75 günlük critical kush

Jonnywalker

Yeni üye
D0C5B2DF-65E6-4C7A-B249-15000CFEE9D0.jpegMerhabalar arkadaşlar. Bitkimin ismi critical kush dişileştirilmiş tohum. yetiştirme kutusunun ebatı 80x180x180 ebatında 400w hps 300w led ışık kullanıyorum havalandırma 350 çıkış 450 giriş fanı,gübre olaraz biobiss bloom ve grow gübresi kullandım ek olarak @OttoMan47 nin verdiği calmag tarifi ve aloavera sprey ve gübresini verdim son olarak yarasa gübresi veriyorum. 7.5 lt nem makinası var 12/12 ışık döngüsünde çiçeklerin olmasını bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• 3D34F468-8AF2-4234-A94E-8FB3229C5AE7.jpeg
    3D34F468-8AF2-4234-A94E-8FB3229C5AE7.jpeg
    384 KB · Görüntüleme: 112
  • 36A859FB-6163-4AD7-9352-4EADC5EC64C1.jpeg
    36A859FB-6163-4AD7-9352-4EADC5EC64C1.jpeg
    252.3 KB · Görüntüleme: 108
  • 0DEA2C9A-672A-4226-9DDD-046FF92CB86A.jpeg
    0DEA2C9A-672A-4226-9DDD-046FF92CB86A.jpeg
    352.2 KB · Görüntüleme: 103

Jonnywalker

Yeni üye
Aç kalmış bunlar. Tıpkı Afrika da ki o uşaklar gibi zayıf kalmış yemek yiyememişler belli ki ;) gene de kafa yapar sıkma canını dostum.
Verdiğim suyu marketten aldım ph ını kontrol ederek aldım gübreleri growkentten aldım . Turkuazdan yarasa gübresi aldım . benim hatam budama yapıcam diye bitkiyi kel bıraktım çelimsiz kaldı. Diğer growda daha dikkatli olucam bez saksı kullanıcam herşey tecrübe

uflenti

Moderator
Ana yaprakları bi daha ki sefere koparma , bir el büyüklüğü olduklarında 4-5 cm uçlarını kırp, yaprak da kalan besini gövdeye salsın. Koparırsan dalını, gövde yaralandığı için boya ve sömeğe çalışmayacak aksine duracak. Bunu bilerek uygulamanı yaparsın.

Mertali54

Doktor
Fan yapraklarını kesiyorum yada kopariyorum alttaki dallar ışık alsın diye şuan çiçeğin 10 yada 15 . Gunundeyim bana bir tavsiyeniz var mı
Ana yaprakları bi daha ki sefere koparma , bir el büyüklüğü olduklarında 4-5 cm uçlarını kırp, yaprak da kalan besini gövdeye salsın. Koparırsan dalını, gövde yaralandığı için boya ve sömeğe çalışmayacak aksine duracak. Bunu bilerek uygulamanı yaparsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
  • O obeb:
    ********* ***** **** **
    O obeb: ********* ***** **** **