9. ay oldu dava tebligatı hala gelmedi kağıdım karakoldan savcılığa yollandı haber ses yok

Aslan Akbey

Yeni üye
sa,9. ay oldu dava tebligatı hala gelmedi kağıdım karakoldan savcılığa yollandı haber ses yok kağıt savcılıkta şuan tck 191 diye denetimliliği yaktım (SİCİLİM TERTEMİZ) BAŞKA DOSYAMDA YOK aynı dosyadan açıldı zaten ne zaman iddanameyi yazar savcı bey/bayan bir tahmini olan var mıdır yoksa adliyeye gitsem öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:

Aslan Akbey

Yeni üye
denetimliği neden yaktın itiraz mı ettin yoksa dsye gitmediğin için mi yandı?
yakalandım dışarda bizde itiraz olmaz paşalar gibi gittim 4 tane idrar verdim temiz bunu 10. defa sana anlatıyorum bro diğer postlarda olduğu gibi itirazın alınmayacak tutanakta tutuldu savcılığa yollandı denetim kağıdını alırsın denetime gitmeyeceğim kafasından çık kanka dost acı söyle denetime gidiceksin 5 sene boyuncada idrar alcaklar senden sigara içme dönemin kapandı kısacası

Kullanici

Yeni üye
sa,9. ay oldu dava tebligatı hala gelmedi kağıdım karakoldan savcılığa yollandı haber ses yok kağıt savcılıkta şuan tck 191 diye denetimliliği yaktım aynı dosyadan açıldı zaten ne zaman iddanameyi yazar savcı bey/bayan bir tahmini olan var mıdır yoksa adliyeye gitsem öğrenebilir miyim?
Sana mahkeme günü verecek uyaptan takip et adına açılmış dava dosyası var mı diye kontrol et denetimi yaktıysan girdi çıktıya gidersin müddetnameni alıp çıkarsın eğer sigortalı işte çalışıyorsan kurul seni tahliye eder alt sınırdan alırsan açık cezaevi bu şekil mahkemelere git eğer gitmezsen cezanın 1/4 oranında arttırılmasına karar verebiliyor gidersen 1/6 oranında düşürüyor

Jamaicanganja

Yeni üye
Sana mahkeme günü verecek uyaptan takip et adına açılmış dava dosyası var mı diye kontrol et denetimi yaktıysan girdi çıktıya gidersin müddetnameni alıp çıkarsın eğer sigortalı işte çalışıyorsan kurul seni tahliye eder alt sınırdan alırsan açık cezaevi bu şekil mahkemelere git eğer gitmezsen cezanın 1/4 oranında arttırılmasına karar verebiliyor gidersen 1/6 oranında düşürüyor
Hocam denetimi yakıp hiç girmeyen insanlar var. Girdi çıktı nasıl belirleniyor. Bu hakimin insiyatifine kalmış bir karar Mıdır ? Denetimi yakıp 1.8 yıl ceza hagb alan kararlar emsal gösterilebilir mi ?

Kullanici

Yeni üye
Eskiden vermiyordu şimdi suçluyu caydırmak için herkesi gönderiyor sanık daha öncesinden kasıtlı suç işlediği ve suç işlemeye devam ettiğinden heyetin gözünde olumlu kanaat oluşmadığından TCK 51 ve cmk 231. Maddelerine yer olmadığına diyebiliyor

Jamaicanganja

Yeni üye
Eskiden vermiyordu şimdi suçluyu caydırmak için herkesi gönderiyor sanık daha öncesinden kasıtlı suç işlediği ve suç işlemeye devam ettiğinden heyetin gözünde olumlu kanaat oluşmadığından TCK 51 ve cmk 231. Maddelerine yer olmadığına diyebiliyor
Adana’da interpolle aranan uyusturucu baronu 600 dolar kefaletle serbest kalirken sadece içen bir adamın cezaevi görmesi çok üzücü. Cevapların için çok teşekkür ederim hocam.

Aslan Akbey

Yeni üye
hocam benim sicilim temiz bu arada haberin olsun

Aslan Akbey

Yeni üye
sicilim yok ve baya uslu uslu giyinip pişmanım yapmayacam dicem bu forumda denetim yakıp içeri girenlerin daha öncedende dosyası var zaten üst üste binip patlatıyor içeri giriyor beni atması zor yani kardeşim abim

Aslan Akbey

Yeni üye
tck 51 Madde 51- (1) İşlediği suçtan dolayı iki yıl veya daha az süreyle hapis cezasına mahkûm edilen kişinin cezası ertelenebilir.
Sanığa yüklenen suçtan dolayı yapılan yargılama sonunda hükmolunan ceza, iki yıl veya daha az süreli hapis veya adlî para cezası ise; mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verebilir (CMK Md. 231). HAGB, kurulan hükmün sanık hakkında bir hukukî sonuç doğurmaması anlamına gelir.=2 YIL ALTI HAPİS CEZASI=HAGB
ki sen cmk 51 ve cmk 231 i düzgün okumamışsın farklı suç türlerine göre farklı yargılanırsın yüz kızartıcı suç farklı bu suç farklı

Son düzenleme:

Aslan Akbey

Yeni üye
bu forumda denetimini farklı yollarla yakıp hagb alan bir sürü kişi var beni içeri atacak değil bu konudan pişmanlığımı belirttiğim sürece 2.3 verse bile TAKDİRİ İNDİRİM TCK 62 basıp 2 yıl altına indirip hagb basıyor her şey savcıya kalmış şuana kadar denetim yakıp gireni forumda doğru düzgün okumadım okuduklarımda 3-4 dosyayı arka arkaya patlatıyor

Aslan Akbey

Yeni üye
neyse bro uyap konusunu sorcam ben sana herkesin yoğurt yiyiş şekli farklıdır savcı gibi kararı verdin attın bizi içeri sen bana uyaptan nerden ulaşcam haftada 2-3 gün bakıyorum avukatada düzenli her gün baktırıyorum bir cacık yok 9.aya girdik napıyor adliye çalışmıyor mu 9 aydır amerikada olsam aynı gün davaya çıkardık

Kullanici

Yeni üye
Sana mahkeme günü verecek sistemden görebileceksin ben kendi yaşadıklarımı anlatıyorum maddeleri kararı okurken öğrendim diyemeyeceğim 2008 1sene 8ay cezamı TCK 51den erteledi onu oradan biliyorum cmk 231e de yer yoktur dedi yani bizi potansiyel suçlu gördü iş mahkemede bitecek denetim dosyan kapanırsa sana mahkeme günü verir sen o günden 2 ay önce bilgilendirilirsin adli tatil geliyor senin 2dosyayı tek dosya haline getirecekler 2seneyle başlıyor maddenin ismine göre artıyor kilit yer mahkemedeki tavrın saygılı bir beyefendi olmak lazım hakim kaçın kurası senin gibi elli kişi görüyor her gün takma kafana insanlar trafikten borçtan yatıyor en fazla 3gun yatarsın şakası yok maddede yeri var 191 maddesi seni yakaladı elini çekmez acelede etmez normal yani 2 sene bekleyenler var benim cezam 1buçuk yılda geldi tek kağıt sigaradan ceza yattım ben salaklar yatar tek kağıt sigaradan sen benim gibi olma kardeşim hakime iyi davran tezgahına düşme seninle psikolojik savaş verecek bu savaşı kazanırsan onun zarflarına düşmezsen beraat bile verir ben başarılı olamadım sesimizi yükselttik edebimizi kaybettik gibi bir şey oldu herkes sustu verdi cezayı

Kullanici

Yeni üye
tck 51 Madde 51- (1) İşlediği suçtan dolayı iki yıl veya daha az süreyle hapis cezasına mahkûm edilen kişinin cezası ertelenebilir.
Sanığa yüklenen suçtan dolayı yapılan yargılama sonunda hükmolunan ceza, iki yıl veya daha az süreli hapis veya adlî para cezası ise; mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verebilir (CMK Md. 231). HAGB, kurulan hükmün sanık hakkında bir hukukî sonuç doğurmaması anlamına gelir.=2 YIL ALTI HAPİS CEZASI=HAGB
ki sen cmk 51 ve cmk 231 i düzgün okumamışsın farklı suç türlerine göre farklı yargılanırsın yüz kızartıcı suç farklı bu suç farklı

CMK Madde 231 Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması Nedir? Sanığa yüklenen suçtan dolayı yapılan yargılama sonunda hükmolunan ceza, iki yıl veya daha az süreli hapis veya adlî para cezası ise; mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verebilir (CMK Md. 231)

Kullanici

Yeni üye
CMK Madde 231 Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması Nedir? Sanığa yüklenen suçtan dolayı yapılan yargılama sonunda hükmolunan ceza, iki yıl veya daha az süreli hapis veya adlî para cezası ise; mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verebilir (CMK Md. 231)
Yüz kızartıcı ne demek önce oku ikiside erteleme maddesi sana kararı yazdım aslan akbey devlet senin peşine düşmüş sana şaka geliyor kamil denetimi yakmış bana erteleme verir diyor verir verir sen devletle anlaştın anlaşmaya uymadın niye anlaştın o zaman diye sana soracak mahkeme gününü bekle denetimi yakanı içeriye alıyor zaten sanık içeriye girsin bırakamıyor diyor içeri giriyorsun psikologlar seni çağırıyor baktı sen güzel bir delikanlısın işin gücün var psikolojin yerinde dışarda bir düzenin var tamam met kaydırmıyorsun kurula ismini yazıyor 3gün sonra dışardasın içeri de atan o dışarıda salan o içeri atarken zaten çıkacağını biliyor seni vazgeçirmek adına bunları yapabiliyor insanları boşver ona öyle yapmış buna böyle yapmış adam belki eğitim fakültesi mezunu veya tıp fakültesi öğrencisi veya molekülerbiyoloji onu nasıl içeri atsın iş hayatı bitti memur olamıyor ona erteledi ama ne vardı işin altında neyini kaybedecekti o cezayı kesseydi anladın mı ben mühendisim 12ay er askerlik çıktı bana subay olamıyorum o hakkım elimden alınmış anlıyor musun suçum da yüz kızartıcı değil 86dan cezalarımız var onu da kopyala yapıştır bak ne yazıyor

Aslan Akbey

Yeni üye
Sana mahkeme günü verecek sistemden görebileceksin ben kendi yaşadıklarımı anlatıyorum maddeleri kararı okurken öğrendim diyemeyeceğim 2008 1sene 8ay cezamı TCK 51den erteledi onu oradan biliyorum cmk 231e de yer yoktur dedi yani bizi potansiyel suçlu gördü iş mahkemede bitecek denetim dosyan kapanırsa sana mahkeme günü verir sen o günden 2 ay önce bilgilendirilirsin adli tatil geliyor senin 2dosyayı tek dosya haline getirecekler 2seneyle başlıyor maddenin ismine göre artıyor kilit yer mahkemedeki tavrın saygılı bir beyefendi olmak lazım hakim kaçın kurası senin gibi elli kişi görüyor her gün takma kafana insanlar trafikten borçtan yatıyor en fazla 3gun yatarsın şakası yok maddede yeri var 191 maddesi seni yakaladı elini çekmez acelede etmez normal yani 2 sene bekleyenler var benim cezam 1buçuk yılda geldi tek kağıt sigaradan ceza yattım ben salaklar yatar tek kağıt sigaradan sen benim gibi olma kardeşim hakime iyi davran tezgahına düşme seninle psikolojik savaş verecek bu savaşı kazanırsan onun zarflarına düşmezsen beraat bile verir ben başarılı olamadım sesimizi yükselttik edebimizi kaybettik gibi bir şey oldu herkes sustu verdi cezayı
abi sen niye sesini yükselttin ben gitcem beyefendi gibi durcam avukatımlada konuştum bir kararı beğenmezsek söyleyeceğim sana itiraz edip yüksek mahkemeye taşıyalım dedim keşke sesini yükseltmeseydin abi savcıya o kısım çok kötü olmuş geçmiş olsun abi üzüldüm şimdi tek sigaradan içeri girmek bana koyar abi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
    ***** hahahaha* **** ********* *******
  • Keskslon Keskslon:
  • Keskslon Keskslon:
    ********** **
  • marcoo marcoo:
  • Keskslon Keskslon:
    *** hahahaha** ****
  • Keskslon Keskslon:
    ***** hahahaha** ****** *** *** hahahaha* ***** ** **** ****** ******* ******
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** ******* ****** ****** hahahaha*** **** ****** ******
  • A atılgan:
    ******** *** ***** hahahaha* ********* ******** **** ******** hahahaha *** *** **** ****** ********* *** hahahaha* ***** hahahaha*** ******** ***** *** *** *** *** ***** hahahaha** hahahaha* ***** **** ******** ******* ******* ***** ******* ******** ********* ****** ********** ****** ******* **
  • Keskslon Keskslon:
    **** ****** ** **
  • marcoo marcoo:
  • Keskslon Keskslon:
    hahahaha **** ***** hahahaha ***** **** ** *******
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha *** ********
  • Keskslon Keskslon:
    ***** ****** hahahaha *** ***
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    ********* *
  • Keskslon Keskslon:
  • Keskslon Keskslon:
  • Keskslon Keskslon:
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ***** ********** ********** hahahaha*** *****
  • Keskslon Keskslon:
  • Keskslon Keskslon:
  • Keskslon Keskslon:
    ***** ******* ***** hahahaha* ** ****
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ***** hahahaha hahahaha* hahahaha* hahahaha* ********* ********** ** ***** ********** ******* ***** ***** ****** ***** ** *****
    Madkusa Madkusa: ***** ***** hahahaha hahahaha* hahahaha* hahahaha* ********* ********** ** *****...