Acil yardım kan testi

Beyler 3 ay önce falan dosya yemiştim eve henüz kağıt falan gelmedi ama az önce karakoldan bir amir aradı çarşamba günü adli tıpa gidicez kan vericeksin dedi tam da sigarayı öldürmüştüm esrar kandan kaç günde çıkar? Bide 1 hafta önce coco takıldım o kandan kaç günde çıkar acaba bilenler cevaplarsa çok sevinirim

Beyler 3 ay önce falan dosya yemiştim eve henüz kağıt falan gelmedi ama az önce karakoldan bir amir aradı çarşamba günü adli tıpa gidicez kan vericeksin dedi tam da sigarayı öldürmüştüm esrar kandan kaç günde çıkar? Bide 1 hafta önce coco takıldım o kandan kaç günde çıkar acaba bilenler cevaplarsa çok sevinirim
CİGARA 3 4 GÜNE ÇIKAR COCOYU BİLMİYORUM --- LİMONLU SU İÇ DETOX YAP KENDİNE AMA KAN OLACAGI İÇİN İŞİN BİRAZ ZOR korkmana gerek yok en kötü tekrar dosya acıcaklar sana

CİGARA 3 4 GÜNE ÇIKAR COCOYU BİLMİYORUM --- LİMONLU SU İÇ DETOX YAP KENDİNE AMA KAN OLACAGI İÇİN İŞİN BİRAZ ZOR korkmana gerek yok en kötü tekrar dosya acıcaklar sana
sanırım kan temiz çıkarsa dosya açmayacaklar bulunan şeyin benim olmadığını iddia ettiğim için ama 3-4 gün diyen de var 6 ay diyen de var kafayı yedim kesin bi bilgi lazım ona göre hareket edicem bilen lütfen yazsın

Dostum kan ne demek saçlardan doku, tükürük, kan,idrar hepsinden geçtim ben. Adli tıp sıkıntılı bir yer. Ama benim paket olma mevzum çokkk farklı
Dostum kan ne demek saçlardan doku, tükürük, kan,idrar hepsinden geçtim ben. Adli tıp sıkıntılı bir yer. Ama benim paket olma mevzum çokkk farklı
Doğrudur kral ama ben daha dosya açılmadan adli tıpa götürülen ilk kendimi duyuyorum. Çarşambaya kadar bu kanı temizleme imkanım var mı? Yoksa kalkıp bi cigara yapıcam kendime

Bir de tecrübelisin bana yardımcı olursan çok sevinirim kral bu kan testi sonucu kaç güne çıkar bide 2 hafta önceki kokaini ve 5 gün önceli esrarı görürler mi kanda kendimi temizleme şansım var mı

Diğer konuya yazdım tek çaren serum.
Reisim yordum seni teşekkür ederim bilgilerin için bir iki sorum daha olacak cigarayı tamamen kesmeli miyim çarşamba günü teste kadar yoksa bugün içip salı akşamı serum yesem beni temizler mi acaba? Çarşamba sabah körü çağırmışlar teste gitmeden önce serum yemem imkansız gibi bişey fark eder mi? Yoksa teste kadar kendini temiz tutup testten bi akşam önce serum mu yiyeyim. Şu an bi tane çok fena içesim var ya günaydın sigarası

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka bak zaten sıkıntıya düşmüşsün şansını zorlama bence bırak içme

belki o 1-2 cigarayı içmemen ucu ucuna kurtarıcak seni

o güne kadar bol bol maydonoz suyu, sirke ve günde 4 Litre su tüket

yoğurt ve ayranın da çok faydası olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********