Abiler yorumlarınıza ihtiyacım var

growcu06

Yeni üye
Abiler giriş çıkış fanlardan sebep büyümeyi bayağı bir yavaşlatmışım ben. Bir türlü nem sağlayamıyordum. 2 haftadır fanları kapattım ve nemi çok şükür %60lara çıkarttım. Arasıra açıp bi havalandırıyorum. Haftada bir biobizz bio bloom gübre veriyorum kurudukça. Sizce gelişim nasıl? Ne zaman budama yapmam gerek?
Birde tohumlardan biri değişik bişey çıktı anlayamadım. Söksem mi sökmesem mi? (Son 2 fotoğrafta)
Birde dişi olanları ne zaman anlayabilirim? Sizce şuan dişi var mı?

Ü

Üye silindi 20768

Guest
son foto %100 dişi kanka. 1kg hasat garantili :D

growcu06

Yeni üye
:D:D İyi dalga geçtiniz ha bide söyleseniz ya gerçekten bi işe yaramazsa sökeyim hemen?
Ayrıca diğerlerine de hiç yorum yapmamışsınız yani lütfen o kadar soru sorduk yani :)

:D:D İyi dalga geçtiniz ha bide söyleseniz ya gerçekten bi işe yaramazsa sökeyim hemen?
Ayrıca diğerlerine de hiç yorum yapmamışsınız yani lütfen o kadar soru sorduk yani :)
Kanka nerden başlasam bilmiyorum diycem ama biliyorum, son fotoda o digerlerine benzemeyen kocaman bişey varya o ısırgan otu, elinde dokunursan elin yanar onu eldivenle kopar ama eldivenle bile yakma ihtimali var ( yakmasi öldürmez korkma zehirli bişey degil ama seninki baya güzel olmuş acısı biraz uzun sürebilir o yüzden dikkat et )

Gelişim küçük olanlar güzel arkadan gelenler var tahminimce corbaci tohumları o yüzden aynı şekil devam et ama 1 saksıda birkaç bitki zor olabilir ama sıkıntı yaratmaz devam , büyük bir agaç var orda o ne ciçeklenmiş mi o ?

+ Gübreye basla orta boyutta olanlara

growcu06

Yeni üye
Kanka nerden başlasam bilmiyorum diycem ama biliyorum, son fotoda o digerlerine benzemeyen kocaman bişey varya o ısırgan otu, elinde dokunursan elin yanar onu eldivenle kopar ama eldivenle bile yakma ihtimali var ( yakmasi öldürmez korkma zehirli bişey degil ama seninki baya güzel olmuş acısı biraz uzun sürebilir o yüzden dikkat et )

Gelişim küçük olanlar güzel arkadan gelenler var tahminimce corbaci tohumları o yüzden aynı şekil devam et ama 1 saksıda birkaç bitki zor olabilir ama sıkıntı yaratmaz devam , büyük bir agaç var orda o ne ciçeklenmiş mi o ?

+ Gübreye basla orta boyutta olanlara
:D :D vallaha benide güldürdünüz eyvallah.
Küçükleri kendi saksılarına alacam bir kaç güne kadar. Orda bi patlatayım dedim. Yeni onlar.
Çorbacı otu derken kötü müdür yani?
Büyük olan çiçekli o daha öncesinden vardı öyle balkonda büyüdü arkadaşın evinde.
Hepsine haftada 1 gübreli su veriyorum zaten biobizz bio bloom. Yeterli midir?

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka slm ben 2.growumu yapiyorum veg de 45 gün kadar oldu saksilardan kök taşıyor boyları aldi başını gitti ve bu süreçte hiç havandırma kullanmadım. Havalandırmayı akilli pirizle ayarlayip her 3 saadte 15 dk ćalıştırabilirsın çok koku sorunun yok ise diger türlü mem sıkıntı oluyor. Bol şans, bu bitkiler genetige göre muhakkak degişir ama çokda narin olduklarıni düşünmüyorum.

growcu06

Yeni üye
Kanka slm ben 2.growumu yapiyorum veg de 45 gün kadar oldu saksilardan kök taşıyor boyları aldi başını gitti ve bu süreçte hiç havandırma kullanmadım. Havalandırmayı akilli pirizle ayarlayip her 3 saadte 15 dk ćalıştırabilirsın çok koku sorunun yok ise diger türlü mem sıkıntı oluyor. Bol şans, bu bitkiler genetige göre muhakkak degişir ama çokda narin olduklarıni düşünmüyorum.
Kanka Veg de 45 gün kadar oldu ne demek :) ben terimlere biraz yabancıyım galiba. Benim ektiğim 1 ay civarında oluyor ama dediğim gibi havalandırmayı sürekli çalıştırıp nem sağlayamadım ilk 2 hafta o yüzden çok geciktirdim. Ben hemen bi akıllı priz alayım en iyisi. İşten eve gidince açıp bi havalandırıyordum sadece
Bu arada dün kabinde bi kaç tane ince sinek gördüm. Bişey olmaz dimi?
Ha bide o gerçekten ısırgan otuymuş sökerken elimi yaktı şerefsiz. Kaç gündür de besliyorum bide :D:D

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka Veg de 45 gün kadar oldu ne demek :) ben terimlere biraz yabancıyım galiba. Benim ektiğim 1 ay civarında oluyor ama dediğim gibi havalandırmayı sürekli çalıştırıp nem sağlayamadım ilk 2 hafta o yüzden çok geciktirdim. Ben hemen bi akıllı priz alayım en iyisi. İşten eve gidince açıp bi havalandırıyordum sadece
Bu arada dün kabinde bi kaç tane ince sinek gördüm. Bişey olmaz dimi?
Ha bide o gerçekten ısırgan otuymuş sökerken elimi yaktı şerefsiz. Kaç gündür de besliyorum bide :D:D
Isirgan otunun çayı güzel oluyormuş kanka koku çok önemli koku yoksa kapat havalandırmayı arada bi 10 dk havalandırsan yeterli. Sitede bir dünya bilgi var formu iyi araßtır sordugun ve soracagın sorularının hepsi emin ol forumlarda mevcut biraz emek ver karıştır aradigin herşeyi bulursun. Bol şans

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • R RainGrow:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** ** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** **
    +1
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ***** ** ******* ***** *****