A.N Big Bud Gübre Kullanan var mı ?

Taman Shud

Yeni üye
Beyler selam. A.N Big Bud isimli gübreyi kullanan oldu mu hiç aramızda? Vaadettiği gibi cidden büyük ve dolgun sömekler elde etmemize yardımcı oluyor mu ?

R

Ripley'sOG

Guest
Imkanin var ise ustune biraz koy bud factor x al denemek icinse 2 bitkiden birine koy farki gor kesinlikle bana guveniyor isen parasinin hakkini veren saglam gubrelerden 

isin rast gitsin

Taman Shud

Yeni üye
Cvp: A.N Big Bud Gübre Kullanan var mı ?

Ripley' Alıntı:
Imkanin var ise ustune biraz koy bud factor x al denemek icinse 2 bitkiden birine koy farki gor kesinlikle bana guveniyor isen parasinin hakkini veren saglam gubrelerden 

isin rast gitsin

bu forumda en çok güvendiğim adamlardan birisin kanka ne demek "bana güveniyorsan " ::)   hemen sipariş veriyorum öyleyse.

R

Ripley'sOG

Guest
Eyvallah kanka varsa biraz fazla mangırın bud candyide almayi unutma.

esrarin bol olsun

Klavye12

Yeni üye
Big bud kullanmış birisi olarak suyun ph ini etkiliyor extra özen kullanırken ve kesinlikle etkili bio kullaniorsan ve big bud takviyesi yapıcaksan ph prfct olmuyor aman dikkat bol hasatlar kullanım haftasını kaçırma çok öpmekle çok çocuk olmuyor kanka çok dökme:)

Ve bi ip ucu big bud da okeyim ama exhale vazgecilmezdir naap et edin duaların için şimdiden tesekkurler   ( :

Taman Shud

Yeni üye

Trainer' Alıntı:
Ana besin olarak ne kullanıyosun?

A.N Conneissuer Grow ve Bloom kullanıyorum.

Klavye12' Alıntı:
Big bud kullanmış birisi olarak suyun ph ini etkiliyor extra özen kullanırken ve kesinlikle etkili bio kullaniorsan ve big bud takviyesi yapıcaksan ph prfct olmuyor aman dikkat bol hasatlar kullanım haftasını kaçırma çok öpmekle çok çocuk olmuyor kanka çok dökme:)

Ve bi ip ucu big bud da okeyim ama exhale vazgecilmezdir naap et edin duaların için şimdiden tesekkurler   ( :

kanka big bud'ı hangi dönemde kullanmam gerekiyor ? Çiçeklenmeden itibaren başlamalı mıyım yoksa en başından yani büyüme döneminden itibaren mi vermeliyim ? Ana besin olarak A.N Conneisseur Grow ve Blood kullanıyorum.

Zyhaze

Yeni üye

Ustad kankalar gübre olarak vitax growmore bulabildim yaşadığım yerde sizce işimi görürmü?

LadyDianaV

Yeni üye

Klavye12' Alıntı:

exhale derken co2 mi diyorsun anlamadım knk

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kankalar bu big bud u çiçeklenmeden önce kullanırsak ne olur bitkiyi yakar mı yoksa çiçeklenmeye girmesi için zorlama gibi bir etkisi olur mu fikri olan var mı ? Aldım henüz kullanmayacağım tabi de merakimdan soruyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...