95 GR AUTO HASATI DEĞERLENDİRME

Hyperone

Müptezel
Aynı tohumdaki bir önceki ilk growumda 60gr almıştım , şimdi 95gr kuru aldım , mal çok çok daha iyi oldu ,kendimi geliştirebildiğime sevindim.

Bir sonraki hasatta bir kaç yenilik ile 100+gr alıp daha iyi bi mal çıkartmaya çalışacağım.

Hasat süresi 75 Gün , Auto Jack Herrer
ışık marshydro 150w

Sömek ve hasat değerlendirmenizibekliyorum

Hyperone

Müptezel
Eline sağlık bro . filizden hasata 75 yoksa ilk pistinden hasata 75 gun mu .
Sağol kanka 15 Temmuzda ilk filizlendirdiğim tohumu toprağa attım , 1 ekimde kestim , bugün ise 9 ekim kurutmayı tamamladım.

Yani filizden hasata 75 Gün , ilk growumda da 70 gündü , 5 gün erken kesmiştim.

Hyperone

Müptezel
Sağol kankam
kabin buzdolabı 55x55x160 boyutunda
ışık mars hydro 150w olanı
Şimdi yeni growumda saksıyı 19 litreden 25 litreye çıkaracağım.
kabini 85x85x170 olan yeni el yapımı kabinime taşıyorum.
Havalandırmayı daha iyi bir havalandırmayla değiştiriyorum.
Vantilatörü daha iyi olanıyla değiştiriyorum.
Ek olarak b52 gübresi kullanıyorum.
Karbon filtre eklemesi yapıyorum.
Nem ve ısı dengesini daha iyi ayarlayacak sensörler takıyorum ( eski sistemde çok fazlaydı)
Soğutma sistemi ekliyorum (bu yaz 34-35 dereceleri gördü kabin)
Co2 Eklemesi yapıyorum.

Duruma göre coco toprağına da geçiş yapabilirim bundan emin değilim.

Bakalım 3. growumda nasıl bir sonuç alacağım çok merak ediyorum

Şimdi yeni growumda saksıyı 19 litreden 25 litreye çıkaracağım.
kabini 85x85x170 olan yeni el yapımı kabinime taşıyorum.
Havalandırmayı daha iyi bir havalandırmayla değiştiriyorum.
Vantilatörü daha iyi olanıyla değiştiriyorum.
Ek olarak b52 gübresi kullanıyorum.
Karbon filtre eklemesi yapıyorum.
Nem ve ısı dengesini daha iyi ayarlayacak sensörler takıyorum ( eski sistemde çok fazlaydı)
Soğutma sistemi ekliyorum (bu yaz 34-35 dereceleri gördü kabin)
Co2 Eklemesi yapıyorum.

Duruma göre coco toprağına da geçiş yapabilirim bundan emin değilim.

Bakalım 3. growumda nasıl bir sonuç alacağım çok merak ediyorum
Üstüne koya koya sabirla ilerliosun tebriklerrr.
Kanka hedefimiz her grow bi oncekinden daha iyi olmasi :))

Myhtra

Müptezel
güzel grow güzel sömekler kendindeki gelişimi takip etmen güzel brom kalan çer çöp ile kuru buz ile kubar yap içimi çok güzel oluyor tavsiye ederim

omaralparslan

Yeni üye
Kankam eline sağlık süper olmuş
aynı genetiği bende yapıyorum 45 gün falan oldu sana zahmet kafa raporu verirmisin nasıl

Hyperone

Müptezel
güzel grow güzel sömekler kendindeki gelişimi takip etmen güzel brom kalan çer çöp ile kuru buz ile kubar yap içimi çok güzel oluyor tavsiye ederim
Sağol kankam , kuru buz bana çok zahmetli gibi geliyor ? geçen seneden kalan şeker yapraklarını ayırmıştım , cigarasız kalınca bi süre onu içtim fena değildi kafası , ve esrar yağı çıkartmıştım ama sanırım hiçbiriyle uğraşamayacak gibiyim. ayda zaten 15 gr falan içiyorum nerden baksan yarım sene yeter bana :D

Hyperone

Müptezel
Kankam eline sağlık süper olmuş
aynı genetiği bende yapıyorum 45 gün falan oldu sana zahmet kafa raporu verirmisin nasıl
Kanka zaten 2. kez bunu yapıyorum kafası çok güzel , ilkinde biraz erken hasat yaptım tricomlar hiç amberleşmemişti , şimdi tricomları çok amberleştim kafası baya ağır oldu , biraz daha sütlüyken kesmeni tavsiye ederim.
Kanks ellerine sağlık baya beğendim genetiği bide bişey sorucam toping yaptın mı hiç ?
Sağol kanka , yok sadece lstyi çok iyi yaptım , aynı sistemle lst olmadan 60gr almıştım

omaralparslan

Yeni üye
Kanka zaten 2. kez bunu yapıyorum kafası çok güzel , ilkinde biraz erken hasat yaptım tricomlar hiç amberleşmemişti , şimdi tricomları çok amberleştim kafası baya ağır oldu , biraz daha sütlüyken kesmeni tavsiye ederim.

Sağol kanka , yok sadece lstyi çok iyi yaptım , aynı sistemle lst olmadan 60gr almıştım
Kanka şuan 45 gün falan Allah izin verirse ne zaman kesicem bilmiyorum bi 10 15 gün sonra danısırım size

Türkay

Yeni üye
Şimdiden bi mikroskop edin kanka en az 50-100x olsun , 70 günden önce hasat gelmez zaten kolay kolay
Yorum yaparmısınız

Cheff33

Yeni üye
Hocam tek bitki de carbonsuz yaptınız sanırım koku durumu nasıl oldu apatmanda sizce sorun çıkartır mı

Night owl

Müptezel
Aynı tohumdaki bir önceki ilk growumda 60gr almıştım , şimdi 95gr kuru aldım , mal çok çok daha iyi oldu ,kendimi geliştirebildiğime sevindim.

Bir sonraki hasatta bir kaç yenilik ile 100+gr alıp daha iyi bi mal çıkartmaya çalışacağım.

Hasat süresi 75 Gün , Auto Jack Herrer
ışık marshydro 150w

Sömek ve hasat değerlendirmenizibekliyorum

Eline sağlık brı ama dalları tamamen ayırmadan ölçme dalları ayır 50 70 gr almışsındır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********