89. Gün Khalifa Kush Uzun Dönem

istr

Ordinaryüs
Daha sömekler şişer, daha bi 3 4 hafta var gibi, yine de tricom takibi yap kankam, bu genetiği çok merak ediyorum, kafa raporu aktarırsan da sevinirim

aonxwizz

Yeni üye
Daha sömekler şişer, daha bi 3 4 hafta var gibi, yine de tricom takibi yap kankam, bu genetiği çok merak ediyorum, kafa raporu aktarırsan da sevinirim
Tricom takibine yakınlaştığımı düşünmediğim için büyüteç siparişini vermedim yakın zamanda vereceğim. Kafa raporu kesinlikle gelecek ben de çok merak ediyorum KK nasıl bir şey. Eğer bu tohumu görmeseydim grow bile yapmayacaktım umarım beklentilerimi karşılar.

Selam ustalar. Hem günlük hem de soru cevap olarak tekrardan konu açmak istedim. Blooma geçeli 1 aydan fazla oldu sanki yerimde sayıyormuş gibi bitki uzun zamandır aynı. Biraz gübre yanığı oldu gübreleri azaltıp vermeye başladım.

Sizce tahmini balta zamanı ne zaman gelir?

Bu aşamalarda dikkat etmem gereken bir şey var mı ?
Dostum bitkin imkanlarina gore bayagi iyi becermissin yani bu isi , gubre fazlan var evet boş sulama miktarini arttirip biraz alttan kirli su akitirsan yavas yavas toplar , unutma her asiri doz zehirlenmesinde verim duser sure uzar o yuzden su anda daha cok stressini dusurecek ve kok sagligini arttiracak mikrobiyal yada amoniasid olarak takviye edersen gozle gorulur iyilesmeye tanik olabilirsin . İyi growlar..

aonxwizz

Yeni üye
Dostum bitkin imkanlarina gore bayagi iyi becermissin yani bu isi , gubre fazlan var evet boş sulama miktarini arttirip biraz alttan kirli su akitirsan yavas yavas toplar , unutma her asiri doz zehirlenmesinde verim duser sure uzar o yuzden su anda daha cok stressini dusurecek ve kok sagligini arttiracak mikrobiyal yada amoniasid olarak takviye edersen gozle gorulur iyilesmeye tanik olabilirsin . İyi growlar..
Kanka teşekkür ederim yorumun için. Suyu 3 litreye yükseltip verdiğim gübreyi biraz kıstım. Kendini toparlıyor mu anlayamıyorum şuan 99. gündeyim

2 hafta içinde ev değiştirmem gerekecek umarım o zamana kadar baltayı vururum. Veg 8. hafta bitmek üzere. Büyüteç siparişi verip tricom takibi yapmaya başlayacağım.

Kanka teşekkür ederim yorumun için. Suyu 3 litreye yükseltip verdiğim gübreyi biraz kıstım. Kendini toparlıyor mu anlayamıyorum şuan 99. gündeyim

2 hafta içinde ev değiştirmem gerekecek umarım o zamana kadar baltayı vururum. Veg 8. hafta bitmek üzere. Büyüteç siparişi verip tricom takibi yapmaya başlayacağım.
Kanka bu sigara olmuş bile ... Yani su an baltayi vursan saglam bi kafa raporu alirsin . Ama tabii ki teknik olarak da mukemmel olsun diye pistil veya tricom takibi yaparsan daha saglikli olur . Kesmeden once keçiboynuzlu flush , kökler icin buz uygulamasi ve 2 / 3 gun karanlık evre yaparsan kesmeden hemen once verimi daha cok artacagina inaniyorum .. afiyet olsun keske bize de düşseydi biraz :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****