98. Gün jack herrer auto hasat vakti gelmiş mi

Hasat vakti geldi mi

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Herkese iyi growlar 98. Gündeyiz bugüne kadar kızım zor şartlara maruz kaldı ilk growum olduğu için bazı noktalarda eksiklerim vardı çiçeklenme dönemi başladığından beri eksiksiz ihtiyaçlarını karşılıyorum fakat mikroskobum yok ve aşamalı hasat yapmayı düşünüyorum siz değerli growerlar ilgili linki yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler herkese bol dumanlar

Kankacim senin ağaç hala çiçekte sakın kesme Bi dolu Bi boş gübreli devam et daha neredeyse ciceklenmenin ortasında baya var en kotu 1bucuk hafta sonra tekrar paylaş burdan bakalım ona göre ustalarda el atar ama şuan kesinlikle devam et growvuna

Kankacim senin ağaç hala çiçekte sakın kesme Bi dolu Bi boş gübreli devam et daha neredeyse ciceklenmenin ortasında baya var en kotu 1bucuk hafta sonra tekrar paylaş burdan bakalım ona göre ustalarda el atar ama şuan kesinlikle devam et growvuna
Değerli düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler dostum ilerleyen süreç hakkında bilgi paylaşmaya devam edeceğim

98 güne göre çok zayıf geldi bana 75 günde oluyor diye biliyorum daha 15 günü var gibi
Evet hemen hemen takvimin 10 gün gerisindeyim. Dediğim gibi veg döneminde ekipman açısından çok eksiğim vardı zamanla tamamladım eksiklerimi ama o kadar güçlü bir genetik çıktı ki bana mısın demedi yoğun stres eksik ekipman ve 13° soğuğa rağmen kızımın maşallahı var yine de

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Evet hemen hemen takvimin 10 gün gerisindeyim. Dediğim gibi veg döneminde ekipman açısından çok eksiğim vardı zamanla tamamladım eksiklerimi ama o kadar güçlü bir genetik çıktı ki bana mısın demedi yoğun stres eksik ekipman ve 13° soğuğa rağmen kızımın maşallahı var yine de
sen ona 40-50 gün daha ekle hafif çiçek gübresi vermeye devam et fazla verme.

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Autoflower olduğu için döngüsü bittiğinde hayata gözlerini yumacak diye biliyorum ben ama gittiği yere kadar gideceğim bakalım neler olacak
inan pek fark etmiyor o çiçekde ama sebze döneminde dediğin gibi auto ise erken olur ama çiçekde uzarda uzar 6 haftalık çiçek süresi olan auto bitki yetersiz beslenme ışık ısı stresinden dolayı 13 hafta gitti sadece çiçek süresi sen bitkine bakarak git süresi artık senin için önemli değil bitkinin daha süresi var.

inan pek fark etmiyor o çiçekde ama sebze döneminde dediğin gibi auto ise erken olur ama çiçekde uzarda uzar 6 haftalık çiçek süresi olan auto bitki yetersiz beslenme ışık ısı stresinden dolayı 13 hafta gitti sadece çiçek süresi sen bitkine bakarak git süresi artık senin için önemli değil bitkinin daha süresi var.
Ben de bitkim ha öldü ha ölecek diye telaş yapıyordum ne zamandır teşekkürler dostum bu kıymetli bilgiyi paylaştığın için dumanın bol olsun

106. Günden selamlar kanka ne düşünüyorsun bitkim hakkında bana daha zamanı var gibi geldi
Linki yorumlarsan sevinirim bol dumanlar..

Ü

Üye silindi 32956

Guest
hazır olduğunu anlamak için 60x veya 100x büyüteç ile bak thc ler süt renginde mi kahve rengi thc var mı
%80 süt rengi varsa hasata hazırdır ama kahve rengi oranı %10-20 arası beklemeni tavsiye ederim hasatın artar koku tat biraz daha artar ona göre hasat yap.

VendettaX

Ordinaryüs
Sogukda kalan jack var bendede 60 güne yakın veg gördü soğuk hava sebebiyle donguyle alakası yok , Kasım sonunda baş vermişti çiçekte 3 hafta oldu toparlandı .d

hazır olduğunu anlamak için 60x veya 100x büyüteç ile bak thc ler süt renginde mi kahve rengi thc var mı
%80 süt rengi varsa hasata hazırdır ama kahve rengi oranı %10-20 arası beklemeni tavsiye ederim hasatın artar koku tat biraz daha artar ona göre hasat yap.
Kanka selam son hali hasata gidiyorum sanırım ufak tırtık atsam sorun olur mu sence :D

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Kanka selam son hali hasata gidiyorum sanırım ufak tırtık atsam sorun olur mu sence :D

bence tırtık yapma güzelce kurusunlar ondan sonra iç ilk olduğu için unutmazsın kurusun öyle iç bence.

bence tırtık yapma güzelce kurusunlar ondan sonra iç ilk olduğu için unutmazsın kurusun öyle iç bence.
Sonuna kadar katılıyorum ilk grow yaptigimda hayata doğru Bi tırtık alıyım nolcakki diye diye bütün hasati neredeyse firinda kurutup içtim son kalan 20 grmida kavanoza aldım çok içerek abarttigim için ellemedim tamamen kuruduktan sonra 10 günde cure yaptım sonra Bi sg yaptım hocam inanılmaz kendi kendime dedimki nasılda mahvettim 100 gram sgrayi bedavadan aromalı sağlam kafalı sigarayı bok ettim açıkçası cansız ustaninda dediği gibi tam kuruma işlemi ve cure kesinlikle tavsiye ediyorum asıl ozaman sgranin nasıl olup olmadığını anlıyorsun tecrübeye sabittir .

VendettaX

Ordinaryüs

Potasyum daya kanka gübreye dayan aç kalmış biraz daha şişer bu somekler ver gübreyi yansın ortalık bass

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1