Acil yardım ve görüşlerinize ihtiyacım var arkadaşlar!!

Merhaba arkadaşlar ilk grow serüvenimin 63. günündeyim 2 adet auto bitkimle yola devam ediyorum ilk deneyimim olduğu için bitkilerin hasat vakti veya durumları hakkında pek bi tahminde bulunamıyorum siz tecrübeli arkadaşlarımdan ricam bitkilerimin genel durumu ve hasata ne kadar kaldığı hakkında beni bilgilendirir misiniz.

1. Bitkim

2. Bitki

Meraklicocuk

Yeni üye
Usta bitki hakkında bilgi yazarsan daha iyi cevap verirler bence.

Ne zaman ekildi ciceklenmeyi ne zaman girdi. Vs vs.

O bnde olsa hasat ederdim haftaya :)

Tabi trikom bakıyorlar genelde ama bende mikroskop yok xd

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kanka hasat zamanı gelmis gibi . Ama mikroskopun olsa baksan tadından yenmez. Ciceklenmeye hangi gün girdi hangi ayda ?

zehir0t

Üye
Kanka üstadlar daha iyi bilir ama hasattan önce somekten uzak bütün yaprakları kes öyle dört beş gün beklet afiyetle iç ağaçlar efso olmus

Kanka hasat zamanı gelmis gibi . Ama mikroskopun olsa baksan tadından yenmez. Ciceklenmeye hangi gün girdi hangi ayda ?
Kanka mikroskop siparişi verdim 2 3 güne elimde olur çiçeklenmeye hangi tarihte girdiği inan aklımda değil ama 4. Haftada girdi yani 42 gündür felan bloomda mesela şu an hasat zamanı gelmişse bile mikroskop gelene kadar beklesem veya 3 5 gün geçse sorun olur mu

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kanka daha var o zaman. 55 gün altında hasat etme 65 günü de geçirme hasatta. Zaten mikroskop gelince yaz benim profile bakalım tricomlara yardımcı olurum.

asukacs

Üye
İnanmıyorum kral yaw. İlk denemen ve bitkiye bak. Hem de 60 günde allahm:D fıttırcam yapamadım gitti şöyle 1,5 yıldır uğraşıyorum

İnanmıyorum kral yaw. İlk denemen ve bitkiye bak. Hem de 60 günde allahm:D fıttırcam yapamadım gitti şöyle 1,5 yıldır uğraşıyorum
Kankam 600 watt full specturm ışık altında büyüdüler onun dışında biobizz in eksiksiz gübrelerini kullanıyorum sağolsun sorun yaşadığım yerde arkadaşlar yardım ettiler forumda geriye dönük olsun hemen hemen her konuya göz attım elimden geldiği kadar her şeyini eksiksiz yapmaya çalıştım ilk kez deneyimlediğim için bu kadar oldu ama 2. Growumda düzelteceğim tecrübe edindiğim ekliyeceğim çok şey var :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **