Air fryer ile decarb

bandırmalı

Yeni üye
@Mordecai ve @G_man ile geçen senenin sonu gibi konuşmuştuk bu mevzuyu. sağ olsun yardımcı oldular

ben yeteri kadar büyük alüminyum folyo bulamadım diye ufak bir bardağın içine 1,5-2 gram civarı koyup üstünü sıkıca ayran jelatini ile örttüm. 120 derecede 20 dakika pişirdim. bahsettikleri gibi böyle kahverengine yakın bir renge geldi. ilk defa denediğimiz için tam oldu mu, olmadı mı karar veremedik. o yüzden direkt o şekilde tükettik

@Mordecai'nin dediği gibi tam yarım saatte ve bir alüminyum folyonun içerisinde düzgünce pişirsek çok daha iyi olurdu. bir de mal o kadar güzel değildi. içtiğimizden çok bir şey anlamadık. o hâlde bile bizi 1-1,5 saat falan ufak bir kafada rahat tutmayı başardı. eşya sağlam olsa sağlam kafa yaşatırdı

G_man

Kıdemli Üye
@Mordecai ve @G_man ile geçen senenin sonu gibi konuşmuştuk bu mevzuyu. sağ olsun yardımcı oldular

ben yeteri kadar büyük alüminyum folyo bulamadım diye ufak bir bardağın içine 1,5-2 gram civarı koyup üstünü sıkıca ayran jelatini ile örttüm. 120 derecede 20 dakika pişirdim. bahsettikleri gibi böyle kahverengine yakın bir renge geldi. ilk defa denediğimiz için tam oldu mu, olmadı mı karar veremedik. o yüzden direkt o şekilde tükettik

@Mordecai'nin dediği gibi tam yarım saatte ve bir alüminyum folyonun içerisinde düzgünce pişirsek çok daha iyi olurdu. bir de mal o kadar güzel değildi. içtiğimizden çok bir şey anlamadık. o hâlde bile bizi 1-1,5 saat falan ufak bir kafada rahat tutmayı başardı. eşya sağlam olsa sağlam kafa yaşatırdı
ben en son fire cracker yaparken ayran folyosu ile yaptım 25 dk bıraktım malzemede sağlamdı çok iyi kafamız oldu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ****** * ****** hahahaha* ***** *****
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ********** * hahahaha hahahaha**** * * ****** ****** hahahaha* ***** ***** **
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* ******** hahahaha ** hahahaha **** ****** ****** *** ** ***** ***** hahahaha* ******
  • kokokoco kokokoco:
    ***** **
    +1
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
    ** ***** ***** ******* ****** ******* ****** *** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ***** **** ** ****** ********* ****** ** ********* ****** *** **** ** **** **** ********** *** *****
  • 2 2008Grower:
    ****** hahahaha* ****** ********* ********* ******* **** ** **
    hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ********* ** **** ********* ******* ****** ******* hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha* *** *******
    **** ******** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
    muadip muadip: **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ********...