Air fryer ile decarb

MrDaltoN

Üye
Beyler evde ait Fry var cigarayı decarb etmek için kullanabilir miyim kullanabilirsem kaç derecede kaç dk kullanmam lazım

Mordecai

Moderator
sigarayı ufak parçalara ayırıp bir bardağın içine doldur üstüne alüminyum folyodan kapak yap uçmasın diye ufak delikler aç.
120 ' c de yarım saat dekarb edip kullanabilirsin.

akbabaaa

Yeni üye
Kuzen kopardığını hiçbi şekilde ezme kesme direkt at içine. Dalın iki ucunu yükseltebilecek bi kapla birlikte koy ben kiremit kase kullanıyorum. 100 derece turbolu çokta kurutmadan kontrollü 15-20 dakika.

MrDaltoN

Üye
BEYLER YENİ DENEYECEK ARKADAŞLARA UYARI KİŞİ BAŞİ 0.8 GR YETERLİ VE DECARB İÇİN SİGARAYI GRİNDERDEN FALAN ÇEKMEYİN ELİNİZDE BEZELYE BÜYÜKLÜĞÜNDE PARÇALAYIP ÖYLE DECARB EDİN

BEYLER YENİ DENEYECEK ARKADAŞLARA UYARI KİŞİ BAŞİ 0.8 GR YETERLİ VE DECARB İÇİN SİGARAYI GRİNDERDEN FALAN ÇEKMEYİN ELİNİZDE BEZELYE BÜYÜKLÜĞÜNDE PARÇALAYIP ÖYLE DECARB EDİN
Hocam dekarb sonra şu vitamin haplarının doldurulduğu sığır jelatininden yapılan kapsüller var. Direkt olarak tabletlere doldursak atıyorum 0.20 joint bana yetiyor. 0.20 gram dekarb koysak weed tablet yapmış olur muyuz?

G_man

Kıdemli Üye
Kanka onu ancak yağını çıkarırsan yaparsın onuda alkolle falan kaynatıyosun bi ton iş çok zor
kanka sen çok karıştırdın ortalığı yağ farklı alkol farklı.
Hocam dekarb sonra şu vitamin haplarının doldurulduğu sığır jelatininden yapılan kapsüller var. Direkt olarak tabletlere doldursak atıyorum 0.20 joint bana yetiyor. 0.20 gram dekarb koysak weed tablet yapmış olur muyuz?
denemedim fakat firecracker diye bir yiyecek var onun içine dekarp edilen ot direk atılıp yeniliyor ve kafası yağı çıkarılıp kurabiye yapılmış esrarla aynı. O yüzden olabilir dediğin fakat joint ile onun dozu farklı olabilir. ne kadar olur bilmiyorum ama

MrDaltoN

Üye
kanka sen çok karıştırdın ortalığı yağ farklı alkol farklı.

denemedim fakat firecracker diye bir yiyecek var onun içine dekarp edilen ot direk atılıp yeniliyor ve kafası yağı çıkarılıp kurabiye yapılmış esrarla aynı. O yüzden olabilir dediğin fakat joint ile onun dozu farklı olabilir. ne kadar olur bilmiyorum ama
Kanka kapsüle nasıl basacaksın yağını çıkarman lazım Kanada'da bir kadın beyin kanseri çocuğunu öyle tedavi etmişti hatırlıyorum

G_man

Kıdemli Üye
Kanka kapsüle nasıl basacaksın yağını çıkarman lazım Kanada'da bir kadın beyin kanseri çocuğunu öyle tedavi etmişti hatırlıyorum
kanka onun bahsettiği şey farklı o decarp edip direk yemek istiyor 0.2 gr. kapsül içine sıkıştırıp yutacak.
medical olarak bilmiyorum fakat alkol içine decrap edilmiş mari atıp kaynatıp arta kalanı kahve filtresi ile süzüp kapsüllere koyularak yapılanı var.

kanka onun bahsettiği şey farklı o decarp edip direk yemek istiyor 0.2 gr. kapsül içine sıkıştırıp yutacak.
medical olarak bilmiyorum fakat alkol içine decrap edilmiş mari atıp kaynatıp arta kalanı kahve filtresi ile süzüp kapsüllere koyularak yapılanı var.
Evet hocam direkt decarb tüketmekten bahsediyorum. Aksi durumda güzel bir hasat alırsam şeker yapraklarından tentür yapabilirim. Ya da tablet yapacağım.

MrDaltoN

Üye
Yok kanka benim dediğim likit gibi alkolün içinde 3 4 gün hatta 1 hafta bekletip benmari usulü alkolü uçuruyosun sigaranın yağı çıkıyo onu 0.1 0.2 bas kapsüllere 7 8 saat pilotsssss denendi onaylandı ama genede yatırım tavsiyesi değildir gidip dandik alkolle yapıp kimse ölmesin lütfen

Avare

Doktor
Yok kanka benim dediğim likit gibi alkolün içinde 3 4 gün hatta 1 hafta bekletip benmari usulü alkolü uçuruyosun sigaranın yağı çıkıyo onu 0.1 0.2 bas kapsüllere 7 8 saat pilotsssss denendi onaylandı ama genede yatırım tavsiyesi değildir gidip dandik alkolle yapıp kimse ölmesin lütfen
Kanka o Rso yani Rick Simpson Oil.
Bende yaptım epey bir süre önce dekarb edip alkolde çözüp alkolü buharlaştırıyorsun ve tadaa oldu bitti.
Evet hocam direkt decarb tüketmekten bahsediyorum. Aksi durumda güzel bir hasat alırsam şeker yapraklarından tentür yapabilirim. Ya da tablet yapacağım.
Kankam rso yapıp tablete koymanı tavsiye ederim en temiz öyle oluyor.
Diğer türlü sadece dalgayı koyarsan çok fazla koyman gerektiği için kapsül yetmeyebilir.
Fakat rso dan pirinç tanesi kadar koyup dene eğer hafif gelirse yavaş yavaş dozu arttır. Edible kullanımda kafası hemen gelmez biraz yavaş gelir ama geldi mi bariz bir şekilde ben buradayım der ona göre davran;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower: