Ak 48 feminized( aşşalarda kaldı yardım lazım tekrar açıyorum başlığı)

G0FRET

Üye
son postumda aşşağılarda kaldığı veya görünmediği için cevap alamadım yardımınız lazım dostlar bir daha paylaşıyorum(günlüğümü profilimden bulabilirsiniz bahsettiğim ürünlerim yazıyor)

Selamlar herkese günlüğümüzü güncelleme zamanı geldiğini düşündüm ve bir sorunum var öncelikle bu zamana kadar yaptığım değişikliklieri anlatayım sonra sorunumu

öncelikle @silas34 ün tavsiyesini dikkate alıp 3.5 litrelik bez saksılara geçiş yaptım( maddi durumdan dolayı elimde olan 7 litrelik saksının hemen hemen yarısını doldurdum)toprağımı ise silasın bahsettiği topraktan alıp %10 luk plagron bat mix ile karıştırıp saksıların dibine taş koyup toprağımı yerleştirdim ardından root riotta bulunan fideleri yerleştirdim ve sulama yaptım (6.5 ph dereceli su ile1.5 litreyi ikisine bölüştürdüm )

Soru1:9 kasım tarihinde koyduğum tohumlar şuan için çok az bir büyüme gerçekleştirdi nerdeyse 15 gün olmasına rağmen sorun nerde sizce?(linkleri bırakıyorum aşşağı)

soru2: öncelikle sulama zamanlarını nasıl yapmalıyım 18/6 yapıyorum ve geceye geçtiğimde sulamayı yapıyorum bu yanlış mı ? Ve suyu ne kadar sürede bir vermeliyim her kurulduğunda vereyim mi?(parmak ucunu batırıp bakma olayı ile?)

Soru3: önerdiğiniz calmag gübresini henüz alamadım bu hafta içi yani 23-26 sı arasında alacağım(maddi durumum yeterli değildi alamadım)
Aldıktan sonra nasıl kullanmalıyım her sulamada şart mı yoksa 2-3 sulamada bir mi?

soru4: üzerindeki pet şişeyi ne zaman kaldırmam gerekiyor yaprak verdikten sonra mı ?(sera etkisi ne zamandan sonra İhtiyaç duyulmaz?)

Soru5: elimde bulanan biobizz setinin kullanım tablosu var fakat kullanmak için erken mi yoksa kullanmaya başlamalı mıyım? (Önceki mesajlarımda elimde bulunan ürünleri yazdım

Öncelikle başta @silas34 olmak üzere hepinize özür ve teşekkürü borç bilirim bu kadar Sorumun ve yardımlarınız çok işime yarıyor kızlarımın güzel ve iyi olmasını istiyorum çok heyecanlıyım bu konuda açıkcası :).

hasatınız bol kafanızın pilot olması dileği ile görüşmek üzere

Kanka

Administrator
Yönetici
Suyu bıtkının ağzına ağzına dökme kanka toprağını ıslatman yeterlı olur sadece guzel gıdıyor ph ayarlı suyla devam gubre dusunme sımdılık , aşırı sulamadan kaçın konularıma göz at

H

herbal_point

Guest
son postumda aşşağılarda kaldığı veya görünmediği için cevap alamadım yardımınız lazım dostlar bir daha paylaşıyorum(günlüğümü profilimden bulabilirsiniz bahsettiğim ürünlerim yazıyor)

Selamlar herkese günlüğümüzü güncelleme zamanı geldiğini düşündüm ve bir sorunum var öncelikle bu zamana kadar yaptığım değişikliklieri anlatayım sonra sorunumu

öncelikle @silas34 ün tavsiyesini dikkate alıp 3.5 litrelik bez saksılara geçiş yaptım( maddi durumdan dolayı elimde olan 7 litrelik saksının hemen hemen yarısını doldurdum)toprağımı ise silasın bahsettiği topraktan alıp %10 luk plagron bat mix ile karıştırıp saksıların dibine taş koyup toprağımı yerleştirdim ardından root riotta bulunan fideleri yerleştirdim ve sulama yaptım (6.5 ph dereceli su ile1.5 litreyi ikisine bölüştürdüm )

Soru1:9 kasım tarihinde koyduğum tohumlar şuan için çok az bir büyüme gerçekleştirdi nerdeyse 15 gün olmasına rağmen sorun nerde sizce?(linkleri bırakıyorum aşşağı)

soru2: öncelikle sulama zamanlarını nasıl yapmalıyım 18/6 yapıyorum ve geceye geçtiğimde sulamayı yapıyorum bu yanlış mı ? Ve suyu ne kadar sürede bir vermeliyim her kurulduğunda vereyim mi?(parmak ucunu batırıp bakma olayı ile?)

Soru3: önerdiğiniz calmag gübresini henüz alamadım bu hafta içi yani 23-26 sı arasında alacağım(maddi durumum yeterli değildi alamadım)
Aldıktan sonra nasıl kullanmalıyım her sulamada şart mı yoksa 2-3 sulamada bir mi?

soru4: üzerindeki pet şişeyi ne zaman kaldırmam gerekiyor yaprak verdikten sonra mı ?(sera etkisi ne zamandan sonra İhtiyaç duyulmaz?)

Soru5: elimde bulanan biobizz setinin kullanım tablosu var fakat kullanmak için erken mi yoksa kullanmaya başlamalı mıyım? (Önceki mesajlarımda elimde bulunan ürünleri yazdım

Öncelikle başta @silas34 olmak üzere hepinize özür ve teşekkürü borç bilirim bu kadar Sorumun ve yardımlarınız çok işime yarıyor kızlarımın güzel ve iyi olmasını istiyorum çok heyecanlıyım bu konuda açıkcası :).

hasatınız bol kafanızın pilot olması dileği ile görüşmek üzere

o petlere 1 2 tane ufak delik açarsan iyi olur.

S

silas

Guest
Işığı yaklaştır boya gitmesinler, sularken yapraklarını ıslatma, 10 cm çapında alanı 2 günde 1 50 ml kadar sulaman yeterli, bitkileri saksının dibine gömmüşsün toprak çok az

G0FRET

Üye
Işığı yaklaştır boya gitmesinler, sularken yapraklarını ıslatma, 10 cm çapında alanı 2 günde 1 50 ml kadar sulaman yeterli, bitkileri saksının dibine gömmüşsün toprak çok az

Hocam sen 3.5 litrelik saksıya koy %10 da plagron koy diyince böyle yaptım saksılar 7 litrelik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ******...