Acil yardım yapraklar neden eğilir

Ü

Üye silindi 31725

Guest
knka benim bitkimde 65 70 günlük bende senin gibi bakıyorum aynı sorunu yaşadım sorun aşırı sulama veya az sulama oluyo
ayrıca bu dönemde gübre vermen lazım calmag veya organik olarak güvercin gübresi
ben inek gübresi verdim bitki toparladı

Okso

Üye
Gübre ver bende çiçeğe girmeden önce vermeye başladım keçi gübresi veriyorum tepeleme azot eksikliği çekiyor olmalı assagidaki yapraklari oyuzden soluyor
Selam arkadaşlar 65-70 günlük çiçeğimin bugün uyandığımda dallarının-yapraklarının eğildiğini gördüm dünden bugüne değişik hiçbirşey yapmadım henüz hiç gübre bile vermedim önce ne yapmam lazım sorun ne yardımcı olur musunuz

cenkkktos

Yeni üye
Gübre ver bende çiçeğe girmeden önce vermeye başladım keçi gübresi veriyorum tepeleme azot eksikliği çekiyor olmalı assagidaki yapraklari oyuzden soluyor
kanka bugün aspiri suda çözdürüp yapraklarına sıkıcam sonra da gübre vericem ama aspirinle gübre arasında kaç gün olmalı bilgin var mı ya da hemen gübre de verebilir miyim (yarasa gübresi)

Okso

Üye
kanka bugün aspiri suda çözdürüp yapraklarına sıkıcam sonra da gübre vericem ama aspirinle gübre arasında kaç gün olmalı bilgin var mı ya da hemen gübre de verebilir miyim (yarasa gübresi)
İstersen bi sulama aspirin ver bi boş yap bi gübre ver bitkiye ağır gelmesin az besin öldürmez ama çok besin öldürür

cenkkktos

Yeni üye
Kankam bu erkeğe benziyor
kanka onu ben de tam çözemedim açıkcası bi baksana

cenkkktos

Yeni üye
kanka onu ben de tam çözemedim açıkcası bi baksana
@OttoMan347 @69Cent hocam zahmet veriyorum ama bunun cinsiyeti ne acaba

4/20

Yeni üye
Yapraklar ya aşırı sulama ya da az sulamadan ziyade outdoorda rüzgar esmeyip hava sıcak olduğunda da olur akşam sabah fark etmez bazı genetikler sıcaklığı daha iyi tolere ederken bazıları tolere edemez mevzu bu , yapraktan aspirin vs gibi şeyler yapmanı tavsiye etmem azot gübresi varsa ver. bitki çiçeğe girdiği zaman yarasa gübreni kullanmanı öneririm bol şans

cenkkktos

Yeni üye
Yapraklar ya aşırı sulama ya da az sulamadan ziyade outdoorda rüzgar esmeyip hava sıcak olduğunda da olur akşam sabah fark etmez bazı genetikler sıcaklığı daha iyi tolere ederken bazıları tolere edemez mevzu bu , yapraktan aspirin vs gibi şeyler yapmanı tavsiye etmem azot gübresi varsa ver. bitki çiçeğe girdiği zaman yarasa gübreni kullanmanı öneririm bol şans
evet sıcak bir haftaydı ve sararmalar arttı sanırım bu yüzden. aspirinli suyu uygulamıştım yorumunuzdan önce ve bitki kendini toparladı bariz bir şekilde, azot gübresi edinicem tavsiyeniz için teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ***** ***** ** hahahaha ** *** ***** ** ***** ********** **** ******* *** ******* ******* ****** ********* ****** ** ***
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******** ********* hahahaha*** ** ********* *** ******
    +1
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ****** hahahaha ********** ** ********* ****** **
  • B boomdraw:
    *** ******* ***** *** ***** ******** ********* hahahaha*** ** ********* *** ******
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha*** ***** ******* *** *** ** ***** *** ***** ******** ********* hahahaha*** ** ********* *** ******
  • Emmy Emmy:
    **
  • B boomdraw:
    ***** ****** hahahaha ********** ** ********* ****** ** *** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    **
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    *** ****** ******* ********* ******** ** ***** *** **
  • B boomdraw:
    *** ***** *** ** **
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    *** ***** ********* ** ******* *** **** *** ********* ******* ***** ****** **** ***
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********* hahahaha***
  • B boomdraw:
    +1
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ****** ******** ***** ********* *** ***** ********* **** ** ****** ********
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
  • gorilladam gorilladam:
  • B boomdraw:
  • B boomdraw:
    **** ******* ****** hahahaha
    B boomdraw: **** ******* ****** hahahaha