Acil teşhis Dr. grower kankalar.

alibabalar

Yeni üye
1 aydan fazladır bayaa bayaa kırsalda sakladığım çiçeğimi bahçe ortamına aldim. Yalniz alırken sanirim bi hata yaptim. Arka fonda görünen beyaz boya bidonunu delmeden saksı yaptim. 3 gündür içindeki toprak kurumadı. Az önce şu anki saksıya aldim. Kökleri sağlam, dibine solucan gübresi koydum. Toprak pelitli, bahçe toprağı. Yapraklar kendini saldı. Düzelir mi yoksa ümidi keseyim mi. Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür. Dumanınız bol olsun, kahrolsun torbacılar. https://ibb.co/B6HNf0v

kaiser

Kıdemli Üye
Bu arkadaş zaten normalde de biraz cılız kalmış pek ümit yok destekleyerek falan dene yine de belki yerini beğenirse kendine gelir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* ****** ****** ******** ********** hahahaha* ****** ** * hahahahahahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** hahahaha ***** hahahaha* ****** **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha hahahaha
  • istr istr:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha ***** hahahaha**** ****** ****** ******** ********** hahahaha* ****** ** * hahahahahahahaha**
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ***** *** hahahaha**** **** ********** ****** ** ******** ******* hahahaha ******
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ***** *** ** ****** hahahaha ***** *** hahahaha**** **** ********** ****** ** ******** ******* hahahaha ******
    +1
    ** ***** ******* *** ***** ***** ******** **** ******** ******* ********** hahahaha ***** ***
    +2
  • istr istr:
    ***** ******* ********** hahahaha **** hahahaha* ****** ****** ******** ********** hahahaha* ****** ** * hahahahahahahaha**
  • kkush kkush:
  • istr istr:
    ** *** ******* *** hahahaha **** ******* *********
  • istr istr:
    *** **** **
  • needrich10 needrich10:
    ****** ***** ******** ****** ******** ********* hahahaha* ****** ****** ******** ********** hahahaha* ****** ** * hahahahahahahaha**
    ** ** **** *** hahahaha* *** ****** ****** hahahaha**
    ***** hahahaha* ** hahahaha ******* ********** hahahaha ****
  • kkush kkush:
    ********* ** ** **** *** hahahaha* *** ****** ****** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ***** **** ******* hahahaha ********* ********* ********
    +1
  • istr istr:
    ***** ***** **** ***** ***** ****** ***** ** **** ******* ******* ******* ****
    hahahaha ***** ******* **** ******* hahahaha ********* ********* ********
  • istr istr:
    ********* ***** ***** hahahaha* ** ******
  • kkush kkush:
    kkush kkush: **** ******