Akılımızı yedik be

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30129

Guest
Selamlar benim bir arkadaşımın sıkıntısı bu olaya geçim günde min 2 3 üçlü yapan bi arkadasım artık ayıkken paranoyak oldu konuşurken kekelemeye dil sürçmesi düşünememe algılayamama vs vs oldu bıraktı da sanrılar hala aynı b12 düşünüyorum sizin bildiğiniz iyi bir ilaç tedavi yada çok etkili b12 var mı bildiğiniz iyi geceler

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka beyin komplike bir organ içeride ne döndüğünü bilemeyiz.

bence en iyisi nörolojiye ya da psikiyatriste gitmesi böyle bir durumda sadece vitamin takviyesinin işe yarayacağını sanmam

hazzee

Üye
Kimyasal kullanmıyorsa anormal bir durum var psikiyatriye gitmesini öneririm içtiklerini ve yaşadıklarını anlatsın
Endişeye mahal yok
Doktor ve hasta arasında kalıyor konuşulan
Adli hiçbir sıkıntı olmaz

Anthony7

Üye
Doktora gitmeden biseyler yapmak istiyorsanız b complex veya 5 HTP tarzı vitamin hapları ver onları deneyebilir

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kimyasal kullanmıyorsa anormal bir durum var psikiyatriye gitmesini öneririm içtiklerini ve yaşadıklarını anlatsın
Endişeye mahal yok
Doktor ve hasta arasında kalıyor konuşulan
Adli hiçbir sıkıntı olmaz
Bizim bi tanıdık evde yetiştirdiğini söylemiş adamı paket ettiler.

acemiceday

Müptezel
Knk meth değil tabi de her gün olunca böyle oluyor
Kanka bir dönem bende günde neredeyse 1.5 gram görüyordum. Ama sürekli her gün durmak yoktu 3 yıl )) ama dediğin hiç birşey olmuyordu bende. Gayet rahat calisiyordum bilgisayarda hatta kafa ayık değilken de daha iyi çalışıyordum.
Ama beyin denilen gibi herkese gore farkli komplikeleri olan bir organ. Bence farklı bir rahatsızlığıda olabilir veya kendisi tiyatroda yapıyor olabilir

vitamin eksikliği vardır.bunu içiyosan kendine bakacaksın.yemene içmene dikkat edeceksin.sadece kafa yapıp fazla yemek yemessen vücut ters tepebilir.bide şu olay var hep skunk yetistirip onu içiyosunuz.o içtiginiz sigaralar vucudu mafediyor dengesini bozabilir zamanla

Night owl

Müptezel
vitamin eksikliği vardır.bunu içiyosan kendine bakacaksın.yemene içmene dikkat edeceksin.sadece kafa yapıp fazla yemek yemessen vücut ters tepebilir.bide şu olay var hep skunk yetistirip onu içiyosunuz.o içtiginiz sigaralar vucudu mafediyor dengesini bozabilir zamanla
Hocam skunk yetirştirip derken hybrid genetiklerinden mi bahsediyorsun

Vucüdu nasıl mahvediyor birde dengeyi bozmak derken nasıl bir bozulma söz konusu

Brother

Doktor
Selamlar benim bir arkadaşımın sıkıntısı bu olaya geçim günde min 2 3 üçlü yapan bi arkadasım artık ayıkken paranoyak oldu konuşurken kekelemeye dil sürçmesi düşünememe algılayamama vs vs oldu bıraktı da sanrılar hala aynı b12 düşünüyorum sizin bildiğiniz iyi bir ilaç tedavi yada çok etkili b12 var mı bildiğiniz iyi geceler
Dostum 9 yıldır içerim bunun 4 yılı sıkı içiciyim arkadaşının her şeyi komple kesmesi lazım bütün kafa yapıcı maddeleri alkol dahil
Benimde oluştu bazen geç anlama,algılamada yavaşlık, her şeyden önce konuşurken takılma tabi bunlar bende düşük seviye de
Ben sadece esrar içen birisiyim ne alkol ne başka bişi ama esrarı o kadar yüceltiyoruz ki bize zarar verdiğini unutuyoruz
Esrar içmeyi kontrol altına almak gerekir alamazsan verdiği keyif kadar zarar verir.
Unutma en faydalı şeyi bile çok tüketirsen zararlı olacaktır :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******* ******
  • O Ogkushh07:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** hahahaha** ****** ******* ***** ********* *** ***
  • muadip muadip:
    +2
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip: