95 GR AUTO HASATI DEĞERLENDİRME

Night owl

Müptezel
Aynı tohumdaki bir önceki ilk growumda 60gr almıştım , şimdi 95gr kuru aldım , mal çok çok daha iyi oldu ,kendimi geliştirebildiğime sevindim.

Bir sonraki hasatta bir kaç yenilik ile 100+gr alıp daha iyi bi mal çıkartmaya çalışacağım.

Hasat süresi 75 Gün , Auto Jack Herrer
ışık marshydro 150w

Sömek ve hasat değerlendirmenizibekliyorum

Advanced Nutrients ile mi besledin

Türkay

Yeni üye
Kanka 4 bitkiye karbon olmadan bakarsan sikinti olur. Ucuzlarindan da olsa bitane almanda fayda var. 4 tane 7lt saksida auto var 30 günlük 1 saat takmasam karbonu komple ev kokar. Daha cicege girmedi bile dogru duzgun.
Doğrudur aga bunda hiç olmadı halada yok yapragına dokunayım fena kokuyor ama dışarı çıkmıyor bundan sonra 4 tane deniyeceğim ihtiyaç olursa alıcaz mecbur bunu ne zaman keseyim sence

10.haftaya giriyor çiçeklenmede 4.haftaya giriyor çok uzun sürdü sanki
https://imgyukle.com/i/yk47Gf
Bu genetik 6.7 hafta diyor normalde
Kanka o verilen sure cicek için. 7 hafta desen 3 haftan var iyi kotu. Tabi afaki konusyoruz. En iyisi trikom takibi. Pistillerij iyice kararsin sonra trikom takibi yaparsın.
Acele etme sende benim gibi erkenden kesme bitkini :)

Türkay

Yeni üye
Kanka o verilen sure cicek için. 7 hafta desen 3 haftan var iyi kotu. Tabi afaki konusyoruz. En iyisi trikom takibi. Pistillerij iyice kararsin sonra trikom takibi yaparsın.
Acele etme sende benim gibi erkenden kesme bitkini :)
Tahmin etmiştim yalnız 10.haftaya giriyor filizden sonra auto uzun sürdü gibi ama acele etmiycem sıkıntı yok bekliyorum haftaya bişeyler şekillenir gibi

Italyann

Yeni üye
Kanka zaten 2. kez bunu yapıyorum kafası çok güzel , ilkinde biraz erken hasat yaptım tricomlar hiç amberleşmemişti , şimdi tricomları çok amberleştim kafası baya ağır oldu , biraz daha sütlüyken kesmeni tavsiye ederim.

Sağol kanka , yok sadece lstyi çok iyi yaptım , aynı sistemle lst olmadan 60gr almıştım
Suna dikkat et dedigin bir durum var mı kanka lst de?

Cheff33

Yeni üye
Hocam bu eğitim konusu auto için geçerlimi? Bildiğim kadarıyla photo bitkilere eğitim veriyorlar. Siz auto da verdiyseniz bilgi vermeniz mümkün mü?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********