Ak-48 uzun dönem (nedir bu bendeki ak sevdası?)

G0FRET

Üye
Herkese selamlarrr

uzun zamandır hesabıma giremiyordum telefonum bozulmuştu ama sürekli forumları takip ediyordum özledim sizi :)

elimde 2 tane ak-48 var ve toplam 140 gün oldu
Şuan hem 60w qb lew hemde 250w hps altında duruyorlar birisi diğerine göre bir tık daha önde ve hasatın yaklaştığını düşünüyorum fotoğraflarını yüklüyorum sizce ne kadar kalmıştır nasıl bir program izlemeliyim? (FLUSH ATMAYI VE BİR KERE DAHA OVERDRİVE VERMEK İSTİYORUM) sizce zamanı yeterli mi?

24D7DC5B-D93E-4FC3-BEF1-CD4217A020CB.jpeg
1213D2B8-6AAD-42D1-8A6D-E64C7E8DC33E.jpeg
79D54354-7F35-4611-886B-7C83F1BC0136.jpeg
DC95AF8C-728D-480C-9A78-04DB60F1E6A4.jpeg
E12EB7FB-8222-4C9E-9471-15423ECC437C.jpeg
5484ABE6-5EE5-425B-8D60-458C94AFEE08.jpeg
A7B98704-E564-4CE5-835D-64BE38664893.jpeg

Ekli dosyalar

• 5D243C9A-2DB8-478C-8A3A-90FFFE3FA6F7.jpeg
    5D243C9A-2DB8-478C-8A3A-90FFFE3FA6F7.jpeg
    200.2 KB · Görüntüleme: 9

kaiser

Kıdemli Üye
birkaç amber görmüş gibiyim o yüzden bence flush atıp bekle sonra karanlık ve hasat yap bu saatten sonra over vermen pek işe yaramaz tam tersi fosfordan kaynaklı yakarsın bitkiyi

G0FRET

Üye
birkaç amber görmüş gibiyim o yüzden bence flush atıp bekle sonra karanlık ve hasat yap bu saatten sonra over vermen pek işe yaramaz tam tersi fosfordan kaynaklı yakarsın bitkiyi
Doğru diyorsun bende hemen hemen senin gibi düşünüyordum yapacak bir şey yok artık peki sence flushtan sonra kaç gün bekleyeyim? 3-4 gün bekleyip 3 gün de karanlık yapsam 6 gün sonra bitmiş olur nasıl plan sence?

kaiser

Kıdemli Üye
flushtan sonra toprağın kurumasını bekle 48 saat falan karanlıkta tut vur kellesine

kaiser

Kıdemli Üye
belirli bir gün söylemek zor yani sıcaklığa,genetiğe ve kök gelişimine göre toprak hızlı kurur

WDT

Üye
Herkese selamlarrr

uzun zamandır hesabıma giremiyordum telefonum bozulmuştu ama sürekli forumları takip ediyordum özledim sizi :)

elimde 2 tane ak-48 var ve toplam 140 gün oldu
Şuan hem 60w qb lew hemde 250w hps altında duruyorlar birisi diğerine göre bir tık daha önde ve hasatın yaklaştığını düşünüyorum fotoğraflarını yüklüyorum sizce ne kadar kalmıştır nasıl bir program izlemeliyim? (FLUSH ATMAYI VE BİR KERE DAHA OVERDRİVE VERMEK İSTİYORUM) sizce zamanı yeterli mi?

Ekli dosyayı görüntüle 9532
Ekli dosyayı görüntüle 9533
Ekli dosyayı görüntüle 9534
Ekli dosyayı görüntüle 9536
Ekli dosyayı görüntüle 9537
Ekli dosyayı görüntüle 9538
Ekli dosyayı görüntüle 9539
Kanka geç kalabilirsin. Bol şanslar dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ******...