9 günlük bitkim iyi gidiyor mu?

Reis 12 lotre saksidan 250ml su nasil akip gidiyor altindan .d
Hahaha
Ben bardaktaki seedlinge 250ml su versem akıp gitmiyor hemen, bardak da 0.35-0.4lt bir şey ve BioBizz Light aynen. Anlamadım nasıl olduğunu 12lt'de :D
Buradaki olay 250ml suyun komple saksının altından akıp gitmesi değil 250ml verdiğimde olması gereken miktarda suyun ortalama 10ml civarı akıp gidiyor.
Hatta direk sulama da yapmam ilk bir ay 20ml şırıngayla dağıtıp toprağa emdirip bekledikten sonra sulama yaparım.
Normal olanıda bu zaten daha önce farklı marka topraklarda kullandım aynı perlit oranında onlarda da aynı şekildeydi.
24 günlük bitkiye 250ml su verdiğimde 3 günde kuruyor dostlarım cob led ile kullandığımda.
Dün itibari ile ledi çıkartıp hps taktım yüksek ihtimal 2 günde bir kuruyacak artık.
Değerlerim stabil nemim sıcaklığım 7/24 opti seviyede bitkilerim de gayet sağlıklı dostlar.

Türk

Üye
Buradaki olay 250ml suyun komple saksının altından akıp gitmesi değil 250ml verdiğimde olması gereken miktarda suyun ortalama 10ml civarı akıp gidiyor.
Hatta direk sulama da yapmam ilk bir ay 20ml şırıngayla dağıtıp toprağa emdirip bekledikten sonra sulama yaparım.
Normal olanıda bu zaten daha önce farklı marka topraklarda kullandım aynı perlit oranında onlarda da aynı şekildeydi.
24 günlük bitkiye 250ml su verdiğimde 3 günde kuruyor dostlarım cob led ile kullandığımda.
Dün itibari ile ledi çıkartıp hps taktım yüksek ihtimal 2 günde bir kuruyacak artık.
Değerlerim stabil nemim sıcaklığım 7/24 opti seviyede bitkilerim de gayet sağlıklı dostlar.
O litrede saksidan degil 250ml verince 2 litre verince bile dibinden su sizmaz kardeş. Garip...

Türk

Üye
Dostum ilk growum değil canın ne isterse bitkine onu ver sen benim açımdan problem teşkil eden bir durum yok.
Yanlis bilgi veriyorsun insanlar acisindan sorun var.. millete 19 litre saksiya 250ml su ver alttan akup gideni bosver dersen milletin aylarca ogrendigi seyi tek düşük mantik yorumunla çöp edersin. Bence sen hic grow bile yaomadin .d

Yanlis bilgi veriyorsun insanlar acisindan sorun var.. millete 19 litre saksiya 250ml su ver alttan akup gideni bosver dersen milletin aylarca ogrendigi seyi tek düşük mantik yorumunla çöp edersin. Bence sen hic grow bile yaomadin .d
Dostum boş yapma daha ilk growunu yapıyormuşsun bana iş öğretmeye çalışıyorsun burda ukalalık yapıyorsun.

Ü

Üye silindi 22653

Guest
Beyler görüşleriniz için şimdiden Sağolun ilk growum biraz heyecanlıyım sizce bitki iyi gidiyor mu

Türk

Üye
Dostum boş yapma daha ilk growunu yapıyormuşsun bana iş öğretmeye çalışıyorsun burda ukalalık yapıyorsun.
Ben ukalalik yaomiyorum olum sen ezmelik ediyotsun. sacma sapan bos bos konusanda sensin. Chare yazsana bi 19 litre saksima 250ml su veriyorum altindan cikiyor diye. Delikanlimisin o kadar

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Bitkide sıkıntı var birşeyler yaşamış belkide yaşamaya devam ediyor toprağımı, sulama miktarını, gübreni, kabin sıcaklığını herşeyi yaz biobizz ligth mix toprak kullanıyorsan diyeceklerim var.
BEn biobiz light mix kullanıyorum aynı autovbluedream. 1. Hafta. NE diycektin reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha** ********** ******** ** ***** ***** ******* ******
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ******* ****** ***** ****** ***** ******** hahahaha ********* ******* *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ********* ******** ***** ******* hahahaha **** *** *** ***** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** ******** ** hahahaha* *** ***** ***
  • H happyworld:
    **** **** *** ****** hahahaha
  • T Turco:
    ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** *****