8000 tl lik sistem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.Ali

Yeni üye
Arkadaşlar selam herkese.ortalama 8.000 tl lik bir sistem kurmayı planlıyorum.daha once hiç profesyonel yetiştirmedim,nasihat degil ciddi yardımcı olacak arkadaslar ayrıntılı anlayabilecegim sekilde yardmcı olursanız cok sevinirim.600W led lerden 3 tane aldım oda sistemini nasıl kurmalıyım.toprak,gübre,havalandırma,başlangıctan hasat a kadar özet geçermisiniz.

R

Ripley'sOG

Guest
Bu kadar basite kaçmaman gerekiyor o kadar emek ve maddi olarak para verilmiş bir sisteme bunu yapmak haksızlıktır ! İyice araştırdıktan sonra bu işe girmelisin 3 kuruşa beş köfte yok.Neden bunu söylüyorum öyle bir düzenekte standartın ustune cıkacagın ıcın bitkilerin senden ekstra istekleri olucaktır.Sanırım sen 2-3 bitki için bunu yapmıyorsun daha fazla bitki daha fazla fenotip daha fazla sorun olabilir.

Ama yardımcı olmak bizim görevimiz;İnternete "Indoor grow setup" yazarak gerekli bilgilere ulaşabilirsin.Kurulumu bitirdikten sonra tekrar sorunları masaya yatırır eksi ve artıları konuşuruz.
Ben dahil sana burda isteklerin için cilt büyüklüğünde paragraf paragraf yazıcak insanlar var ama bu senin kaybın olucak senin zararınadır.Bilmem anlatabildim mi ?Bu kadar kolaya kaçmamalısn."OKU,ARAŞTIR VE UYGULA" takıldığın yerde biz burdayız.

Hasatın bol olsun

erdokush

Yeni üye
çok güzel setupları olan insanlar var forumda kanka bakıp araştırırsan 8000 tl değil 1000tl ye 8000 tllik sistem gibi çalışan sistem kuranlar var bak araştır zaten böyle çok düzgün sistemi olan grower kankalar açıklamalarında bütün ekipmanlarınıda konuda belirtiyor hemen gidip öyle ışığı aliyim gerisi gelir falan diye düşünmek yanlış kanka onun yerine 8000tl bütçen varsa hazır çadırlar var internetten bakabilirsin herşeyleri içinde 8000 tl bu iş için çok güzel ciddi para ben yerinde olsam az bitki büyütüceksen eğer tavsiyem hazır çadır almandan yana olur 2 bitki 3 bitki maksimum hasat ve bütün çadırır doldurur hasatın bol olur inş kanka

havalandırma, ışıklandırma ,iklim kontrolü, sulama bunların hepsi birer ana başlık. 8000tl ye 30 bitkilik sistemde kurarsın 10 bitkilik sistemde kurarsın. kullandığın malzemeye göre değişir. Bence daha çok bilgi sahibi olduktan sonra satın almalısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • H happyworld:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha** ***** **** ** ***** ********* **** ******* ***** hahahaha **** hahahaha***** ** ********* **** ****** hahahaha* ***** ***** *** ******** *** hahahaha****
  • H happyworld:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ****** ******** hahahaha**** *** ******* **** ******* ******* ******* ***** **** **** ** ******** ******
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ****** ********** ** ***** ***** ** ******** hahahaha* hahahaha*****
  • H happyworld:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ** ** ** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** ****** * ***** **** hahahaha ***** ***** ****** *********
  • H happyworld:
    * **** ****** ** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ******** ***** * ***** ***** ****** **** **** hahahaha** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H happyworld:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    P puslu77: ***** ***** *******