğumu kağıdın geldiğinden haberim olmadığımı söylersem beni tekrar denetime tabi tutarlar mı? teşekkürler bu arada cevabın için

Rooster

Yeni üye
Kanka olayın biraz daha detaylandırırsan yorum yapabilirim. Ne çağrısı hangi durumdasın bilmeden bir şey diyemem

Kanka olayın biraz daha detaylandırırsan yorum yapabilirim. Ne çağrısı hangi durumdasın bilmeden bir şey diyemem
tabiki şöyle anlatayım eve denetim kağıdı geldi annem postacıya yurtdışında demiş postacıda o zaman muhtarlığa bırakıyorum geldiğinde alsın abla demiş sonra ablamda gidip kağıdı muhtarlıktan almış tabi bü süreç içerisinde 9 aydır yurtdışındayım kağıttada 10 gün içerisinde adresteki denetim serbestlik müdürlüğüne başvurmam gerektiği geçerli bi sebebim olmaksızın dosyayı kapatıp cumhuriyet başsavcılığına gönderceklerini yazmışlar şimdi döndüğümde büyük ihtimalle havalimanında beni alacaklar götürdüklerinde yurtdışında olduğumu kağıttan haberim olmadığını söylersem eğer beni tekrar denetime yönlendirirler mi onu merak ediyorum

Rooster

Yeni üye
tabiki şöyle anlatayım eve denetim kağıdı geldi annem postacıya yurtdışında demiş postacıda o zaman muhtarlığa bırakıyorum geldiğinde alsın abla demiş sonra ablamda gidip kağıdı muhtarlıktan almış tabi bü süreç içerisinde 9 aydır yurtdışındayım kağıttada 10 gün içerisinde adresteki denetim serbestlik müdürlüğüne başvurmam gerektiği geçerli bi sebebim olmaksızın dosyayı kapatıp cumhuriyet başsavcılığına gönderceklerini yazmışlar şimdi döndüğümde büyük ihtimalle havalimanında beni alacaklar götürdüklerinde yurtdışında olduğumu kağıttan haberim olmadığını söylersem eğer beni tekrar denetime yönlendirirler mi onu merak ediyorum
Kanka denetim şubesini arayıp yurt dışında olduğunu belirtip kağıdı kendinin teslim almadığını söyle, denetim sürecine yeni başlıcağından herhangi bir sıkıntı yaşıyacağını zannetmiyorum. Derdini düzgünce anlatmaya bak eğer durumun sadece kullanmaktansa havalimanında alma durumu falan olmaz

denetimi aradım brocum telefondaki adam sik sik konuşuyor kendisinin bile bilgisi yok evet sadece kullanmaktan içimi rahatlattın herkes yok hakkında yakalanma kararı falan çıkar dediler

Rooster

Yeni üye
denetimi aradım brocum telefondaki adam sik sik konuşuyor kendisinin bile bilgisi yok evet sadece kullanmaktan içimi rahatlattın herkes yok hakkında yakalanma kararı falan çıkar dediler
Kanka hapis cezan yok bir şey yok sicilde temiz hiçbir şey olmaz denetimi tekrar ara bence başka birine bağlana bilirsin durumu izah edip tebliğin sana yapılmadığını söyle tarih verip o zamana gelceğini söyle ki olay daha da büyümesin

asperatus

Yeni üye
Hayatımda 2 kere kimyasal madde kullandım, 2. içişimde zehirlenip hastanelik oldum. Maddelerin saflık oranı aşırı düşük olduğuı için hiç bir öfori yaşamadım, bu sebeple bağımlılık oluşmadı. 2 gram kadar Kimyasalı (metamfetamin) alkol ile karıştırrdığım için ertesi sabah solunum depresyonu geçirdim. Beni zehirleyen şey aşırı dozdu. 1 gecede 2 gram içtim, çünkü mal sahjte olduğu için kafayı yakalayamadım. Hastaneye gitmemek için çok direndim, ancak 2 saat dayanabildim, durum iyice şiddetlenince oksijen yetersizliğinden gözlerim kararmaya, ellerim uyuşmaya başladı , Başıma bunların geleceğini bile bile acile yattım.
Denetimi en başından en sonuna kadar tecrübe ettim. Bağımlı olmadığım için tüm tahlillerim temiz çıktı, tüm seminerler bittikten 6 ay sonra tekrar sürpriz tahlile çağırdılar, yine temiz çıktı, hepsini temiz vermeme rağmen hagb kararı çıkmış, daha önceleri farklı suçlardan sabıkalı olduğum için olabilir. 5 sene içinde senede 2 defa çağrılacağım söyleniyor, fakat en son 2023 ekim ayında temiz sürpriz verdim, sonra 6-7 aydır kimse çağırmadı. Sürprizden sonra çağırılan hagb'li biri var mı?
İçmiyorum fakat yine de huzursuzum, hani olur da bir gün duman altı olurum, biri çayıma bir şey atar, sigaranın içine koyar diye insan içine çıkamıyorum, psikolojim bozuldu ya. Olayın üzerinden 3 sene geçmiş, ben hala triplerdeyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ***** ****** ** *** ****** * ** hahahaha** ******* ****** **** **
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ****** hahahaha** *****
    NewGardener NewGardener: ****** hahahaha** *****