Afgan Macunu İçeriği

Azer

Üye
Bu afgan macununun içeriğinde ne var bu ara sürekli bu var piyasada mecbur alıyoruz katkılı kubardan iyidir diyerek fakat tam bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar varmı nasıl yapılıyor ne var içeriğinde

Afgan macunu buluyosan kaçırma üstat bol bol ama kimyasal olmadığına dikkat et esrarın thcsinden yapılıyor fakat bazen az kafa yapıyo bazıları çok çok sağlam resim varsa atabilirsin.

Azer

Üye
katı yağ şeklinde değil kafası baya iyi kovada çekiyom tütün halinde macun fotoğrafını atayım bi bak

Woppy

Ordinaryüs
Knk kullanımını biliyormusn bizim buralsrda macunu top yapıp kürdana takıyorsun sonr cakmakla ısıtıyorsan hemen gevsşyor parmagınla ezip tütünle karıstır sar keyfine bak dedin gibi kiminin kafası güzel oluyor ama bi mari etmez bence.

Azer

Üye
Knk kullanımını biliyormusn bizim buralsrda macunu top yapıp kürdana takıyorsun sonr cakmakla ısıtıyorsan hemen gevsşyor parmagınla ezip tütünle karıstır sar keyfine bak dedin gibi kiminin kafası güzel oluyor ama bi mari etmez bence.
aynen biliyorum hafif sıvılaşınca tütünle karıştırıyon ama ben kova yapıyorm

Azer

Üye
yok küçük parça alıyorum 2 sigara kırıp tütünle karıştırıyorum muazzam oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***