Aileye Yeni Dahil Oluyorum Bilgilerinize İhtiyacım Var

hoşbuldum Bro Valla Autoflower Gelcek Hindu Kush Ama Ekipmanım Yok Kararsızım Bir Tık Bahçeyemi Eksem Odamdamı Yetiştirsem
Dostum eğer bahçede yetiştirirken başkalarının görmeyeceginden, büyüme esnasında yayılan kokuları başkasının fark etmeyeceğinden eminsen hiç ekipmanla uğraşma ek bahçeye. Ama eğer emin değilsen growkentte şuan hazır setler var ve aşırı iyi fiyatlara. Ben sistem kurarken yoktu onlar keşke olsalardı da alsaydım. AMA benim başıma herhangi bir iş gelmemesine rağmen, growkent ten yapılan toplu alışverişlerin takibe alındığını söyleyenler ve savunanlar var. Buna dikkat et dostum.

LemonSkunk

Yeni üye
Dostum eğer bahçede yetiştirirken başkalarının görmeyeceginden, büyüme esnasında yayılan kokuları başkasının fark etmeyeceğinden eminsen hiç ekipmanla uğraşma ek bahçeye. Ama eğer emin değilsen growkentte şuan hazır setler var ve aşırı iyi fiyatlara. Ben sistem kurarken yoktu onlar keşke olsalardı da alsaydım. AMA benim başıma herhangi bir iş gelmemesine rağmen, growkent ten yapılan toplu alışverişlerin takibe alındığını söyleyenler ve savunanlar var. Buna dikkat et dostum.
Başkaları Görmez Ya Bahçe Kendime Ait Evimin Önünde Köyde Ama İşte Işık Sistemi Kadar Hasat Alırmıyım 3 Yada 3.5 Ayda

Başkaları Görmez Ya Bahçe Kendime Ait Evimin Önünde Köyde Ama İşte Işık Sistemi Kadar Hasar Alırmıyım 3 Yada 3.5 Ayda
Kankacim daha önce auto tohum kullanmadım ama hasat olarak photo dan daha düşük olduğunu biliyorum. Tâbi ki verdiğin gübreler ve uyguladığın eğitimler hasat miktarı olarak geri yansıyor. Keşke benim imkanım olsaydı da bahçemde yapabilseydim açıkçası. Bitkinin kendi doğasında büyümesi her zaman daha güzeldir. Ama şöyle bir durum var knk outdoor yapabilmek için geç kalmış olabilirsin. Dışarıda bakıp büyüten arkadaşlar daha net bilgiler verir. Hatta sitede dış mekan esrar yetiştirme diye aratırsan oradan da gerekli bilgileri edinebilirsin. Hangi aylarda ekip, ekemeyecegin gibi..

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kankacıım outdoor imkanlar dahilinde bence enn güzeli ama köylerde jandarma droneleri sıklaştı unutma. bir dezavantajı da yılın belli dönemleri hasat alabiliyor olman ve bu yıl için fem dönemini geçirdin. auto outdoorda oluyor mu denemedim bilemiyorum ama şuan dış mekan için tek çaren auto. kabin kurarsan benim gibi 4 mevsim güzel kızlar yetiştirirsin :)

LemonSkunk

Yeni üye
kankacıım outdoor imkanlar dahilinde bence enn güzeli ama köylerde jandarma droneleri sıklaştı unutma. bir dezavantajı da yılın belli dönemleri hasat alabiliyor olman ve bu yıl için fem dönemini geçirdin. auto outdoorda oluyor mu denemedim bilemiyorum ama şuan dış mekan için tek çaren auto. kabin kurarsan benim gibi 4 mevsim güzel kızlar yetiştirirsin :)
İşte İmkan Olsa Ama İnşallah İlerleyen Zamanda Ekipman Ayarlamaya Çalışcam elin Memleketinde Doktor Reçeteye Yazıyor Bİzde de Elektrik Faturası Birden Çoğalınca Takibe Alınıyon :D

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
İşte İmkan Olsa Ama İnşallah İlerleyen Zamanda Ekipman Ayarlamaya Çalışcam elin Memleketinde Doktor Reçeteye Yazıyor Bİzde de Elektrik Faturası Birden Çoğalınca Takibe Alınıyon :D
kanka küçük bir kabin 80*80 2 saksı, 240 quantumboard ışık veya herverst master rs180 gibi ışıklar tercih edersen elektrik faturanda max 200-300 lira fark olur. o kadarı da takibe alınmaz. inşallah gönlünce olur, haklısın şehirde zor ama köyde daha zor.

LemonSkunk

Yeni üye
kanka küçük bir kabin 80*80 2 saksı, 240 quantumboard ışık veya herverst master rs180 gibi ışıklar tercih edersen elektrik faturanda max 200-300 lira fark olur. o kadarı da takibe alınmaz. inşallah gönlünce olur, haklısın şehirde zor ama köyde daha zor.
Bizim Orası Tekin Bir Yer Ya Birinin Göreceği Yada Drone'a Yakalancak Bir Durum Yok Sadece Sıkıntım Hasat Ne Kadar Alırım Güzel Çiçeklenirmi

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka forumda outdoorcuların kısmını gözden geçirirsen , çok iyi sonuçlar alan kankalar var. ama yanlış bir şey yapmadığın sürece ennn az bitki başı 50-100 gr alırsın. autoda ne olur onu outdoorda auto deneyen bir kanka cevaplamalı.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Sen nerelerdesin böyle kanka gözlerimiz seni aradı :)

Ü

Üye silindi 30565

Guest
kanka forumda outdoorcuların kısmını gözden geçirirsen , çok iyi sonuçlar alan kankalar var. ama yanlış bir şey yapmadığın sürece ennn az bitki başı 50-100 gr alırsın. autoda ne olur onu outdoorda auto deneyen bir kanka cevaplamalı.
Denendi , photo mevsiminde soğuk gostermeden dikildiginde güzel sonuçlar verebiliyor 180-200 gibi , sıcağa fazla dayanamıyor, koku kafa gidiyor eğer sıcakta kalırsa, auto stress sevmez , değişime pek gelemez. Sabit şartlarda guzel sonuc alırsın çünkü bunun bitkisi. Fide gibi yetiştireyim olayına gelmiyor , yanmış inek samrasi ve yanmış yarasa bokunu toprağa karıştır sula direk içine at tohumunu , olduğun yerde gün içi sıcakları 34 üstüne çıkiyorsa fazla hasat bekleme , ama min stres göstermeden 80 - 100 alabilirsin çok gübre vermesende

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Sen nerelerdesin böyle kanka gözlerimiz seni aradı :)
kankaaaamm bir ameliyet geçirdim, 6 ay eve kapandım her türlü teknolojiden uzak, 6 ayda 6 iklimden kız büyüttüm :) şimdi tekrar işe başladım, hasatladığım kızları akşamdan akşama yakıp aranıza katıldım,forumda eski kankaları gördükçe Almanyadan akrabam gelmiş gibi seviniyorum falan öyle bir ruh halindeyim :) sen napıyorsun kankacıım grow devam mı?

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
kankaaaamm bir ameliyet geçirdim, 6 ay eve kapandım her türlü teknolojiden uzak, 6 ayda 6 iklimden kız büyüttüm :) şimdi tekrar işe başladım, hasatladığım kızları akşamdan akşama yakıp aranıza katıldım,forumda eski kankaları gördükçe Almanyadan akrabam gelmiş gibi seviniyorum falan öyle bir ruh halindeyim :) sen napıyorsun kankacıım grow devam mı?
Çok geçmiş olsun kanka
Grow olmazsa olmaz Trakya’nın meralarında devam

LemonSkunk

Yeni üye
Geçmiş Olsun Kral

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ****** ****** hahahaha **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
    T Turco: hahahaha