Ak - 47 tohum erkek mi dişimi anlayanlar

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Ben de onu diyorum. Zaten öyle olmuyor mu ? Her defasinda iki yaprak acar saga ve sola. Ortasindan bir kelle atar sonra o kelle iki yaprak olur.

Cashh

Doktor
Iki baş değil o knk. Iki yan kol. Onun arasindan bitane kelle çıkacak. Sonra yine iki yan kol atcak. Onun arasından bitane daha kelle çıkacak. Kelle uçurma sormuştun bu beşinci kez tekrar edince kelle uçurursun ;)
Kelle uçurmak çok hassas konu hatalı kesim bitkiyi sakat eder 5-6 boğulma çıkınca tam ortadaki minik kelleyi sağa sola çıkan dala zarar vermeden ince bir makas ile kesmen gerekir mutlaka topping video izle hata kaldırmaz

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Kelle uçurmak çok hassas konu hatalı kesim bitkiyi sakat eder 5-6 boğulma çıkınca tam ortadaki minik kelleyi sağa sola çıkan dala zarar vermeden ince bir makas ile kesmen gerekir mutlaka topping video izle hata kaldırmaz
Yani ? :) ben yanlış bişey mi söyledim? Anlamadım.

Elif2626

Yeni üye
Boğulma dan anlamıyorum nasıl anlaşılır biraz aca bilirmisiniz bu konuyu ?

Elif2626

Yeni üye
Ben dolu sömek ve zehir gibi olmasını istiyorum hangi ilaçları kulanmam gerek bende biobiiz serisinden Grow topmax bilom kullanıyorum ekstra dan sömek geliştirmek için hangi ilacı onerirsiniz

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Peki çiçeğim sagliklimi ??
Gayet sağlıklı görünüyor knk :)
Boğulma dan anlamıyorum nasıl anlaşılır biraz aca bilirmisiniz bu konuyu ?
Bir süre sonra yandan baktiginda bitkiye \|/ bu sekilde olan her kat 1 boğum oluyor.
Ben dolu sömek ve zehir gibi olmasını istiyorum hangi ilaçları kulanmam gerek bende biobiiz serisinden Grow topmax bilom kullanıyorum ekstra dan sömek geliştirmek için hangi ilacı onerirsiniz
Çiceklenmede big bud ve overdrive öneriliyor. Saksı değişiminde micoriza kullan kanka kökler için harika.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******** ********* ******** ********** **** ****** ********** ********* *******
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ******** ********* ****** **
  • A anonimm:
    ********* ******* hahahaha*
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ** *** **
  • A anonimm:
    ** ***** ***** ********* **** ****** ***** ******* ****** ****** ********* ***** ******* **** ****** ****** *** ******** ******** **********
  • A ax-b:
    *** ******** **** **
  • New Rookie New Rookie:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ******* ******** hahahaha** *** ****** ***** **
  • A anonimm:
  • A ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ******* *** *** *** ******** ***** ******** ***** hahahaha**
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** *** ******* ****** **** ********* ****** ********* **** ****** ******** ****** ****** ******* ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ** ***** *** ******* ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
    5.yaprak 5.yaprak: hahahahahahahaha***