Acil yardım

Dostlar bitki 1.ci bitki 1.5 hafta önce felan belirtileri göstermeye başladı flush attım düzelmedi sonra veg gübresi verdim yine düzelmedi üstüne bloom gübresi verdim gene düzelmedi sorun nedir gerçekten bilmiyorum Canna gübre kullanıyorum 2.ci bitki 2 gündür turuncu leke göstermeye başladı ustalar lütfen yardımcı olurmusunuz bitkilerim çöp olsun istemiyorum bu growu hatrı sayılır değerde hasat alarak bitirmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
1.ci bitki

2.ci bitki

1.ci bitkinin bugün sulama günü normalde 2 seferdir gübreli sulama yapıyorum boş sulama yapmam lazım ancak bitkinin bişeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ne vermeliyim ? Geçen sefer son gübrelemede 2 litre suya 10 ml terra flores 1 ml rhizitonic 5 ml cannazym 4 ml canna booster verdim sanırım

C

Canna

Guest
Bitkin cok fazla gübre fazllaligi ve azot fazlalligi var, hemen flush atman gerekior, saksi büyüklügünün en 3 az kati PH ayarli su ile, arkasindan calmag ver, dostum 2 lt suya vermen gereken flores 1.3 ml sen 10 ml vermissin, hangi semadan aldin o degerde flores de verdin.

Bitkin cok fazla gübre fazllaligi ve azot fazlalligi var, hemen flush atman gerekior, saksi büyüklügünün en 3 az kati PH ayarli su ile, arkasindan calmag ver, dostum 2 lt suya vermen gereken flores 1.3 ml sen 10 ml vermissin, hangi semadan aldin o degerde flores de verdin.
calmag yok hocam terra vega flores cannazym pk 13 14 cannabooster var çiçeğede geçiyor şuanda

C

Canna

Guest
Pardon 2 lt dogru vermissin floresi ama genede bitkinde yazdigim gibi asiri gübre fazllaligi ve azot fazllaigi var, ayrica bitkin calmag istiyor

Pardon 2 lt dogru vermissin floresi ama genede bitkinde yazdigim gibi asiri gübre fazllaligi ve azot fazllaigi var, ayrica bitkin calmag istiyor
calmag yok hocam sorun orda ve bu canna gübreyi aldığımdan beri 3 autoflower yetiştirdim 5.8 6.2 ph denedim olmadı 6.5 denedim olmadı full dolu dnedim yine olmadı 1 boş 1 dolu denedim gene olmadı bu ne biçim bi gübredir ya

C

Canna

Guest
Tamam o zaman cok iyi flush at, yazdigim gibi saksi büyüklügünün 3 kati su ile, yada al saksiyi dusun altina koy, iyice yika topragi en son saksi büyüklügünde PH ayali su ile tekrar yika, birak yarim saat kadar süzülsün, al yerine koy, 12 saat olmadan düzelir bitkin

Tamam o zaman cok iyi flush at, yazdigim gibi saksi büyüklügünün 3 kati su ile, yada al saksiyi dusun altina koy, iyice yika topragi en son saksi büyüklügünde PH ayali su ile tekrar yika, birak yarim saat kadar süzülsün, al yerine koy, 12 saat olmadan düzelir bitkin
bundan sonra ne kadar gübre vereyim hocam ? vallahi çok yoruldum zaten sizin önerinizle aldım gübreyi ama adam gibi bi bitki yetiştiremedim herşeyi denediml yinede olmadı

C

Canna

Guest
Forumlara gir gübre secimi altinda benim türkceye cevirdigim orjinal canna sayfesindaki miktarlarla olan gübreleme semalari var, onlari kullan

C

Canna

Guest
Dostum semayi tam kullanmazsan maglesef olmuyor, sen benim yaptigim semalari kullan hic bir sikinti yasamayacaksin, simdi at flush bekle toprak kurusun sonra gübrelemeye devam, ama calmag siz zor,

C

Canna

Guest

O yapraklardaki kizilimsi lekeler calmag eksikligi ama önce flush at, sonra normal semya göre git, sikintisiz devam edersin, dostum canna paranin alabilecegi en iyi gübre, ama tabiki dogru kullanilmali

C

Canna

Guest
Dostum eger gübrelemede hata yapmaz isen canna gübrede calmagsizda sikinti olmadam yetisiyor, ben hatta cocoda bile ekstra calmag kullanmadan yetistirdim, simdi yaptigin yalnislari düzelt, sikinti olmadan devam edersin

C

Canna

Guest
Bitkilerin daha cok büyük darbe yememis, at hemen flush, yarina kalmaz hersey düzelir

C

Canna

Guest
Dostum inan bana düzelecek, yeterki sana yazdigim sekilde flush at

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    TabldotLife TabldotLife: ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** **...