Advenced nutrients tavsiye

djscream

Yeni üye
Merhaba kankalar
2000 TL gübre için bütçem var 5 auto ww başlıyorum
Sizden ricam bana gübre kombinasyonu yaparmisiniz ne işe yaradığını da yazarsanız sevinirim
Teşekkürler

A

ALTINPİPO

Guest
sensi bloom a b carbolaod overdrıve bud factor x calmag vodoo juıce kok ıcın guanakolng extrat ve neem oil baska tanımam

Metgen7

Kıdemli Üye
Merhaba kankalar
2000 TL gübre için bütçem var 5 auto ww başlıyorum
Sizden ricam bana gübre kombinasyonu yaparmisiniz ne işe yaradığını da yazarsanız sevinirim
Teşekkürler
Kolay gele usta
Gübre kalmış olduysa setupda bunu sana yardım olmaları için daha ayrıntı verserirsen sana merhaba diyen çokolur ?
medya ışık kabin ölç Sadace an. Mi gübre isyorsun.
fan ney. İklim nasık mevkinde kolay gele :)

S

silas

Guest
Sistemin ne, auto mu yapacaksın ona göre tavsiyede bulunalım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ****** ****** ****** ***
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******* ***** ****** ** ******* ***** hahahaha*** ******* ******* ** ******** ** ****** ********
  • NewGardener NewGardener:
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** *** ******** *** hahahaha* ** **** ********* ****** ******** **** *** ******* ********* ********
  • 2 2008Grower:
    ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    ***** ******** ***** ******* ******** hahahaha** ** hahahaha **** *** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ***** ****** ** ******* ***** hahahaha*** ******* ******* ** ******** ** ****** ******** ***** * ********* ******** **** ****** ** ** ***** ******* **** ** ********** **
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******** ********* ****** ** ***** **** ** ****** ******** **** ********* ********* ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • T Toki:
    hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
    T Toki: hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** ****...