Advanced Nutriens Hakkında Yardım

oturanboga35

Müptezel
Arkadaşlar herkese selamlar. Geçen yıl outdoor denememde biobiz kullandım aslında performansı fena değildi ve bitkiye çok güzel aroma verdi tütünsüz içtim bir kaç kez zevkten bayılıyordum şekerli bir tadı vardı. Ama maalesef şu lanet ph ayarlama olayından dolayı bu yıl Advanced Nutriens kullanmayı düşünüyorum. Ama bu yıl maddi açıdan sıkıntıdayim. Outdoor 50 lt tek saksı photoperiod düşünüyorum. 1000 TL aşmayacak şekilde advanced Nutriens kombin önerebilirmisiniz?

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Advance nutriens bozdu kendini. Ne ph perfect yapıyor Nede EC ‘leri düzgün değil. Ben bu sebeplerden cannaya geçtim. Düzelltilerse bilemem ama unutmaki firmalar(gk,mg,toprakvesu)elinde kalan ürünleri çöpe atmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrTiger420

Müptezel
Advanced Nutrients - Sensi Grow. Sensi Bloom. bunlar ana besinler. Cal Mag almanı tavsiye ederim. Bunlar olmazsa olmazlar. Yan besinleri bütçene göre kök gübresi - Voodoo Juice. B-52. Big Bud. Bud Candy. Sensizym.
Ben olsam outdoor- da organikten şaşmam. Green House Feeding var mesela: Bio Grow/ Bio Blom / Enhancer. Toprağa ilave ediyorsun. Haftada bir Enhancer ile suluyorsun. Ama forumda kullanana hiç denk gelmedim. Bir araştir istersen...

oturanboga35

Müptezel
Advanced Nutrients - Sensi Grow. Sensi Bloom. bunlar ana besinler. Cal Mag almanı tavsiye ederim. Bunlar olmazsa olmazlar. Yan besinleri bütçene göre kök gübresi - Voodoo Juice. B-52. Big Bud. Bud Candy. Sensizym.
Ben olsam outdoor- da organikten şaşmam. Green House Feeding var mesela: Bio Grow/ Bio Blom / Enhancer. Toprağa ilave ediyorsun. Haftada bir Enhancer ile suluyorsun. Ama forumda kullanana hiç denk gelmedim. Bir araştir istersen...
Nerede satılıyor green hause feeding

An seri micro blom grow 1 lt lik 700 küsur yanına birde kök için tarantula vs eklesen seni kanka 2 ay veg e kadar götürür vegden sonra tekrar alırsın bence aylık 1k bütçe ayırabilirsen harika olur photo 50 lt güzel güneş alan yer var ise süper verim alırsın reisim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...