Acil yardım Bitki Yapraklarında kıvrılma sorunu

Devrimci

Yeni üye
Herkese merhaba bitkiler 20 günlük, yalnız bir tek bitkimde sıkıntı var hala sorunu çözemedik, 2. Gübreli sulama yapıldı . Biobizz lightmix toprak kullanıyorum
An serisi gübre
micro grow bloom 3lü set
B52
Calmag
Revive
Root juice
Big bud var ne yapmalıyım acil yardım ederseniz çok sevinirim

Mertali54

Doktor
bence an serısı ıle bıo bız bır arada kullanıldıgı ıcın aslında bılgım ama boyle bır yorum okumustum dogal ıle kımsayal gubre bır arada bulllanıllmamalı dıye bılıyorum

Devrimci

Yeni üye
bence an serısı ıle bıo bız bır arada kullanıldıgı ıcın aslında bılgım ama boyle bır yorum okumustum dogal ıle kımsayal gubre bır arada bulllanıllmamalı dıye bılıyorum
Daha önce ki growum da da aynı şeyleri kullandım hiç böyle bi sorun yaşamadım :( 2. Growum diğerlerin de de yapraklarında kıvrılma vardı onlar düzeldi gibi ama bu hala kötüye gidiyor :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T trapstar:
    hahahahahahahaha
  • T trapstar:
    ****** hahahaha** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • M muşul:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ******* *** ******* ****** **** ***** hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** ******** * **** ***** **** ********* *** hahahaha****** **** ******* ******* hahahahahahahaha
  • T trapstar:
    ***** ******* ******* ******* ***** ********* ******** ******* ***** ** ****** ***** ******* ***** ****** ** ***** ***** ***** ** **** ** ***** ** ** hahahahahahahaha
  • T trapstar:
  • T trapstar:
    ****** ***** **** ** ****** ** ****** ****** ** ***** ****** ****** *** ******** *****
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** hahahaha***** ********* ******** hahahaha** ***** *** ******* ******** ***** ******** **** ******* ******** hahahaha**** ***
  • gorilladam gorilladam:
  • T trapstar:
    hahahaha ******* hahahaha** *** ****** ***** ** ****** **** ****** *** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ***** hahahaha *** ***** ******* *** hahahaha*** ******* ********* ** ** ********** ********** **** hahahaha*** ********* *********
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ********* ***** **** *** hahahaha ****** ******** ** **** *** ******* hahahaha * **** ** **** ** ******** ****** ******** ** hahahaha ****** ***** ****** ******* *** **** ***** *** hahahaha**
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** *** *** ******* ***** ********* ********** hahahaha**** ***** ***** ******* ***** hahahaha *** ***** ******* *** hahahaha*** ******* ********* ** ** ********** ********** **** hahahaha*** ********* *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • T trapstar:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** **** ***** ***** hahahaha** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ** hahahaha hahahaha ****** **** ***** ** ******** ********* hahahaha* hahahaha** ******* ****** ** *** ** ******* ********** *** hahahaha** ***** ***** ****** * *** ******
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ******** *** ****** ** ****** ** ******* ***** ********* ********* *****
  • omaralparslan omaralparslan:
    hahahaha ********** ******* ***** ********* **** ****** hahahaha
    omaralparslan omaralparslan: hahahaha ********** ******* ***** ********* **** ****** hahahaha