9 haftalık bitkim çiçeklenmeye zorlayabilirmiyim

Memot

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bitkim torbacı tohumundan bu hale kadar geldi.bitkim nedir? Toprağa ekeli Yaklaşık 9-10 hafta oldu dış mekan yetiştiriyorum. Çiçeklenme zamanı geldi mi ? Solucan gübresi kullanıyorum ne kadar koymalıyım ? Günde en az 8 saat sabit güneş görüyor. İlk deneyimim lütfen yardımcı olursanız sevinirim. En alt dalları yeni budadım. İlk defa budama yaptım. Kelle koparma yapmıştım geçmişte.

Grauwolf

Üye
Bitkide besin eksikliği ve calmag eksikliği var. Akşam üstüne siyah bişey kapatarak birkaç saat, 12saat tam karanlık yapabilirsin. Yapmasanda gubrelere başladiktan sonra 1-2 hafta içinde çiçeklenmeye girecektir.

Memot

Yeni üye
Balkonda yerim var Işık geçirmez çadırım var akşam 6-7 de işten gelince çadıra koysam sabah 9 işe giderken çıkarsam nasıl olur ? Havalandırma yerimde var çadırda güneşte alır gerekirse az güneş görecek yere koyarım ne düşünüyorsunuz ?

higthead

Jolly Green
Dostum 12 ye yakın ışık alması gerekiyor ve karanlık evrede hiç ışık almaması lazım ki veg e geri dönmesin bitki.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Merhaba arkadaşlar bitkim torbacı tohumundan bu hale kadar geldi.bitkim nedir? Toprağa ekeli Yaklaşık 9-10 hafta oldu dış mekan yetiştiriyorum. Çiçeklenme zamanı geldi mi ? Solucan gübresi kullanıyorum ne kadar koymalıyım ? Günde en az 8 saat sabit güneş görüyor. İlk deneyimim lütfen yardımcı olursanız sevinirim. En alt dalları yeni budadım. İlk defa budama yaptım. Kelle koparma yapmıştım geçmişte.

Kanka bir içimlik cigara cikar bundan anca bekle zamanini bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1