Acemiye bir yardim eli cok sevinirim

vedat3434

Yeni üye
300 wat cob led 7 metre kare oda ve su siteden alinmis 6 adet tohum Alinan site: Degenetica
Cinsi: disilestirilmis kenevir tohumu
Isimleri: hindu kush ve maple leaf indica

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kankam 300w mak 2 bitki bakar sormak istediğin soruyu bilmeden cvp vermeye çalıştım. 7 m kare alan çok. 7 m kare alanı kullanmak istiyorum dersen. Sanırım bu oda. Her 1 m kareye 50 lt saksı yap. Her saksı üzerine min. 150w ısık koy. Güzel bi lst ve kelle al eğitim ver. Soruyu anlayamadığım için.

Dolar$

Kıdemli Üye
300 wat cob led 7 metre kare oda ve su siteden alinmis 6 adet tohum Alinan site: Degenetica
Cinsi: disilestirilmis kenevir tohumu
Isimleri: hindu kush ve maple leaf indica
kanka anladığım kadarıyla yenisin galiba
buradaki konuları oku dikkatlice herşey detaylıca yazıyor eğer aklında soru işareti kalırsa sor görenler seve seve yardım edicektir zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
    H hussii: ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******