Acemiye outdoor önerisi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25337
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kankalar selam. Daha once benzer konular farkli farkli acilmis ama hepsini net sekilde bulamadigimdan genel olarak konuyu hortlatiyorum.

Mayis in ilk haftasi izmirde deniz kenari iklimde balkonumda outdoor yetistiriciligi yapacagim. Ilk olarak kokusu az (havalandirmam saglam olacak ama yinede koku onemli) sonra da thc si yuksek ama uyutmayan outdoor bitki onerilirinizi isteyecegim.

Yetistirecegim yer hakkinda ise evimin cam ile kapali balkonunu kullanacagim , hem balkon kapali oldugu hemde iklimden dolayi icin gece ayazi olmayacak hatta neredeyse sera etkisi yaratacak bir mekan , ayrica gunun 4,5 saati direk olmak uzere totalda 11 saat kadar gun isigi aliyor. Bu isik ve ortam uygunmudur , uygunsa kac litre saksi , nasil bir toprak veya torf ve hangi vitaminleri onerirsiniz? Simdiden tesekurler.bol hasatlar.

Birde ekteki Biobizz gubreler disinda tedarik etmem gereken gubre varmidir

Vedoo

Kıdemli Üye
Bu outdoor degil amca ev ortamin da sorunlu buyuye bilir bocek olur iyi gunes almaz cok gordum oda da oyle cam kenarinda yapan cok problemli seylerle karsilastilar

s1rtlan

Kıdemli Üye
Böcek- sinek bunlar olacak şeyler. Bitki auto veya photo farketmez. 100 gün hasat süreleri varsa 150 160 gün olarak belirle. Ağır gelişeceklerdir. Sistem gibi hemencecik büyümeyecek haberin olsun. Olur neden olmasın ama gün ışığı yetersiz kalır.Direk güneş vurması gerekir. Dediğim gibi olmaz diye birşey yok sadece bitki strese girer ağır gelişir.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Böcek- sinek bunlar olacak şeyler. Bitki auto veya photo farketmez. 100 gün hasat süreleri varsa 150 160 gün olarak belirle. Ağır gelişeceklerdir. Sistem gibi hemencecik büyümeyecek haberin olsun. Olur neden olmasın ama gün ışığı yetersiz kalır.Direk güneş vurması gerekir. Dediğim gibi olmaz diye birşey yok sadece bitki strese girer ağır gelişir.
Sinek , bocek icin silikon dusunuyorum. Isik konusuna gelirsek 08/10 arasi yandan gun isigi 10/14 arasi direk gunes isigi 14/19 arasi yine yandan gun isigi alacak seklinde olacak bitkimin yeri. Gun isigi alirken sicak ve hafif nemli oluyor , gece de cok soguk ve ayaz durumunu engelliyor kapali balkon. Grow olarak degil ama normal agac veya cicek yetistirmelerim o balkonda cok basarili sonuclar verdi. Genetik grow icinde umutluydum acikcasi. Zaman sorunum yok mayis basi eksem Agustos sonu hasat yapar hatta belki duman alirim diye dusunmustum.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Bu outdoor degil amca ev ortamin da sorunlu buyuye bilir bocek olur iyi gunes almaz cok gordum oda da oyle cam kenarinda yapan cok problemli seylerle karsilastilar
Peki bu sistemle outdoor degil de Auto dusunsem yinemi tutmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
  • M Chat bot:
    hahahaha* *** **** *** *****
  • B Chat bot:
  • M Chat bot:
    hahahaha* *** ****** *** *****
  • B Chat bot:
  • B bayfrodo33:
  • B Chat bot:
  • B Chat bot: