Aşk

Dostlar 2 aydır birine aşığım ama karşılık alamadım hayattan soğdum resmen. Çok berbat bir şey yani ne diyeyim bilemiyorum. Şöyle bir sorum var;
Aşk ile aynı hazzı yaşatacak bir drug cinsi var mıdır. Ex felan hiç kullanmadım. Sadece ot ve alkol kullandım hayatımda. Gerçekte yaşayamıyorum bari hayalde yaşayayım.
Tanrı sizi düşürmesin aşk belasına :(((((((((

Yazından yaşı küçük bir kardeşimiz olduğunu tahmin ediyorum. Bu zamana kadar temiz takılmışsın, bundan sonra da öyle devam et. Aşkı bulacağım diye abuk subuk maddeler peşinde koşarak hayatını zehirde etme. Zamanı gelince aşk seni bulur merak etme. Belki yazdıklarım sana şuan için bir anlam ifade etmiyor olabilir, ama emin ol 1-2 sene sonra bunları gülerek hatırlayacaksın. Hiçbir şey senden önemli değil, gez toz yeri geldiği zaman acını yaşa. Ama kendi hayatına devam etmeyi öğren.

kardeşim öncelikle burda kim nederse desin gönül bu kimseyi dinlemez.
ama kardeşime yap bir çarşaftan 3lü yada 4 lü sigara yaz sevdiğinin ismini sigaranın üstüne yak gitsin kardeşim.
bir kız için şekere felan bulaşayım deme 6 sene bir fiil kullanıp bırakan bir insanım inşallah gaflete yenik düşüp yapmazsın :(

bafici

Kıdemli Üye
Dostlar 2 aydır birine aşığım ama karşılık alamadım hayattan soğdum resmen. Çok berbat bir şey yani ne diyeyim bilemiyorum. Şöyle bir sorum var;
Aşk ile aynı hazzı yaşatacak bir drug cinsi var mıdır. Ex felan hiç kullanmadım. Sadece ot ve alkol kullandım hayatımda. Gerçekte yaşayamıyorum bari hayalde yaşayayım.
alkol-tinder-happn

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Aşk ise yaşadığın eger karşılıksız olsa dahi ileride tebessüm ile hatırlayacaksın. Genç olduğunu varsayıyorum, keşke bende gençliğime dönsem de karşılıksız platonik aşklar yaşayabilsem:) Bunu söylerken kendimi yaşlı hisseden biri değilim, eşime aşığım kızıma aşığım ama o lise ve üniversite yılları..aşklar..platonik olanlarda dahil...ahhh ahhh doya doya yaşayın be kardeşim.

despacito

Yeni üye
Yazını okuyunca gençliğime gittim birden, saf, temiz duygular... Üni 1. sınıfım o zaman. Kız arkadaşımla ayrıldık. Çok seviyordum, aşıktım, anlatılmaz bir his. Gözüm başkasını görmüyordu. Kafayı yiyordum resmen. Hiçbir şey yapamıyordum. Nasıl olabilir, nasıl beni istemez diyordum içten içe... Büyüklerime ya da bir başkasına danıştığımda herkes git başkasıyla yat geçer diyordu. Benim aklımın ucundan bile geçmiyordu bu düşünce. Yakıştıramazdım, ne kendime, ne sevgime. Yapmadım da... Çok üzüldüm, çok kırıldım, çok değersiz hissettim, çok ağladım. Bu his hiç geçmez sanıyordum. Ama biliyor musun abicim, bir gün geldi, onu düşünmeden uyanmışım. Onu düşünmeden günümü geçirmişim ve onu düşünmediğimi farketmemişim bile. Hayattaki en güzel şeylerden birisi bu, unutabilmek. Gün geliyor, unutmam, unutamam dediğin her şeyi unutuyorsun. O gün gelene kadar her aklına geldiğinde belki de üzüleceksin ama bu seni büyütecek. İşin daha da ilginci bir zaman gelecek ve bu günleri gülerek anımsayacaksın. Hayatın cilvesi ;)

Kim ne derse desin, bu his senin içinde ve tek çözümü zaman, drug, weed, alkol değil dostum. Acıyı yaşa ki doğru insanı bulduğunda mutluluğun kıymetini bil. Mutluluğu nasıl yaşıyorsak, acıyı da yaşamak lazım, bundan kaçmak değil. Gün gelecek geçecek, merak etme her şey geçiyor. O gün geldiğinde kadehimizi yeni sana kaldırırız.

Bu güzel yaşları doya doya, güle güle, içinde bir kıpırtı ile birlikte musmutlu yaşaman dileğiyle.

asgü

Üye
kankam aşk ile aynı hazzı yaşatacak drug yok... belki şeker bir nebze o seratonin patlaması ilk gelişleri gidişleri...ki o da bir kaç saat sonra daha beter gerçeğe dönüyorsun... aşk güzel şey ve kafa olarak benzeri yok.. ama geçiyor..şu an çektiğin acıları, bir kadın için düştüğün durumları yaptığın saçmalıkları ilerde sırıtarak hatırlayacaksın. :) ve bu konuda sana nacizane tavsiyem çivi çiviyi gerçekten söküyor.. dağılmaman çareyi maddelerde aramamam güçlü durman ve başka kadınlarla kafayı dağıtman lazım.. özgüvenin düştükçe arabeske bağlayıp çareyi maddelerde ararsan sonu yok düştükçe düşersin...düştükçe kendine acır acıdıkça düşersin tekrar dibin dibi yok brocum... yeni yollar yeni hedefler lazım.. spora başla yeni kızlarla tanış cigaranı efkardan değil keyiften iç.. bi kız bul bi cigara yap seviş mesela.. cigara içip tribe girip o beni neden sevmedi diye kendini darlama.

KOVACI

Üye
Kanka seni okadar iyi anlıyorum ki inanamassin ben bu esrar la tanistigimda kahpenin birine aşıktım o alistirdi beni ilk hazlarimi onla tattım açık konusacagim ben 15 yaşımdayken o 19 una giryordu ve hayatım zindan oldu darlaniyorum bir erkekle görünce kactane böyle olaydan adam dövdüm hatmin edemiyorum kendime jilet bile attım bütün arkadaşlarım bana aptal diyodu lan gormuyonmu neyin ne olduğunu bırak diyodu tamam diyip gene beni bı şekilde kandırıp yanına cagiriyodu unuttum denemez ama sildim onu arara aklıma gelir bir sigara yapar unutmayı tercih ederim sende bunu yapmani öneririm intaharin eşiginden döndüm kankam saunada böyle bişey olsun istemem yap bir sigara yoluna bak **** et

Avare

Doktor
Kanka aşk da kimyasal bir reaksiyon belki ileride onunda hapını şurubunu yaparlar.
Ama karşılık alamadığın sürece durumun diş ağrısından dolayı baklava yiyemeyen kişi gibi olacak.
Yaşım 40 evli ve çocuklu biriyim hayatıma şimdiye kadar bi dünya kadın girdi hangisini unutamadın desen hiç birini derim. Hepsinin yeri ayrı hepsinin yeri özel. Zaten unuttum demek bile hatırlamaktır. Önündeki maçlara bak derim;) daha karşına kimler kimler çıkacak

Yazından yaşı küçük bir kardeşimiz olduğunu tahmin ediyorum. Bu zamana kadar temiz takılmışsın, bundan sonra da öyle devam et. Aşkı bulacağım diye abuk subuk maddeler peşinde koşarak hayatını zehirde etme. Zamanı gelince aşk seni bulur merak etme. Belki yazdıklarım sana şuan için bir anlam ifade etmiyor olabilir, ama emin ol 1-2 sene sonra bunları gülerek hatırlayacaksın. Hiçbir şey senden önemli değil, gez toz yeri geldiği zaman acını yaşa. Ama kendi hayatına devam etmeyi öğren.
Arkadaş yaşla ne alakası var şaka mısınız siz, 29 yaşındayım aşkın yaşı yok ki, ergen olduğumu nasıl çıkardınız. Soruyu tekrar şöyle sorayım; Aşık olunduğunda salgılanan dopamin ya da serotonin artık ne ise aşka benzer bir kafa yapan drug var mı diye düzeltiyorum. Tamam aşık felan olmadığımı varsayın :)))

kankam aşk ile aynı hazzı yaşatacak drug yok... belki şeker bir nebze o seratonin patlaması ilk gelişleri gidişleri...ki o da bir kaç saat sonra daha beter gerçeğe dönüyorsun... aşk güzel şey ve kafa olarak benzeri yok.. ama geçiyor..şu an çektiğin acıları, bir kadın için düştüğün durumları yaptığın saçmalıkları ilerde sırıtarak hatırlayacaksın. :) ve bu konuda sana nacizane tavsiyem çivi çiviyi gerçekten söküyor.. dağılmaman çareyi maddelerde aramamam güçlü durman ve başka kadınlarla kafayı dağıtman lazım.. özgüvenin düştükçe arabeske bağlayıp çareyi maddelerde ararsan sonu yok düştükçe düşersin...düştükçe kendine acır acıdıkça düşersin tekrar dibin dibi yok brocum... yeni yollar yeni hedefler lazım.. spora başla yeni kızlarla tanış cigaranı efkardan değil keyiften iç.. bi kız bul bi cigara yap seviş mesela.. cigara içip tribe girip o beni neden sevmedi diye kendini darlama.
Tşekkür ederim dostum ne güzel yazmışsın.

Kanka seni okadar iyi anlıyorum ki inanamassin ben bu esrar la tanistigimda kahpenin birine aşıktım o alistirdi beni ilk hazlarimi onla tattım açık konusacagim ben 15 yaşımdayken o 19 una giryordu ve hayatım zindan oldu darlaniyorum bir erkekle görünce kactane böyle olaydan adam dövdüm hatmin edemiyorum kendime jilet bile attım bütün arkadaşlarım bana aptal diyodu lan gormuyonmu neyin ne olduğunu bırak diyodu tamam diyip gene beni bı şekilde kandırıp yanına cagiriyodu unuttum denemez ama sildim onu arara aklıma gelir bir sigara yapar unutmayı tercih ederim sende bunu yapmani öneririm intaharin eşiginden döndüm kankam saunada böyle bişey olsun istemem yap bir sigara yoluna bak ****
Eywallah kanka

obeb

Üye
Arkadaş yaşla ne alakası var şaka mısınız siz, 29 yaşındayım aşkın yaşı yok ki, ergen olduğumu nasıl çıkardınız. Soruyu tekrar şöyle sorayım; Aşık olunduğunda salgılanan dopamin ya da serotonin artık ne ise aşka benzer bir kafa yapan drug var mı diye düzeltiyorum. Tamam aşık felan olmadığımı varsayın :)))
sentetik maddeler bol miktarda serotonin hormonu salgılar mutlu hissedersin. etkisi geçmeye başlayınca inanılmaz bir mutsuzluğa sürükler. bir iki günün böyle geçer.

o yüzden kesinlikle sentetikten uzak durmalısın.

miskinkedi

Yeni üye
Sabretmen lazım. Bir de telkin şart. Kendine sürekli "bunun normal olduğunu bu hormonal dengesizliğin geçeceğini" hatırlatmalısın. Sabrın sonu selamet. Kimse vazgeçilmez değil. İstikrarlı bir şekilde kızla ilgili düşünceleri kafandan uzaklaştır. Stalk yapma. Olacağı varsa iki ay içinde olurdu zaten iki ay az bir süre değil. Git dizi film falan izle kimyasalın zararlarının geri dönüşü yok. Selametle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!