Ağustos 2024 HAGB Kalktığında Olacaklar?

kanka11

Üye
Merhaba kankalar, Ağustos 2024 tarihinde hükmün açıklanmasının geri bırakılması ( HAGB ) kalktığında olacaklar hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim
şu konuda netiz cezayı yüzümüze okuyacaklar girdi çıktı yapacağız ( akşamına - 1 gün - 3 gün - 1 hafta - 1 ay ) çeşitli girdi çıktı süreleri var bunda hemfikiriz fakat girdi çıktı yaptıktan sonra madde kullananlara özel bi uygulama yapıp herkesi aynı şekilde tekrar denetimli tedaviye mi sevk edecekler yoksa normal denetim serbestlik hükümlerini mi uygulayacaklar herkes farklı birşey söylüyor mantıken ceza alıyoruz hüküm giyiyoruz çıkıyoruz sicilimize işliyor bir mahkum gibi suçlu denetimine girmemiz gerekiyor ama madde kullanımı diye bizi tekrar tedaviye sevk ederler diye korkuyorum fikri zikri olan varsa yeşillendirsin lütfen kankalar ruh sağlığımızı bozdular tedavi ayağına

ananas123

Yeni üye
HAGB'nin kalkması eski suçlarınızı etkilemez. şuan zaten genel olarak kalktığı için mahkemeler HAGB vermiyor. Mahkeme kararı kesinleştikden sonra istinaf süreci var. hemen alıp cezaevine götürmezler.

kanka11

Üye
HAGB'nin kalkması eski suçlarınızı etkilemez. şuan zaten genel olarak kalktığı için mahkemeler HAGB vermiyor. Mahkeme kararı kesinleştikden sonra istinaf süreci var. hemen alıp cezaevine götürmezler.
eski suç değil ihlalden dosyayı yaktığımızda ne olacak onu anlayamadım nasıl bi denetim verecekler istinaf a götürsek ne olacak ki %80 onanacak?

ananas123

Yeni üye
eski suç değil ihlalden dosyayı yaktığımızda ne olacak onu anlayamadım nasıl bi denetim verecekler istinaf a götürsek ne olacak ki %80 onanacak?
İhlalden yaktığında denetim ihlalleri oluyor. denetim ihlalinden hagb veriliyor muydu inan fikrim yok. ilk derece mahkeme hakkında beyan verdim. umarım ihlal etmezsin kirvem başın ağrımasın. Cezaevinde içici olupda yatanı çok gördüm.

kanka11

Üye
İhlalden yaktığında denetim ihlalleri oluyor. denetim ihlalinden hagb veriliyor muydu inan fikrim yok. ilk derece mahkeme hakkında beyan verdim. umarım ihlal etmezsin kirvem başın ağrımasın. Cezaevinde içici olupda yatanı çok gördüm.
burdaki arkadaşlar ihlalden hagb verildi demiş bi kaç kişi neden içeri giriyor bu içiciler kaç ihlal yapıyor sabıka kayıtlarına mı bağlı sabıkam yok birşeyim yok ds bittikten sonra çağırırlarsa gitmicem

yowzah17

Üye
arkadaşlar kadek ile hagb'yi karıştırmayın. hagb mahkeme gördükten sonra verilen bir karar, kadekte mahkeme görülmüyor. kadek'i (kamu davasının açılmasının ertelenmesi) bozarsan mahkemede suçun yoksa pismansan 1.8 hagb alınıyordu ilk seferde. fakat hagb kalktıktan sonra ne olacak ben de bilmiyorum. hep birlikte göreceğiz..

kanka11

Üye
heralde başka bi mevzu yapmazlarsa hagb benzeri bişi girdi çıktı yaptırdıktan sonra denetime sevk edecekler karakol imzası falan normal suçlu denetimi

kanka11

Üye
arkadaşlar Allah için bilen yokmu yav 1.8 verdikten sonra tekrar tedavili denetim veriliyor mu yada savcı çağırıyor mu bunu net şekilde bilen bir babayiğit yokmu yav

kanka11

Üye
mevzular ciddileşiyor 1 ay ceza alan 12 gün yatacak bile dedi bakan yeni yasa gelecek diyolar arkadaşlar pisi pisine 1.8 alsak ölüsü 9 ay içerdemi yataacaz mevzular iğrençleşmeye başladı tek çıkış yolumuz hagb tı o kalktı ona yetişemicez bari dedik 1.8 alalım sicile işlesin girdi çıktı onuda mındar edicekler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    +1
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    lavrens lavrens: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha