agalar tebligat bekliyorum duruşma için 3 ay oldu ne zaman alırım sizce savcılığa gidip sorsam mı?

agalar tebligat bekliyorum duruşma için 3 ay oldu ne zaman alırım sizce savcılığa gidip sorsam mı?Birde agresyon yaratıcak kardeşlerim adamlarım yaratmayın anladık abilerim hepinizin bir yaşanmışlığı var saygımız sonsuz ve dolu ama sakince cevap verin bir ağaç kurtarmış olun her bir ağac 10 canlı demektir böyle düşünelim böyle katılalım olaya bilgilerinizi paylaşın

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka sen bu işlerden anlıyorsun çok merak ettiğim Bi konu var indoor yaparken bütün sistem var tek saksı yaparken olduk yakalandım hiç daha önce yakalanmadim gbt bu konuda temiz sonuç ne olur Bi fikrin varmi tek saksıya?
savcıya kalmış birşey büyük ihtimal içicilikten denetim görürsün. Ya da mahkemeye sevkedebilir. Mahkemede de her türlü kendini içici kanıtlarsın zaten birşey olmaz. Yani içici ne görürse sende aynısını göreceksin

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Evet kanka yaktım ama patladım yunusa başka dosya açıldı şimdi anladıma göre ikisi birleşicek öyle duruşmaya çıkıcam
2 dosya varsa büyük ihtimal 1.8 ay ertelemeli ceza alırsın mahkemeden. Benim 3 dosyaydı 2 sene 1 ay ceza aldım. Bu yüzden girdi çıktı yaptım. Ama şimdi yatış süreleri değişmiş galiba ne olur tam bilmiyorum. Ama yine de 1.8 ay dan fazla ceza almassın

Hocam tebligat sana geldikten sonra 15 gün itiraz hakkın var. Savcılığa gidip itiraz hakkını kullanmayacağına dair dilekçe verirsen dosyanı ds’ye gönderirler. Ds’ye gittikten sonra yoğunluğa göre uyaptan ds’ye gitmene dair mesaj gelir. Sonra dsye giderek programa başlayabilirsin.
Tebligatın kac günde geldiği çok değişkenlik gösterebiliyor. Burda 1 yıl sonra geleni de duydum 3 ay sonra geleni de. Eğer içmiyorsan git bir an önce başla bitsin. Şahsen ben öyle yaptım. Geçmiş olsun tekrar

KurtlarVadisi

Yeni üye
Hocam tebligat sana geldikten sonra 15 gün itiraz hakkın var. Savcılığa gidip itiraz hakkını kullanmayacağına dair dilekçe verirsen dosyanı ds’ye gönderirler. Ds’ye gittikten sonra yoğunluğa göre uyaptan ds’ye gitmene dair mesaj gelir. Sonra dsye giderek programa başlayabilirsin.
Tebligatın kac günde geldiği çok değişkenlik gösterebiliyor. Burda 1 yıl sonra geleni de duydum 3 ay sonra geleni de. Eğer içmiyorsan git bir an önce başla bitsin. Şahsen ben öyle yaptım. Geçmiş olsun tekrar
Kanka benim durum farklı denetim varken yakalandım bir daha ds yazmıyabilirler emin değilim hagb verip salmalarını bekliyorum kanka bir an öncede bitmicek ki 5 sene boyunca içemiyicez şimdi 6 ayda bir idrar isteniyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahaha****
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** ***** **** *** ******** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • G ganjasevdalısı:
    **** ***** ******* ****** hahahaha** ********** **** hahahaha*****
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******** ********** ****** *** *** ******** hahahaha**** ****
    **** ** **** ***** *** **
    ******* ***** **** **** ***** *** hahahaha hahahaha**** ****** ***** *********
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha* ********* hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ******** ***** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    **** ****** **** ******* ** ****** hahahaha ******** ********
    hahahaha** ****
  • kkush kkush:
    **** **** hahahaha* ******* ***** *********
    ********** **
  • kkush kkush:
    ***** *** *** hahahaha* ****
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    *** ** ****** ********** hahahaha**
    +1
    ******* ********** hahahaha** **** ******** ** **** ***** ********** **** **
    +1
    TroubleStyla TroubleStyla: ****** ***** ** ********** **** ***** **********