AFYON SAKIZI HAŞHAŞ

glowos34

Yeni üye
s.a müptezel arkadaşlar bu sıralar tohumsuz kalınca kendimi daga bayıra attım yaşlı bir amca bahçesine haşhaş ekmiş ama kek börek yapmak içindir diye düşünüyorum bu afyon sakızı çizilip çıkan süt kuruyunca afyon sakızı oldugunu nette ögrendim ama daha fazla bilgiye ulaşamadım şimdi kafamdan gecen bir kac kafa kopartsam çizsem çıkan su üzerinde kurusa olurmu harman kaldıgım şu günlerde antarnatif olarak aklıma bu geldi haşhaş hakkında bilgisi olan arkadaşlar bi el atarsanız çok sevinirim

Ole yapimda benim bildigim eroin yapiliyo olm ne hashasi bunlar afyin sakizi dedigin agiza koyuluyo dudagi uyusturuyo kafa falanda yok mk

glowos34

Yeni üye
ince bıçakla çiziyorsun çıkan su üzerinde kuruyor afyon sakızı oluyor sigara ucunada koyup içebiliyorsun dişine koyup kafada bulabiyorsun esrar kadar etkili kafası var bro yanlış biliyorsun

criminalis

Yeni üye
Kanunsuz34' Alıntı:
Ole yapimda benim bildigim eroin yapiliyo olm ne hashasi bunlar afyin sakizi dedigin agiza koyuluyo dudagi uyusturuyo kafa falanda yok mk

Kanka eroin olana kadar ne işlemlerden geçiyor biliyorsundur harmansan çiz takil onla sigara ucu falan yapip. 

Direk kafayi kopartip kaynatıp icildigini de duymuştum deneyebilirsin.

Knka gonderin daa banadaa merakk ettim nasil kafasi varr ben bi belgeselde izlemistim cizik atinca eroin yapiyolardi ama demekki dha islem gerekiyomus

Ee ben askerde afyon sakizi atmistim agzima bole arap carsafina sariyon icine koyuyon yani onuda agzina koyuyosun ufak bi uyusma yapiyodu afyon sakizi demislerdi bna knkaa

criminalis

Yeni üye
glowos34' Alıntı:
@criminalis kopartıp çizme işi başarılı olurmu bir bilgin varmı kanka

Kanka 5 6 tanesine yukarıdan assa çizik at iki tane. Ertesi gün git jilet gibi bişeyle cikan siviyi guzelce ordan al naylon yada emmicek bi kağıda sıyır. Sonra ordan sigara ucuna falan koy yak ic filtreyi çıkarıp. Kafayi koparmican cizcen ertesi gun ordan cikani alcan.
2 3 tane de kafa topar git onu da kaynat suyunu ic :D

Ne kadar verim alirsin kafa raporu veremem kanka ama harman da gideri olur.

glowos34

Yeni üye
tamam kanka deneyip sana tecrübelerimi anlatacagım :D

inşallah ben birkaçını çizince amca görüp denemez içmeyi ::Dma insafsız fazla ekmiş en az 100 kafa var

@Kanunsuz34 kanka senin dediği afyon sakızı değildir o bahsettiğin şeyden bana da yapmışlardı Maraş Otu diye bir şey arap kağıdına katlayıp dişinin arasına dilinin altına falan koyuyosun ağzını yüzünü karıncalandırıyor pek bi kafası yok garip bişey yurtta kalırken bebeler getirmişti harmanlıktan merak edip denemiştim, bahsettiğin şeyin bu olduğuna eminim :D

Hee aynenn knkaaa dogru diyonn marass otuu simdi hatirladimm ben bide onu kafa yapmiyo diye agzima attim yaaalaa tukur tukur bi hal oldumm:)

HeeyGeorgia

Yeni üye
Cvp: AFYON SAKIZI HAŞHAŞ

Merhaba kankalar aranızda yeniyim ama azbiraz madde biliyorsam onunda ilki haşhaştan uzak durulması gerektiği. Söylendiği gibi eroin hammadesi, ilk kullanımdan sonra eroin yoksunluğu ve çekilmelerini yaşarsınız. Organikte kalın mutlu kalın. Tamamen dostane tavsiyemdir. :)

420t41

Üye

Çarşafa sarıp damak arasına koyduğunuz Maraş otu Afyon Sakız’ı hiç görmedim bilmiyorum ama haşhaş soyadım ?

Efexx

Yeni üye

Kanka az miktarlarda kulan sonra doz arttır dedelerim zamanında çizer devlete satarlarmiş morfin eroin gibi bir çok ürünün hammadesi afyon sakızı cidden çok kuvvetlidir  dikkat et ölümüne sebep olabilir

monkey

Üye
afyonun ağır bağımlılığı vardır ama denemeden geçme tabiki ::D 1 tane ciz gitsin dene kanka kafa raporunu bekliyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********