Ah jandarma ah

kuraf1385

Yeni üye
Beyler outdoor yapiyorum bir ormanda öğlen saatlerinde gittim jandarma arabası vardı yol kenarinda dün birdaha gittim öğlen yine araba vardı bu gece gidicem artık olmazlar heralde napıyor bunlar ormanda kızlarımi bulurlarsa bana her hangi bişey olurmu ne önlemler almalıyım önerileriniz lazım kardeşinizin götü tutuştu?

cancos84

Yeni üye
bence bir süre gitme kardeşim sen sakın ol ara sıra bak hala ordalarmı ama sakın ol kafana takma 1 bitkiden olmuş olursun en fazla sana bişey olmasın da bitki tekrar cikar

kuraf1385

Yeni üye
Cvp: Ah jandarma ah

Cezası ne kadar bunun 3 yıla kadar yatar verilmiyor diye biliyorum iciciyim desem nolur iyice bende tutuştum brom 2 gün jandarma olmasini garipsedim ihbarmi yedik acaba diye düşünüyorum insanın aklına herşey geliyor ****?

cancos84

Yeni üye
nasıl olduğunu bilirim kanka yani de işte sen gitme bakma merak etme bir süre unut yani yetiştiricilere pek inanmıyorlar iciciyim ediciyim bide outdoor diyosun ben soyle tahmin ediyorum başka birisi de oralara ekmiş seninki de arada kaynamıştır şimdi onlar etrafta aramaya yapıyodur eğer öyle bi şeyden şüphelerdilerse 
sen unut şimdi bi süre aklına getirme hayatında o yokken nasıl yasamaya devam ediyorsan öyle et yani umarım anlatabilmisimdir sakin korkma yani şüphe çekçek bişeyin olmasın kimse seni görmemistir

bizim evin önünden günde 4 kere jandarma geçiyor tribe girmemek icin sigarayı bıraktım bi sorun yok merak etme

kuraf1385

Yeni üye
Duruyor sigaralarim geldim eve anca girmek aklıma.geldi gittim el feneri ile hepsi duruyor ne için geldi bu amcalar anlamış değilim bundan sonra hep gece gidicem biraz korkuyom ama daha güvenli gibi?

Cvp: Ah jandarma ah

Fotokapan da olabilir İP kamera da olabilir bilemezsin kuzen senin bitkilere gelmemiştir belki ama ciddi biseyse İP kamera da atıyolar.  bu isin az riski cok riski yok riskli yani dikkat et kendine yukarda da kuzenler demiş yeni bitki çıkar diye doğru da demişler. Lokasyon değiştirmelisin bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ******** ***** *** **** *** ********** ********** hahahaha*******
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    *** **** *** *** ***** hahahaha ******* ******* *** ******* ******** *******
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ** **** ** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    ****** ** ***** *** *** ******* ******* *** **** ********** ****** ********** *** ******* ***** **** *** ********* *******
  • Kanka Kanka:
    ***** **** **** ****** ***** ********* hahahaha** ***** ******
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
    ***** **** hahahaha* ********* ***
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ***** ** ***** *** *** ******** ** ** ******* ***** ***** ** * hahahaha ****** ***** ******* *********
    Madkusa Madkusa: hahahaha* ***** ** ***** *** *** ******** ** ** ******* ***** ***** ** * hahahaha ******...